IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th February 2008, 19:12
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

М...аз много не съм съгласна с последното мнение на Vi Fox.Първо когато отидох на консултация при моята лекарка,аз веднага разбрах,че това е моя човек.После аз напълно и имах доверие за това какво ми препоръчва тя,знаех,че искам да изглеждат естествени за това исках анатомични- а не кръгли.Относно препоръчаната ми кубатура(325сс),аз на своя глава реших ,че са ми много и поисках 300,на Евросиликон.
Какво значи :"в провинцията при някой безизвестен за 500 лв по-малко" В провинцията има не по-малко ИЗВЕСТНИ лекари ,които целия си стаж като такива са изкарали точно в клиники по пластики и изгаряния,и мисля ,че слагането на едни цици за тях е ФАСУЛСКА РАБОТА.
Според мен когато една жена иска да направи тази стъпка ,на първо място тя трябва да е наясно точно каква визия търси и после да се довери на хирурга си,това е моето мнение.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th February 2008, 20:45
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Да бе, това с безизвестните лекари от провинцията е малко не точно така Тук е пълно с доволни момичета оперирани там и хирурзите не са никак безизвестни. Пък за Евстатиев, незнам, доста съм чела, но не съм останала с впечатление чак пък да е светило.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th February 2008, 17:37
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране Благодаря!!!

Здравейте мили дами!!! Отново благодаря за отзива. Съгласна съм с вас , че всяка една от вас има различни очаквания и критерии за "добър лекар", но съм съглагна и с казаното, че това се усеща и веднъж видиш ли лекаря който да ти вдъхне доверие...вече си взела решението окончателно.
Мисля, че и в други градове в страната работят добри и съвестни лекари. Но тук , в София има повече клиники и подобни предлагани услуги, защото си мисля, че шума на големия град носи и малко дискретност, която е случая е от значение според мен...поне в началото.
Притеснено ми е за утрешната консултация, защото не зная дали мненията ни с лекаря ще се доближат и дали ще си допаднем взаимно.
Утре ще разкажа как е минало...
Благодаря Ви за споделеното мнение и опит.
Желая ви хубав ден и успешна нова седмица!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2008, 01:25
Vi Fox Vi Fox не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Такаааа, Roxy освен въпроса за хирурзите от провинцията, всичко друго което казваш е единствено и само потвърждение на моите думи и критиката ти е необоснована Аз я посъветвах да вземе сама решение- на базата на някаква информация естествено, но без да прекалява, защото това по-скоро ще и попречи, отколкото да й помогне.
Освен това не се съмнявам в способностите на лекарите извън София, а напротив. Просто не мисля че има голяма разлика между средните цени тук и там. Такава безумно ниска цена, каквато се коментира по-горе според мен няма как да е дадена от уважаващ качествата и труда си добър лекар. Като извадиш цената на имплантите, остават някакви си има няма 800-900лв, които за кое по-напред са-за клиниката, оператора, екипа му, медикаменти, болничен престой, упойка...!?! Затова и казах да бъде внимателна. И продължавам да съм на това мнение, само не ми изопъчавайте думите.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th February 2008, 01:44
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Аз бях при Тонев и платих 5000лв...Сега е дигнал малко на 5300лв.
02,2006- анатомични Евросиликон - 4200 , 02,2008- анатомични ПИП -5700 .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th February 2008, 18:27
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Мoйте извинения ако на някой съм му прозвучала критична.Изказвах мнението си ,какти всички го правят на това място и то не съвпада с твоето относно:"Безизвестните доктори в провинцията"и ни най-малко изкривявам нечий думи
Аз ли нещо не чета между редовете но никъде не видях:"Такава безумно ниска цена, каквато се коментира по-горе според мен няма как да е дадена от уважаващ качествата и труда си добър лекар. Като извадиш цената на имплантите, остават някакви си има няма 800-900лв, които за кое по-напред са-за клиниката, оператора, екипа му, медикаменти, болничен престой, упойка...!?! Затова и казах да бъде внимателна. И продължавам да съм на това мнение, само не ми изопъчавайте думите."Цените които се коментират видях ,че са от 5000лв нагоре
Не се толкова,и без това Роника вече се е ориентирала и няма нужда да драматизираш
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th February 2008, 22:02
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Моите ги сложи д-р Михайлов. Предоволна съм от всичко. И от него,като специалист,и от екипа и от отношението към пациента. Единствения минус от престоя ми в клиниката бяха болките след операцията. Цената беше 3200 евро,месец юни 2007
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th February 2008, 00:12
Vi Fox Vi Fox не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
По подразбиране

"Някой" не се нуждае от извинения.
"Някой" когато не знае пита, а когато знае, минал е през нещо и е изпатил се опитва да даде съвет. Не ангажирам никой с мнението си. Повече няма да коментирам и да "драматизирам".
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th February 2008, 07:38
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

roxy,има едно момиче във форума-Борянска.Тя си е слагала циците в Брюксел.Питала е в три клиники за цената.Отговора и в трите е била 2900 евро.Дори коментирахме,че там е по изгодно да се оперираш от колкото тук с цените на някои доктори.
Аз моиже да съм платила 5000лв,о съм доволна от резултата.А има момичета които са платили 7000лв и са с инфекции или други усложнения.Щом Тонев е преценил колко да взема,значи все пак му остава и печалба.Напъло българска черта да се смята кой колко печели....
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th February 2008, 11:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Момичета, прехвърчат някакви искри тук Не е нужно да изгрубяваме, точно в този форум, мисля че всички се опитваме да си бъдем полезни една с друга... А що се отнася до цени и доколко са ни кадърни докторите - знаете, че никой не е застрахован от грешки - случва се и при скъпи и при по-евтини гърди Четохте ли за Преслава - нали си намалява бюста в Германия - сега има проблем и постоперативна инфекция Всеки търси най-доброто за себе си, някои си вярват дори, че са го намерили...Ама дали е така...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МихайловилиБояджиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:56.