IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26th May 2008, 16:30
Ladybird_2005 Ladybird_2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Ами и аз ще продължа с моята терапия, включваща продуктите на Талодерма, около месец Та да видим какви ще са резултатите и аз ще пиша. Само че... нещо ме притеснява това зачервяване на кожата при теб под въздействие на Мелабел. Поне при мен такова нещо засега не се забелязва, но и аз в момента не ползвам посочения крем. Но пък щом намираш някакъв резултат - дерзай! Дано да има ефект и ако наистина успееш да повлияеш върху петната, сподели. Аз засега ще си остана на същата терапия и ако няма ефект, а при теб се окаже, че нещата са се оправили, ще ползвам и Мелабел-а. Макар че щом има раздразнение на кожата и зачервяване, се опасявам, че зоната там ще стане по-деликатна и по-чувствителна. Ако имаш възможност, слагай си слънцезащитно кремче, защото аз досега подценявах този факт, а се оказа, че това е също много важно за кожата, особено новообразуваната такава. Тя става по-уязвима от слънцето и по-лесно привлича вредните слънчеви лъчи. Успех и на двете ни!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th May 2008, 17:56
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Забравих да кажа че мисля след време да си взема препарата Mela Clear, но чакам да видя има ли ефект от него след известно време употреба от други момичета от форума.
Да кажа, че Mela Clear поне при мен няма ефект. Почти два месеца го ползвам - нищо Сега се захванах със серията на SVR, предписа ми я дерматолог, да видим
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th May 2008, 18:29
Ladybird_2005 Ladybird_2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 30
По подразбиране

До sibi

Е, поне разбрахме, че от едно нещо няма никакъв ефект. Жалко е, но поне го изключваме от възможните варианти за справяне с проблема. А какво казват дерматолозите по проблема? С какво съветват да се маже освен с продукта, който са ти изписали? Или вероятно са ти дали някакви указания - какво точно да правиш или да не правиш. Мен лично ми е неудобно да посетя дерматолог, щото ми се струва, че ще се изсмеят и ще кажат... Абе, ние тук какви по-сериозни проблеми имаме, ти ни занимаваш с такива глупости.. Не знам, но така си мисля...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th May 2008, 18:55
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Много жалко Сиби аз имах някакви надежди за този продукт защото от серума им Флаво Ц съм доволна и сега си взех още един и крема. Много жалко. За сега ще спра да правя каквото и да било освен да се мажа със защитен крем и ще се боря есента че вече няма за кога. Почнах да ходя и на солариум и с децата на вън на слънце.
Целувки на всички и успех в битката!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th May 2008, 15:46
Ladybird_2005 Ladybird_2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Хей, appassionata.. Какво става? Как върви третирането с Мелабел. Има ли достатъчно осезаем ефект, та да се захващаме и ние с него. Защото аз поне от тази серия на Талодерма не виждам кой знае каква промяна. Ползвам я вече трета седмица, а няма никаква промяна.. Дали да не отида и да си взема Мелабел и да пробвам и аз с него?!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th May 2008, 20:10
appassionata appassionata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране to Ladybird_2005

Здравей Ladybird_2005!
При мен хмм... незнам и аз. Има ли промяна, няма ли. Вече не мога да преценя точно, но мисля, че има като цяло някаква промяна. Незнам. Веднъж като се погледна, струва ми се, че положението е по-добре, друг път - не съвсем. В момента съм с леко зачервяване и незнам, това ме смущава, забелязва се. Аз всъщност си слагам вечер от Мелабел и от време на време сутрин от серума Melalight и ми се струва, че това зачервяване е получава, когато ползвам и двата продукта.
Незнам какво да те посъветвам, ако не се лъжа ти ползваш Талодерма едва от няколко дни, може би трябва повече търпение, понеже едва ли има магическо средство, с което отведъж да изчезне всичко, което ни дразни. Както беше написала по-горе, много е важно да се ползва слънцезащитен крем. Като бях на козметик ми казаха, че от ползването на разни серуми и кремове кожата леко изсветлява, но като ни напече слънцето, веднага потъмнява, така че реално не се забелязва никакъв ефект.
Взе да ми писва вече, такова мазане му удрям-крем за лице, крем здраве заради зачервяването, серум, Мелабел... Дано кожата ми не си отмъсти за моите експерименти с нея. Като правя моите експерименти често имам чувството, че си играя с огъня.
Ladybird_2005, на теб как ти се появиха петънцата ? Моите се появиха още преди година и повече, но аз си продължавах да си се пека часове наред и си мислех, че като почернея, те ще изчезнат, а с течение на времето станаха повече и по-тъмни.
Успех и не прекалявай много с експериментите, повечко търпение! Знам, че е трудно, но да не прекаляваме.
Ще пиша пак тези дни. Тази вечер няма да мажа, за да ми се успокои кожата.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th May 2008, 18:51
Ladybird_2005 Ladybird_2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 30
По подразбиране до appassionata

До appassionata ))

Миличка, пуснах ти лично съобщение.. Не знам дали ще го получиш, защото май нещо не направих точно като хората.. Пиши ми, ако съм успяла да го пратя по предназначение.. Лек ден! И късмет!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тъмнипетнанадгорнаустнавероятноотмаханенакосъмчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.