IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 12th May 2008, 12:58
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

ровейки се в сайтове за пластични операции(незнам как) съвсем случайно попаднах на този форум! прочетох мненията написани от жени които са пострадали или са доволни от операциите си за оголемяване на гърдите си и останах втрещена ! колко мн усложнения могат да се получат от една такава операция!
аз от толкова години искам да си направя такава операция! чела сам, че има рискове и несполучливи операции, но досега за лични преживявания не бях чувала!
някой може ли да каже при едно сполучливо уголемяванв на гърдите коло често трябва да се ходи на контролни прегледи и какво трябва да се прави за да се поддържа този бюст???
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #962  
Стар 12th May 2008, 13:30
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sahara_88
някой може ли да каже при едно сполучливо уголемяванв на гърдите коло често трябва да се ходи на контролни прегледи и какво трябва да се прави за да се поддържа този бюст???
Същите мисли и на мен ми минаваха преди интервенцията.
Мир не ми даваше мисълта, че ще съм вечно абонирана за клиниката.
Да, но не е точно така. При сполучлива операция се ходи на консултация през 1 месец, после на 3 - я, на 6 - я и всичко това ако нямаш усложнения. Имам и такива, които се чувстват добре и не ходят.
Бюстът ти става част от теб, а не вънщно тяло, което постоянно да ти напомня за себе си. От моята операция минаха 2 месеца и чак ме е страх да си помисля, че всичко ми е наред, да не би да проеня нещата към лошо.
Смело взимай решението. Няма да съжаляваш!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #963  
Стар 12th May 2008, 13:31
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sahara_88
ровейки се в сайтове за пластични операции(незнам как) съвсем случайно попаднах на този форум! прочетох мненията написани от жени които са пострадали или са доволни от операциите си за оголемяване на гърдите си и останах втрещена ! колко мн усложнения могат да се получат от една такава операция!
аз от толкова години искам да си направя такава операция! чела сам, че има рискове и несполучливи операции, но досега за лични преживявания не бях чувала!
някой може ли да каже при едно сполучливо уголемяванв на гърдите коло често трябва да се ходи на контролни прегледи и какво трябва да се прави за да се поддържа този бюст???
Ами първо бях на контролен след седмица, после след още две, а след първия месец ходя всеки месец... Повечето от жените май ходят на контролен първите шест месеца - всеки месец; после веднъж или два пъти годишно...Аз имам нужда обаче по-честичко да чувам, че всичко е ок А иначе има съпътстващи масажи, които също не са задължителни, но са желателни; да се избягват тежки физически натоварвания и пр. Белезите също се третират с кремове известно време, което пак не е задължително, а пожелателно... Въобще...изискват си поддръжка, така както всяка част от тялото ни
Отговори с цитат
  #964  
Стар 12th May 2008, 16:05
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Съгласна съм с теб Гвендолин. Всичко си иска своята грижа, както се грижим за кожата си така и за гърдите си и го правя с удоволствие
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #965  
Стар 12th May 2008, 16:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Съгласна съм с теб Гвендолин. Всичко си иска своята грижа, както се грижим за кожата си така и за гърдите си и го правя с удоволствие
Така е, това че си изисква поддръжка намирам за съвсем нормално и не е причина да се откаже човек... Защото ако така разсъждаваме - нямаше да ходим на зъболекар, гинеколог, мамолог, фризьор и пр. Но ако човек не се чувства сигурен, по-добре да не рискува да ляга под ножа; със сигурност някакъв риск има, но пък трябва и мотивацията да е налице...
Отговори с цитат
  #966  
Стар 12th May 2008, 19:08
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

благодаря ви за отговорите!
съгласна съм, че ако искаме да сме красиви трябва да се поддържаме (това няма да ме затрудни)
НО повече ме притесняват евентуалните (лоши) последици които може да има оголемяването на гърдите

чудех се и още нещо......... ??? .... веднъж имплантирани(благополучно) тези инпланти имат ли "срок на годнос" т.е. след време трябва ли да се подменят с нови или са си за постоянно (завинаги) ???
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #967  
Стар 12th May 2008, 19:47
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ще чуеш много различни мнения за някои от марките казват че може да си ги носиш до живот. Аз лично съм с Евросиликон и смятам към 10тата година да го подменя, като се надявам до тогава да нямам проблеми естествено. Не се страхувай толкова. Изчети форума и ще видиш, че за всичко си има решения. все пак всички разчитаме на добрия си късмет и всичко да е ОК. Пожелавам го и на теб, ако се решиш да направиш тази интервенция
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #968  
Стар 12th May 2008, 22:47
Honey_y Honey_y не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 248
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Ще чуеш много различни мнения за някои от марките казват че може да си ги носиш до живот. Аз лично съм с Евросиликон и смятам към 10тата година да го подменя, като се надявам до тогава да нямам проблеми естествено. Не се страхувай толкова. Изчети форума и ще видиш, че за всичко си има решения. все пак всички разчитаме на добрия си късмет и всичко да е ОК. Пожелавам го и на теб, ако се решиш да направиш тази интервенция
И аз съм с евросиликон,и моята лекарка ми каза,че мога да ги нося до живот.
Детективче,ти защо смяташ да ги сменяш,това си е твое решение или така са ти казали?
__________________
350 cc над мускулно
Отговори с цитат
  #969  
Стар 13th May 2008, 01:14
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

дано наистина да е за цял живот, защото това са мн пари, че да ги давам на секи (примерно) 5-6 или 10години за да ми ги сменят!!! благодаря ви за мненията!!!
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #970  
Стар 13th May 2008, 08:39
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Така знам от години, че се сменят. Съществува риск след години от промяна на обвивката тя не им е вечна и нашия организъм и повлиява на здравината по някъкъв начин, в много случаи (надявам се да не ни се случва) и на целоста й. Мисля, че и във форума има някъде нещо за това из темите. И питах и на консултацията преди операцията мисля.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:23.