IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 31st January 2010, 09:35
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз днес ще хапвам плодове за закуска и два пъти кафяв ориз със зеленчуци.
Успех на всички и благодаря за отговорите !
Отговори с цитат
  #302  
Стар 31st January 2010, 10:06
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Добро утро ....както ви казах вчера се поизложих(дори и вечерта си хапнах от пържолките,предвидени за днес +салата и маалко картофчета) ...и естествено кантара отбеляза,че съм с 300 гр повече от вчера,но това изобщо не ме притеснява,след вчерашното ми освинване даже е малко.
А днешното ми меню-закуска:1 ябълка,обяд:пържола +зелена салата и за вечеря същото(половината количество),а може и м/у обяда и вечерята да хапна още 1 ябълка,но ако съм гладна.Вечерта ще пиша и дано утре да се похваля с още някой свален грам.А какво става с вашите килограми?..аз май ще започна да се меря по-рядко
Отговори с цитат
  #303  
Стар 31st January 2010, 11:48
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

manito няма да е зле да се мериш по-рядко поне през 10тина дни че ще ти стане мания всеки ден да се мериш.Аз поне така мисля не съм се мерила от 10тия ден а днес ми е 24ти ден което ми напомня че водния ден наближава днес ми е плодов ден за Закуска-1 банан Обяд може пак банан следобяда 1 ябълка и за вечеря кивита
Отговори с цитат
  #304  
Стар 31st January 2010, 14:20
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Гери,мисля че си права,утре ще се премеря и после чак следващия понеделник ,защото ако няма минусчета мога да се обезкуража .А по повод водния ден,аз мисля да не го правя,защото не вярвам,че ще издържа(евентуално ще се замисля,ако се падне събота или неделя,защото тогава спя до по-кусно и ще ми е по-лесно)
Отговори с цитат
  #305  
Стар 31st January 2010, 15:22
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

manito ти си знаеш най добре за водния ден но след като е даден би трябвало да го спазваме предполагам че на никой не пу е лесно било или ще бъде но трябва да се справим пък и след него можеш да свалиш от 1.5-2кг ние си мислехме в началото че и плодовите дни ще са трудни но уви не са като свикнеш и знаеш че през този ден ти се прочиства организма а на следващия ден ти е супер леко ще се окуражиш и така за водния ден
Отговори с цитат
  #306  
Стар 31st January 2010, 20:27
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Да,права си,но наистина ще ми бъде трудно,а и не искам да стане така,че цял ден да съм на вода и после вечерта да опостуша хладилника,защото например не мога да заспя от глад ...
Отговори с цитат
  #307  
Стар 1st February 2010, 08:14
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Добро утро момичета, ето ме и мене при вас
Дундичка, както обещах - от първи тук
Стискайте ми палци, и ако имам въпроси, се надявам да ми отговаряте
Отговори с цитат
  #308  
Стар 1st February 2010, 08:55
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро ви утро и добре дошла във отбора ни mimiка
ще помагаме със каквото можем разбира се ако нещо имаш въпроси питай ще отговаряме ние сме тук точно за това да се подкрепяме и помагаме със каквото можем затова успех на всички ни и успешно завършване на режимчето и мн мн минусчета На мен днес ми е белтъчен ден но още не съм решила какво ще хапвам в последствие ще видя може и да обядвам някъде навън лек ден
Отговори с цитат
  #309  
Стар 1st February 2010, 13:04
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета, нали само в белтъчния ден се пие бульон след ядене
Отговори с цитат
  #310  
Стар 1st February 2010, 13:37
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

mimika, добре дошла при нас ..аз лично не пия булъон,но пък дундъо каза,че трябва да се пие и мисля,че е права.Днес съм на варива.Закуската я пропуснах,защото някой ми беше изял плодовите запаси и пих само едно 3 в 1,след малко ще ям боб с малко пълнозърнест хляб и за вечеря същото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.