IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th February 2013, 09:19
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част

Част 3 има прекалено много страници инфо, нея вече ще можете само да разглеждате и четете.
Продължаваме тук.
Успешни интервенции на всички, на които предстои и успешно възстановяване на вече извършените.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th February 2013, 22:00
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

хахах мойто мнение ли ще е 1-вото в темата ..тъкмо ще си го гледам с новия нос един ден хаха
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th February 2013, 01:50
cheryl91 cheryl91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета минаха 2 месеца от моята ринопластика и за сега съм много доволна от резултата, но днес едно нещо много ме притесни , на мен доктора ми е коригирал само гърбица и леко стесняване на ноздрите по затворения метод , без да се пипа друго от носа , но без да исках си ударих върха днес , след това ме боля няколко часа , дали е възможно да съм се подредила нещо , защото много се притесних , да не ми се подуе и не знам дали върха има общо с гърбицата ? Ако някой е имал същия проблем моля да сподели , притеснявам се върхът ми да не се подуе , понеже той и без това не е малък
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2013, 15:59
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Здравейте!Има ли някой с насрочена дата за операция между 1-ви и 5-ти април,желаещ да се сменим?Моята операция е насрочена за 18.04?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.