IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 7th May 2009, 10:54
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

И аз се включвам!Цел:2-3 килца,които (като всяка жена) не мога да ги гледам!!!
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #62  
Стар 7th May 2009, 11:36
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Kraska много ми стана симпатична като каза, че си очаквала 63.9, а то цели 64.1! Не можеш да си представиш колко добре те разбирам (гуш)! Това прихологическият аспект е голямо нещо- както при цените: едно е 99.97, а друго си е да ти изтъпанчат цена 100.00лв Аз се опитвам да мисля така: има ли минусче? имаааа, малко е но има! капка по капка вир става!

Бившият ми приятел не можеше да разбере как като се видя на кантара 65.1 (примерно) изпадам в истерия, но покаже ли 64.9 скачам до тавана от радост Иди обяснявай.....

Engel ще си сложа линийка специално за теб
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 7th May 2009, 11:48
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

С риск да се повторя - добре, че го има този форум Като виждам, че има и други луди като мен някакси се успокоявам Наистина тази уж малка разлика е много важна от психологическата гледна точка. Да не говорим как се чувствам ако видя на кантара 59.9 - знам си, че има още за сваляне, обаче щом първата цифричка е 5, а не 6 направо умирам от кеф, чувствам се слаба и лека Дано всички дето сме близо до някаква такава граница да успеем да я преминем по време на това двойно предизвикателство!!!
__________________
...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 7th May 2009, 11:58
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Е-е,няма ли да ме напишете там на първото мнение?!Хубава работа Обаче искам още от сега да заявя,че тез 3 или колкото са килца,ги свалям без кантар!Искам да се харесвам в тялото си,а не в цифрата си.Затова няма линийка :P Успех на всички
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #65  
Стар 7th May 2009, 12:03
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

dazzling_girl, успех и на теб! Engel все пак не е денонощно във форума, убедена съм, че когато влезе следващия път ще промени първото мнение и ще те включи. Ако имаш желание, сподели какъв режим си избрала и някое примерно меню за деня.
__________________
...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 7th May 2009, 13:51
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

Здравейте момичета! Може ли и аз да се включа в предизвикателството.
На мен основната ми идея не е да свалям (защото достигнах 50-те килца) , а по-скоро да задържа теглото си. Мисля да наблегна на потичване и колело в парка 2-3 пъти седмично и тенис на корт. Как ви звучи? Проблемът при мен е, че вече мноооого ми се хапват разни нещица. Чудя се дали ако си поволявам 2 дни в седмицата по едно ядене без ограничения (нещо като дюканска гала вечеря да речем), ще си запазя килограмите? Например вторник и петък на обяд - спагети с десерт сладолед, или пък пица и т.н. Мисля да добавя и един ден само на плодове или само на мляко за разтоварване, че да балансира 2-та дни с хапването от 'храната на другите', както някой се беше изразил. Ще се радвам да споделите мнения.
Успех с предизвикателството на всички!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 7th May 2009, 15:07
kokona_ kokona_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Присъединявам се към вас,суетни момичета
Все се каня от утре да стана нов човек /жена/,но категорично реших промяната да занастъпва от днес!
Ще ми е съвестно пред вас ,виртуални другарки , да съгрешавам с вечерно преяждане и мързелуване на дивана.Аз колело си нямам,но имам степер,който помествам само за да забърша праха под него.Още днес ще му обърна половин-часово внимание,а от утре ще ставам 30 минути по - рано,за да стягам бедра и дупе и до който там мускул достигнат напъните.Обещавам да се хваля накрая на месеца
Отговори с цитат
  #68  
Стар 7th May 2009, 21:59
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Девойки, девойки... на мен ми предстои среща с кантара в събота и искам просто да съм мръднала надолу от 62 кг. Според тукашния кантар, мога да очаквам -1 кг. за седмица, но не смея да се доверя, така че ще се отчета вдругиден.
Това с психологическата история ми е ясно - има го и при мен. По едно време се теглех след всяко хранене, ходене до тоалетната, не си е работа. Сега поне се тегля само сутрин и то не всяка, като се опитам да ги разредя и още. Полза от висене на кантара няма - има полза от велото и разумното хранене. Но да знаете, че за 200 гр. и аз съм се нервирала много сериозно, а то понякога кантарът дори не лови съвсем точно.
Не се вманиачавайте - полза, за жалост, няма.

Аз пък да ви се оплача. Нали ви казах, че вчера имах едни силно въглехидратни моменти. Явно има нещо вярно в това, че въглехидратите искат след себе си още въглехидрати - цяла вечер ми се ядеше хляб. Ама само хляб. Ужас. И днес от сутринта ми стържеше коремът, а следобед нямах никаква енергия - бях като пребита, влачех се по улиците. А храната ми беше окей.
Вариантите са 2 - или е страничен ефект от въглехидрата вчера, или калориите са ми малко (не ги смятам, за да не се тормозя излишно). Утре пак ще гледам да ям нормално и ако това с липсата на енергия продължава, от вдругиден ще си поиграя малко да смятам и калории.

И айде, че първата четвърт от май мина.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 8th May 2009, 07:01
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Чай за всички:

Днес денят ми започва прекрасно!!! Психологическата граница е преодоляна - 63.6 Знаех си аз, че задържам вода заради соленото сирене. Направо ми идва да си попея под душа Хайде сега и другите да се похвалят с по някой голям и хубав -.
__________________
...
Отговори с цитат
  #70  
Стар 8th May 2009, 07:51
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравейте предизвикани момичета!
Краска сервира чайчето, а за който кафето е позволено, ето го от мен.




Браво Краска!
Само така. Не се предавай и всяка вечер си лягай с мисълта че утре ще има минус.

И аз да се похваля. Днес кантара отчете 84. Ако утре има потвърждение ще го отбележа на линийката.
С това моята цел в предизвикателството от 4 кг е постигната.
Но смятам да си поставя нова цел - още 2кг, тъй като , както писах в предишните си постове, започването ми на предизвикателството с 88кг беше съпроводено с МЦ. Което ме кара да предполагам че съм имала задържана течност от организма и това не са били реалните килограми на които започвам. Така че - до края ще се опитам да сваля още 2 кг.

Успех на всички. Хайде , освен Краска и мен няма ли и някой друг който да се похвали с минус?

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.