IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th September 2007, 10:55
bezkusmetko bezkusmetko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1
По подразбиране Колко най-много може да закъснее цикъла?

хи на всички аз сьм на 17 години и сега чакам на нокти да и доиде на гаджето ми. По принцип треа6е да и доиде на 16 ма и закъснява и няма никакви признаци да и доиде.Някои може да ми каже колко може да и закьснее наи много без да е бременна,при положение че не сьм свьршил в нея.презерватива един пьт се скьса и видях след това,но не бях свьр6ил вьобште.Четох че може най-много 10 дена да и закъснее и ако не и доиде е станала белята,а и ако и доиде не е сигурно че не е бременна за6тото има и вариянт за цветна бременност моля ви хора някои да ми изясни нещата за6тото ме е мн страх.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th September 2007, 11:46
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

.....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th September 2007, 11:53
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране Re: Колко най-много може да закъснее цикъла?

Цитирай:
Първоначално написано от bezkusmetko
хи на всички аз сьм на 17 години и сега чакам на нокти да и доиде на гаджето ми..Някои може да ми каже колко може да и закьснее наи много без да е бременна,при положение че не сьм свьршил в нея..
Има един лаф акъл и цикъл не ти ли дойдат до 30 години не ги чакай..
Спокойно,щом не си свършил (а сигурен ли си за това?)няма как да е бременна освен ако не е от някое извънземно.(Напоследък доста нашумяха).Може да закъснее и 10 дена и 10 месеца.. ,ако има например хормонални отклонения,затова единственото решение-лекар
Но невиждам основание няма за какво да се притесняваш,а и щом сте правили секс преди цикъл(обикновенно правенето на секс 1,2,3 дена предизвиква цикъла при жената )всеки момент ще и дойде.Не се претиснявай
п.п и защо безкъсметко,щом ти се е скъсал и си усетил и видял,напротив Късметко.,не се притеснявай за нищо,а сигурен ли си че не те будалка за да те държи под напрежение..?Разбирам защо се притесняваш ,това са сериозни неща ,но не се притеснявай .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th September 2007, 12:24
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

и още нещо много важно..99% и 9,скъсан презерватив се дължи на това че приятелката ти не е възбудена.Има един гел Глайдгелен незнам колко струва 4,5 лева, слагаш го преди и по време на секс,вземи си го,така следващия път ще бъдеш спокоен и няма да има за какво да се притесняваш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th April 2008, 07:23
анилоп анилоп не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

искам да ви попитам миналия месец ми доиде на 05.03.2008 а днес е вече 07.04.2008 до сега ми е идвалона 20 или на 21 ден от края на миналия цикъл до началото на другия а в момента е 29 ден и още го няма какво да правя възможно ли е да съм бременна (даи Боже) по принцип преди да ми доиде ме болят гърдите,яйчниците и съм доста нервна а сега много леко ме болят гърдите и от време на време кръста
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th April 2008, 15:54
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Може да ти закъснява от смяната на сезоните/поне при мен така се случва/.

Но най-добре си направи тест и ти пожелавам да си бременна!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2008, 00:27
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Барби, авторът е от мъжки пол Ако му дойде ще е цяло чудо.
хихи Но си прва- да купи един тест на гаджето и готово.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2008, 00:31
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Бабри в случая отговаря на анилоп, която явно е момиче
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2008, 17:09
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Ааа тя работата била сложна Аз помислих, че се объркала, защото и аз в първия момент помислих , че е момиче, после видях, че говори в мъжки род.
Абе дано всичко да е наред с анилоп
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колконаймногоможедазакъснеецикъла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:02.