IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th December 2013, 10:51
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Успех наистина!!!И да си доволна от резултата!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th December 2013, 20:51
diesel_bebe diesel_bebe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th December 2013, 21:18
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diesel_bebe Виж мнението
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер
diesel_bebe много се радвам за теб , наистина резултата ти е зашеметявящ за 6-ти ден , пожелавам ти със здраве и много късмт да си ги ползваш
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th December 2013, 17:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

diesel_bebe, честито! Обаче я да ми кажете и двете къде е видяла резултата Тунинг? Щото и аз искам!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th April 2014, 17:32
ti-ti ti-ti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране към diesel_bebе

Цитирай:
Първоначално написано от diesel_bebe Виж мнението
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер
Здравей
На мен също ми предстои операция при доктор Милко Ковачев в край на месец април. Виждам че си останала много доволна. Наистина за този лекар няма много мнения, да не кажа никакви.
Затова те моля, ако е удобно и не е много нахално от моя страна да ми пратиш снимки за резултата на лично съобщение.
Ще ти бъда много благодарна и за малко повече инфо.
Аз първоначално се бях спряла на доктор Николай Георгиев.
Даже си бях насрочила дата за операция.
И аз като теб съм много нетърпелива и като реша нещо, искам да стане на момента.
После обаче успяха да ме убедят за Скин Системс, където ме уверяват че ще получа същите резултати, много по -добро обслужване на значително по-ниска цена. Никой не отрече способностите на доктор Георгиев, но цената при него е определено наистина много висока, и това е нормално, след като той е име и има огромна реклама.
Казаха ми че и двамата хирурзи в Скин Системс са отлични и че това е единствената лицензирана болница в страната за пластичнчно-възстановителна хирургия. Останалите са медицински центрове.
Ще бъда много благодарна на всеки, който може да ми даде мнение за доктор Ковачев
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th April 2015, 07:44
nina_nin nina_nin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ,момичета !Предстои ми преглед при д-р Ковачев ,може ли някой да ми каже мнение за него . Почти никакви мнения не намирам ,което ме притеснява.Искам да помоля за снимки от тези ,които са се оперирали при него .Предварително благодаря !ninaivanova_77@abv.bg
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th April 2015, 21:29
sonia123 sonia123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
Thumbs up

Здравейте,
и аз се включвам относно темата за д-р Милко Ковачев.
Моята операция беше на 23.03.2015 -поставяне на гръдни импланти.Всичко мина успешно,сега вече е минал повече от месец и се чувствам много добре.
Инплантите ми са "Мотива" мисля че са Великобритански.
Като цяло впечатленията ми от доктора са приятни,изглежда свестен човек,не говори много и не те залива с излишна информация.Клиниката в която си правих операцията е на 30-40 км от София,в с. Доганово.В болничният ми престой там ме обгрижваха много готини сестри,които не знам как изтърпяха неспиращото ми мрънкане заради болките.
Аз съм една доволна пациентка,и го препоръчвам.Успех на тези които им предстои операция при него!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th September 2015, 09:31
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Здравейте и от мен др. Милко Ковачев ме оперира на 10,09,2015 с анатомични импланти съм на Арион АХ350. Чувствам се добре. Впечатленията ми от доктора са много добри. Работи бързо и следоперативният ми период минава много леко, с минимални болки. Изключително доволна съм! Успех на тези, които им предстои операция при него. Бъдете спокойни, попаднали сте в Добри ръце!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th December 2016, 18:09
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте,някоя скоро оперирала се при др.Ковачев? Моля нека ми пише тук или на лични!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th May 2017, 16:02
Mollysiya Mollysiya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 1
По подразбиране Мнение

Здравейте дами! Сега попаднах на темата във форума. Дано още да има хора тук. Дълги години обмислях операцията за уголемяване на бюста... Та най-накрая се реших...! Видях, че има доволни писателки от Д-р Ковачев. Двоумя се между него и доктор Веселин Молов. Има ли някоя, която се е оперирала при него?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.