IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th June 2007, 16:20
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране Тревожа се !!!

Тревожа се, че ми закъснява!А ако съм бременна съм пушила през този месец БОЖЕ МОГА ЛИ ДА НАВРЕДЯ НА БЕБЕТО МИ!!оле ще се побъркам .... мислехме че няма да збременея, защото съм след хормонално лечение!!!Утре съм на лекар но моля ви кажете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th June 2007, 16:49
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

ами, това че и пушила докато си (евентуално) бременна нама голаямо значение, защото на организма му е необходима поне година за да се освободи от никотина. така, че дали ще спреш цигарите един месец преди това няма ниииииииииииииикакво значение, файда НЯМА!
съвета ми е СПРИ ЦИГАРИТЕ! щом имаш намерение да забременееш или поне поне докато си бременна и кърмиш. кокото по-скоро, толкова по-добре!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th June 2007, 16:57
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

т.е. ако утре съм бременна бебто миможе да има усложнения ли
Това няма да си го простя ... ми то по добре аборт така ли??? Олее!!! аз съм спряла цигарите ... ама една година ... ох ... дано всичко е наред...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th June 2007, 17:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не се шашкай, усполжнения може да има и да не си пушила, недай Боже, просто повече не пуши.
Отиди на лекар, виж какво ще ти каже, аз доколкото разбирам, ти дори не знаеш дали си бременна.
П.п. След приема на хормонални таблетки се забременява много лесно, това да го имаш предвид.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th June 2007, 18:03
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

стискйте ми палци ... утре ще пиша какво е станало следобяд имам час
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th June 2007, 18:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Щом ти закъснява вече няколко дни, защо не си вземеш още сега тест, за да не се притесняваш до утре следобяд? Ако си бременна, сигурно вече и теста ще го отчете.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th June 2007, 18:32
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

взех си, теста е отрицателен ... но аз си мисля сръго тези тестове са на основата на хормоните ако си бременна се увеличава женския хормон а на мене точно това ми беше проблема!Т.е. ако съм бременна ще отчете нормални хормони, не съм бременна а дефакто съм!За това си записах час при гинеколога ми ... дали съм права?!!
Тревожа се само за тези цигари много съм притеснена...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th June 2007, 18:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми не знам на кой хормон викаш женски хормон, доколкото си спомням, тестовете за бременност регистрират наличието на хормона гонадотропин (не помня дали точно така беше името), а този хормон го има само при бременните жени.
Както и да е, дано всичко да е ок, независимо дали си бременна или не, да пишеш утре
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th June 2007, 18:45
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

Не съм наясно с това - е значи има вероятност и да не съм ...искам дете ...
НО ИСКАМ ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕ А НЕ НАТРОВЕНО ОТ ЦИГАРИ !!!Утре ще пиша дано всичко е добре!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th June 2007, 18:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами какво да ти кажа, дано да не ти прозвучи грубо, ама щом искаш дете, трябваше отдавна да ги спреш цигарите и по време на приема на хормони трябва да се избягват, това би трябвало да ти го е казал лекаря, обикновено, когато изписват хормонални таблетки, винаги питат дали пушиш.
Просто не си позволявай да палиш повече, дори и да не си бременна, и за самата теб е по- добре. Аз също ги спрях с много зор, ама здраво бебе ми е по- важно.
Не се притеснявай, сигурна съм, че всичко е наред. Купи си фолиева киселина и пий, ако не си си купила до сега, особено важна е за жени, които са пушили, а и не само
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тревожасе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.