IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th December 2007, 14:05
PONI PONI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 2
По подразбиране Бременност и целулит

Здравейте момичета,

бременна съм в началото на третия месец. Винаги съм имала проблеми с целулита и сега не знам дали само мазането с крамчета ще помогне проблема ми да не се задълбочи. Моля, ви ако няко има опит в справянето с този проблем да ме посъветва!
Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th December 2007, 15:36
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Здравей PONI!Честито и леко бременеене!
Да ти кажа честно,поне за мен,няма спасение от целулита!И доколкото знам всички тези мазила против него май не се препоръчват за бременни!
През първата си бременост качих 15кг.,но после бързо се възстанових с комбинацията-здравословно хранене-мн спорт - масажи!
Сега и аз съм бременна в третия месец.Все още фигурата ми не се е променила,но ще стане!Приеми го!Просто не прекалявай със сладките неща и забрави правилото яж за двама!Храни се разумно,движи се,колкото можеш повече,а след като се появи следкото съкровище,ще мислиш за по-агресивни методи!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th December 2007, 22:18
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Лека бременност момичета!
Аз скоро родих и сега целулита ми е два пъти повече от преди това.Но сама съм си виновна Плюсках по цял ден и почти никакво движение ,по цял ден пред компа Все си виках,че после ще му мисля..
Кремчета против целулит едва ли ще ви помагат.Мажете се най-вече да не се нацепите със стрии.Аз цялата бременност се мазах с бебешко олио и за щастие не ми се появи нито една.Повече движение и нормално хранене.Не се отпускайте като мен
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th December 2007, 15:20
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

Момичета здравейте!!!Аз съм бременна в 6 месец!за целулита си купих сапън на рефан за целулит!струваше 6 лв!Вътре е със някаква гъбичка която масажира!До сега целулит нямам!Преди да забременея качих мн кг защото пиех хормони!от 65 кг станах 85 забременях 85 кг сега съм 92! Храня се рационално, но каквото господ даде!!!А за стриите се мажа, но ефекта е нулев!Нацепих се по корема и бедрата!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременностцелулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:20.