IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th January 2008, 18:15
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране На две гуми

Като жител на Sf и участник в постоянните задръствания, които вече са непоносими, реших да мина на 2 колела. Ако има някой, който се интересува, да сподели мнение - подходящo ли е за начинаеща моторджийка това:

http://www.kawasaki.com/Products/Det...ontent=details
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th January 2008, 00:12
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране мотори

Не е подходящо.Хората с коли се пребиват тук,а с мотора пък изобщо ама никък не си защитен от никъде,крака -ръце всичко е отвън,нито някой го интересува че си участник във движението,много пъти пък на мен ми се е случвало като карам с колата и просто да не виждам моторист или колоездач ,защото примерно кара близо в страни или плътно зад мен.Това не си е работа!
Близък приятел преди 3 години на Слатина пред училището, както си кара човека спокойно на прав път и една жена не го вижда и рязко прави обратен завой и той се удря в нея с много ниска скорост със каска със всичко и резултата инвалид за цял живот с един отрязан крак.Голямо нещастие,даже немогат и да я осъдят.
знам че мъжете сте големи търсачи на силните усещания-рискувай ,но този риск може много скъпо да ти струва.Шанса с мотор да се пребиеш или ударят е много много по голям отколкото с кола
В тези задръствания както казваш как мислиш да обикаляш между колите уж за по бързо ,и някой да забрави да си погледне в огледалото което доста често се случва или пък мигача който всъшност за нищо го нямат ,за това че примерно ще избързаш 10 минути!Струва ли си риска
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2008, 09:32
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране Re: мотори

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
знам че мъжете сте големи търсачи на силните усещания
ама неее...

А и въпроса ми не беше дали да си купувам мотор или не. Аз решението сам го взела. Исках само да разбера дали има фенове на моторите в този форум,които да ми дадат мнение за самия мотор. А иначе и аз имам познати пострадали от некадърни шофери (даже и по-лошо ) А и не е само заради задръстванията...
Тръпка е, такова ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th January 2008, 13:58
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране 2 гуми-кракомобил

Извинявай. Не разбирам от мотори много но е хубаво Кавазакито.Тоест Кауасаки .Колко тежи мотора?
Това е нов модел и най добра марка от другите модели ,мойто скромно мнение.За колко ще го вземеш?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th January 2008, 14:46
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Мотора ше ти заспи!Идеален ше ти е според мен.За какво точно обаче ти трябва?Искаш да караш за удоволствие и да се гониш с вятъра или да стигаш от точка А до точка Б по-лесно (не и безопасно...обаче пък забавно!!) ?
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th January 2008, 11:06
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране Re: мотори

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Тръпка е, такова ...
Като въдицата - хванеш ли я веднъж и ти влезе под кожата, няма кой да те спре. Или нещо друго, давам пример само.
Нз, верно ми е тръпка. Да си призная най-си падам по Yamaha R1, но мощничка ми идва, нямам много опит още.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2008, 16:18
Jully Jully не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

И според мен ти пасва идеално. Все пак си жена, не ти трябва по- мощен според мен. И... наистина тръпката си е тръпка. Аз за съжаление с тия 40 кг, не мога да си позволя да карам сама, макар че и аз много искам и за това се опитвам да извлека максималното от колата макар, да не е същото.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th February 2008, 15:52
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

малко извън темата: Зимата, тоя мотор кво ще го правиш? ... вериги? ... достатъчно е веднъж да се окажеш зад някои камион или автобyс, бълващ тонове сажди, та ща питам тогава
__________________
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th February 2008, 19:23
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Че кой кара мотор зимата, бе батка - в гаража ще стои - имам си кола за тогава...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th April 2008, 12:43
CBR1100XX CBR1100XX не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SF.
Мнения: 5
По подразбиране

незнам дали не си се метнала вече на кавата но ако не си по добре побръмчи 1-2 годинки с това
па после ште го мислиш успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надвегуми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:56.