IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 2nd February 2015, 23:35
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Да, възможно е с доплащане която марка искаш, да ти сложи, трябва да питаш на място колко е. Повече се долаща за Мотивата с чипа и за Алерган.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 2nd February 2015, 23:53
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Благодаря ти
Отговори с цитат
  #313  
Стар 4th February 2015, 01:08
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Силвичка, как са нещата вече при теб? По добре ли се чувстваш, намаляха ли болките?
Моята операция е насрочена за 11.02.

Последно редактирано от Arizonna : 4th February 2015 на 01:52
Отговори с цитат
  #314  
Стар 4th February 2015, 08:57
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
Силвичка, как са нещата вече при теб? По добре ли се чувстваш, намаляха ли болките?
Моята операция е насрочена за 11.02.
Ще ти стискам палци Arizonna и ще те очакваме да ни пишеш. Аз се възтановявам малко по малко..Все още не се харесвам Но аз съм др. случай...Прекаленно малък бюст преди това.Още имам болки , не силни но опъващи .Гърдите ми са още много твърди. Днес ми е 9ти ден.Едва от вчера дишам малко по-добре..Иначе нямах въздух, а и съм асматик..Полагах големи усилия да говоря...и все още бързо се уморявам. Ще изчакам поне 1 месец преди да пусна снимки на момичетата в форума , за да имат по- реална представа. Знам, че са нетърпеливи, но гледката няма да е реална. Могат да потвърдят и др. момичета, които са минали през това..
Отговори с цитат
  #315  
Стар 5th February 2015, 10:36
веселавесела веселавесела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Сливичка, пиеш ли Арника? Аз в неделя за последно пих обезболяващи, а се оперирах на 28.01..Поне три пъти на ден се мажа с Арника и вече синките ми са бледо жълти и болката е слаба. Обаче, вчера си махнах лепенките и картинката е грозна. Утре съм на консултация и ще питам за белезите. Ти махнали лепенките?
Отговори с цитат
  #316  
Стар 5th February 2015, 22:32
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Нищо не пия вече.пих и Арника.Всички лекарства ми бяха гору долу за 1седм.И аз вчера си махнах лепенките и се уплаших..грозна картинка.Ти през ареолата ли си като мен? При Пеев ли си?.Аз знам,че конците ми са разорбиращи..та ще изчакам да минат поне 2месеца за консултация..Естествено ако всичко е наред.Само незнам дали да мажа тези разрези с нещо?
Отговори с цитат
  #317  
Стар 6th February 2015, 13:44
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Момичета искам да попитам, след колко време ви беше първата консултация след операцията при д-р Пеев.. Заплаща ли се тази първа консултация и ако ДА , колко...?И има ли недоволни от него за сега.?.Има ли някой с реоперация при него....и ако ДА , какво заплащате..?..
Отговори с цитат
  #318  
Стар 6th February 2015, 13:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Момичета чета ви, че говорите, че белезите са грозни, какво значи грозни, набръчкана ли е ареолата или просто има засъхнала кръв. Защото ако са някакви струпейчета, след като паднат картинката е съвсем друга, не е грозно.
Отговори с цитат
  #319  
Стар 7th February 2015, 10:01
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Момичета как очаквате на седмица от операцията да ви харесат новите придобивки аз след месеци можех да кажа страхотни са имате отоци наместват се на 29.01 стана една година имахме рожден ден и наистина вече мога да кажа уникални са имайте търпение !!!!!
Отговори с цитат
  #320  
Стар 7th February 2015, 10:20
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllllll Виж мнението
Момичета как очаквате на седмица от операцията да ви харесат новите придобивки аз след месеци можех да кажа страхотни са имате отоци наместват се на 29.01 стана една година имахме рожден ден и наистина вече мога да кажа уникални са имайте търпение !!!!!
Да ..Права си...Но това чакане ще ни притесни много...Особенно след като си мечтал цял живот за тези гърди....А какво да говорим като започнеш да се вглеждаш в разликите между двете..и вече няма връщане назад... И "titi " е права...Надяваме се тези белези да зарастнат добре ....Време....Времее.....А през това време какви ли не глупости ни минават през ум..Че имаме КК, смъкване на инпланта...и т .н..Ще се поболея докато мине това време...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.