IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 29th November 2008, 15:08
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Не, наистина расте от боза и тем подобни, само че както всичко е пропорционално, така освен бюста, растат и бедрата и коремчето ; )

Както сте забелязали, не се срещат дебели жени с малък бюст, нито супер слаби с особено голям, така че бозата помага само в тази насока ; )
Определено грамажа на циците не зависи от общото тегло Ген е туй
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th November 2008, 15:19
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Както сте забелязали, не се срещат дебели жени с малък бюст, нито супер слаби с особено голям, така че бозата помага само в тази насока ; )
Ше имаш да вземаш-Мога да те запозная с няколко такива и в единия вариант и в другия

То ако ставаше така девойките щяха да пият боза ,а не да се тунинговат
Е щом имам да вземам - ОК, ще чакам. Само дето ти ще ми намериш 1, на 100 от моя страна. НЕ виждам логика да спорим, след като е факт, че дебелите жени имат огромни цици, и при 1% ще срещнеш обратното. Както и слаби жени с големи цици - пак 1%. Да си имаме уважението ама в случая ти се опитваш да спориш, без каквато и да е било основа ; )

Р.Р. Естествено, че ще пият боза, ако искат да се тунинговат - отвсякъде. Ако искат голямо дупе, цици и изобщо голямо тяло, има много такива момичета, които след 18-19 годишна възраст се отпускат, качват на цици и дупе и дебелеят.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th November 2008, 15:21
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lightpainter
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Не, наистина расте от боза и тем подобни, само че както всичко е пропорционално, така освен бюста, растат и бедрата и коремчето ; )

Както сте забелязали, не се срещат дебели жени с малък бюст, нито супер слаби с особено голям, така че бозата помага само в тази насока ; )
Определено грамажа на циците не зависи от общото тегло Ген е туй

Тогава защо, когато отслабва една жена сваля от циците, а когато дебелее - качва Това е вид мастна тъкан, стига сте противоречали И на практиката, И на теорията.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th November 2008, 15:26
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Освен масната тъкан има и определен грамаж жлеза, която или я имаш, или я нямаш По много въпроси съм съгласна с теб, ама остави за поне за собствените си цици да знам малко повече
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th November 2008, 15:33
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Мен не ме интересуват собствените ти цици

Ще го кажа още преди да е отговорила и Мишето :

Няма никакво значение какви случайни хора могат да се намерят, винаги на 100 негри ще има 1 с малка пишка, на 100 китайци ще има един двуметров и на 1000 бебета ще има едно 8 килограмово (примерно). Винаги ще има някой встрани от нормата, но това за нас няма значение. Също така при 9 от 10 жени ще има разлика в грамажа на циците при отслабване или покачване на процента мастна тъкан.

Какво като има жлеза, какво пречи да се преразпределя мастната тъкан? По ръката има мазнини, това пречи ли тя да расте заради обема на мускула?

Не виждам просто смисъла да спорите, вие не сте били 120 кг, нито 30, за да знаете каква е разликата (и аз не съм бил, просто съм работил с такива жени). Още преди раждането се определят пропорциите, това е гена, след това - както се получи. Ако качиш 10 кг и имаш такъв ген, ще ти пораснат и циците и дупето. Ако имаш други пропорции - ще ти порасне само дупето и така нататък. Но в най-общия случай расте всичко, това ни интересува нас, отделните случаи са си отделни случаи.

Няма нито 1 нещо, което да отговаря при 100% от хората, дори и при 90% сигурно, винаги има отклонения, но нас не ни интересуват.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th November 2008, 15:47
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Ам ти общо взето каза това, което аз казах за гена.
Цитирай:
Какво като има жлеза, какво пречи да се преразпределя мастната тъкан?
Пречи това, че масната при всеки се разпределя строго индивидуално и ще се изненадаш, ако знаеш при колко много жени тя далеч не оказва толкова голямо влияние върху циците (много по- голямо влияние оказват промените в жлезата по време на бременност и кърмене, но това е друга тема).
Цитирай:
Не виждам просто смисъла да спорите, вие не сте били 120 кг, нито 30, за да знаете каква е разликата (и аз не съм бил, просто съм работил с такива жени).
Не знам кое те кара да мислиш, че ние сме коне с капаци и не сме имали допир нито до 120кг жени, нито до 30кг такива В обкръжението си имам и тежка анорексичка (с цици) и тежък случай на хиперфагия (вече за мое съжаление повече от 120кг при ръст 155см и с чашка А, представи си)
Не отхвърлям категорично нищо от това, което си написал, само се възпротивявам на това
Цитирай:
Както сте забелязали, не се срещат дебели жени с малък бюст, нито супер слаби с особено голям, така че бозата помага само в тази насока ; )
защото не е вярно.
Спирам до тук, честно казано ми е смешно да споря с мъж за цици и той да ми обяснява особеностите им (освен ако не е мамолог).
Все едно аз да тръгна да си меря несъществуващата пишка с твоята, че и да ти обяснявам
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th November 2008, 16:12
Аватара на Kameran
Kameran Kameran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Лелеее каква дискусия стана самооооо
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th November 2008, 17:08
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Това за пишката ми хареса
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th November 2008, 17:11
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не е все едно, освен ако не работиш нещо, свързано с пишките на мъжете. Както се сещаш, когато дойде една жена, основните и въпроси са "ще сваля ли от циците", даже абсолютно всяка пита това, когато отслабва.
Не е нужно да имам цици, за да проследявам как вървят те при отслабване, жлезата е просто 1 от факторите, както ти каза при бременност - ЕМИ много ясно, това всеки го знае, но попринцип жените не ходят бременни през по-голямата си част от живота, поне доколкото аз знам. Но за разлика от това има такива, които ходят дебели през по-голямата част от живота си.

Просто казвам, че ххххх е права, но освен циците, расте и всичко останало. При 9/10 жени ще им пораснат и циците, ако пият по 10 литра боза и ядат 5 кг вафли с 2 кила картофи преди лягане. Даже при 10/10 жени, тъй като те са били слаби и пропорцията им е била такава, че да имат цици.

Дебелите жени без цици (образно казано) имат друга пропорция, те ще отслабнат и пак няма да имат цици, после могат да надебелят и ПАК няма да имат цици, само силиконът ще им помогне. Но те са рядко срещани, това, че ти имаш такава прителка не значи, че всички са такива.
Както казах има и негри с малки пишки - шанс.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th November 2008, 21:14
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Големите естествени гърди в по-голямата си част са мазнини, отколкото жлези. Което впоследствие дори може да затрудни кърменето. Жлезите се развиват повече по време на бременността, през останалото време те не са активни, защото иначе щеше да има и лактация.

Това с големите гърди всъщност е същото като с големия задник. Просто различните жени трупат мазнини на различни места.

П.С. Чух, че мъжете също правят бозки от боза, ако някой се интересува
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хапчетазабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.