IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2961  
Стар 10th June 2011, 21:19
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

А, не. Той е пич. Просто... отношението му към парите... е такова. Във всичко друго... е пич. Даже последно, като ми се обади... го наредих лошо.Аз бях зает, и му казах... че нямам време и да говори по същество- какво му трябва. Да не ме занимава с празни приказки. ('Щото е нормално- когато не си се чувал с някого няколко месеца, и ти се обади- да е защото иска нещо.) А той ми отговори, че ми се обажда, защото му се е родила дъщеричка. И иска да сподели с някого...
Много тъпо ми стана.
И както виждаш... имам достатъчно време- да пиша романи. Така е с мъжете- които винаги плащат сметките. 'Щото, като нямаме пари- за сметки... се *бем в гъза (по думите на един друг приятел. Не онзи- с манИкенката.) Или в случая- седим пред шибания комп в петък вечер.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #2962  
Стар 10th June 2011, 21:25
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

В материален свят живеем,колкото и да не ни харесва това понякога....и трябва да свикваме с този факт
Отговори с цитат
  #2963  
Стар 10th June 2011, 21:27
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Не мисля, че е така.Явно този стиснатият е изключение.Какво като му се е родила дъщеричка? На повечето от нас рано или късно ще се случи да имаме деца - планирано или непланирано.

За мен е много по-достойно, когато един мъж няма пари, дори в този меркантилен свят, да каже честно: "Виж какво, сладурче, колкото и тъпо да е, нямам финансова възможност, но страшно си падам по теб и тъй като те уважавам, оставям изцяло на теб решението дали искаш да излезеш с мен."

Нещо подобно би ме накарало дори да харесам някой повече, отлколкото да го гледам как нарочно брои стотинки пред мен.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #2964  
Стар 10th June 2011, 21:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако ще Брат Пит да изглежда като грозен, пъпчасъл гном до този левент - в момента, в който ми направи проблем за 5 лв ... абе дори не мога с думи да обясня погнусата си...

Значи красивите хора не плащат, така ли? Само грозните? Изобщо къде беше епицентъра на спора?

Приятна, неприятна - истината е цъфнала - жените се възбуждат от Мъже.
Упс, нека префразирам - истинските Жени харесват истински Мъже.

На който ми се занимава с комплексарки, позьорки, манИкенки, звезди, луни, пр... да решава ще плаща, ще му плащат.. ако искаш се хващай, за препратката ми към сметките и стиснатите мъже. 15000000000 пъти се обясних, че парите са върха на айсберга. А си мислих, че говорим за ИСТИНСКИ взаимоотношение между ИСТИНСКИ хора. Щото твоите лекоатлети и съответно позьорки с ниска самооценка се причисляват се разказват като вицове, точно както ти го разказа.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2965  
Стар 10th June 2011, 21:31
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Нелс,не знам къде ги намирате такива индивиди, да ме покани на кино и да се направи на чукнат за сметката, да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли...но не виждам нищо лошо в споделянето на сметката, случвало ми се е, също и аз съм плащала,само че не на първа среща, какво толкова

Нот суити, относно стоенето в петък вечер пред комп какво лошо има? Аз лично напоследък май си стоя повече вкъщи, преди петък и събота закон-излиза се по заведенията, но като че ли нямам нужда вече от това
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #2966  
Стар 10th June 2011, 21:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety Виж мнението
А, не. Той е пич. Просто... отношението му към парите... е такова.
Тцъ. Отношението му кум парите може да е каквото си прецени човека. От тази история аз си направих извода, че отношението му към жените е такова.
Да му е честита дъщерята! Да видим как ще се почувства като почне да издържа финансово зетя! (щото карма има)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2967  
Стар 10th June 2011, 21:32
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението

За мен е много по-достойно, когато един мъж няма пари, дори в този меркантилен свят, да каже честно: "Виж какво, сладурче, колкото и тъпо да е, нямам финансова възможност, но страшно си падам по теб и тъй като те уважавам, оставям изцяло на теб решението дали искаш да излезеш с мен."

Нещо подобно би ме накарало дори да харесам някой повече, отлколкото да го гледам как нарочно брои стотинки пред мен.
абсолютно!
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #2968  
Стар 10th June 2011, 21:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
абсолютно!
И аз подкрепям!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2969  
Стар 10th June 2011, 21:45
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Мъжа трябва да е пич, дори и да има проблем или в момента да няма възможност да те води по ресторанти, да е прям и честен с теб, това е в основата, пък нужно ли е само по кафета и тем подобни, има толкова много места, на които може да се отиде, като например разходка вечерта в парка
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #2970  
Стар 10th June 2011, 21:51
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Или кафе от МакДоналдс, и после- на моста. Клатиш си краката и гледаш светлините на колите, отдалечаващи се в посока- стадион "Левски". И колко тихо пада нощта.
Ей, спор... няма. И, да. Разказвам историите като вицове. Това е важно, нали? Да можеш да погледнеш към миналото с усмивка. Дори и на трагичните, тогава, ситуации.
В крайна сметка, когато всичко свърши, остава само хубавото, нали? Или, поне... смешното.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.