IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th October 2009, 12:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ами обикновено силно изразени назолабиални гънки имат жени със слабо лице - при попълването с мазнина зоната отстрани около устните се запълва и изглажда леко, вследствие на което се получава една такава муцунка - заоблена и младежка - не знам как по-ясно да го кажа.... Подмладява се сякаш зоната около устата....изглеждаш далеч по-"здравословно", отколкото преди - с бръчките и изпитото лице...мацките с липофилинг знаят за какво говоря
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th October 2009, 12:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аха, разбрах, благодаря ти
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th October 2009, 13:32
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Вярно е . Гуен е много права. Моето лице е много слабо - нямам си бузки въобще...и си имам огромни релси...докато моя мъж си има бузки /кръгло, топчесто лице/ и при него няма нито една бръчка...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd November 2009, 16:09
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте!
Изчетох всяко едно мнение по темата и все още не намирам отговор на един въпрос-от коя възраст може да се започне с филърите с хиалуронова киселина или с липофилинга на назолабиалните гънки? Може ли да се започне от 20 години да речем? Аз лично имам голям проблем. Назолабиалните гънки не ми дават мира. Перфектционистка съм по отношение на външния си вид и не мога да се търпя. Не са толкова дълбоки, но все пак. Чудя се дали ще има ефект от хиалуроновата киселина или да пробвам с липофилинг? Все пак с хиалуроновата киселина резултатите са по-краткотрайни, не бих искала да рискувам от първия път с липофилинг, а и той ме плаши честно казано.
Интересува ме дали с хиалуроновата киселина ще има синини, големи отоци, до колко дни ще мога да се покажа? Колко долу-горе ще трае? И съответно за липофилинга.
И все пак в най-добрия случай мисля че ще е година, как бих могла да се подлагам толкова често на такива интервенции...
Мерси предварително! Целувки!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 22nd November 2009, 17:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexandra_Jekova
Здравейте!
Изчетох всяко едно мнение по темата и все още не намирам отговор на един въпрос-от коя възраст може да се започне с филърите с хиалуронова киселина или с липофилинга на назолабиалните гънки?
Ще отговоря само на този въпрос, защото по другите сме писали обширно в темите за хиал. киселина и липофилинг. Да, може и от 20 год. възраст да се започне с ХК тъй като това не е оперативна или рискова процедура, а козметична. Друге въпроса, че на една такава възраст това е удобен начин да ти вземат парите без реално да имаш нужда Но не очаквай да ти издържи и година.
Липофилингът излиза бая повече пара и трябват 2-3 процедури за видим траен резултат.
Единствено ботоксът и лифтингите са препоръчвани при по-преклонна възраст
Отговори с цитат
  #106  
Стар 22nd November 2009, 18:05
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Благодаря много, успокоих се . А няма ли начин ефекта от хиалуроновата киселина да трае повече от година? Цената мисля беше около 500 лв. Мисля че само една процедура ще ми е необходима до постигане на желания ефект, все пак не са толкова дълбоки.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 22nd November 2009, 18:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexandra_Jekova
А няма ли начин ефекта от хиалуроновата киселина да трае повече от година? .
При доста от момичетата тук не се задържа и две седмици... не зная какво да ти кажа...и не мисля, ченякой оже да ти даде някаква гаранция...Мисля, че в най-добрия случай ще ти издържи половин година.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 22nd November 2009, 19:20
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

E тук вече се шашнах...как така 2 седмици, то се обезсмисля при тази цена! На всеки две седмици е невъзможно при цени 500 лв. и нагоре да си я слага някой редовно. А доколкото четох в сайта на Есте клиник пише 4-6 месеца, ти ме шашна с тези две седмици! Предполагам зависи от самия организъм.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 25th November 2009, 22:46
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Хайде бе мацки...няма ли някоя да сподели?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 25th November 2009, 23:44
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Здравей, Alexandra!
Не мога да помогна в момента много, но поне да споделя нещо положително. Аз си сложих ХК точно преди 1 месец и засега нещата са ОК. Т.е. не е изчезнала, назолабиалните ми бръчки си стоят попълнени. Очакванията са да се задържат така около 6 месеца.
При второ попълване ще се сложи само половината от първоначалното количество и резултатът ще се задържи около 10-12 месеца.
Но, както ти е писала Gwendoline - "гаранция-Франция" - при всеки е различно.
Май ХК от устните изчезва по-бързо от колкото тази в назолабиалните, но сигурно зависи и от филъра, и от организма.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.