IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 23rd April 2010, 15:42
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Ти около очите какво слага, хиалурон ли? Аз си сложих ботокс но специално около очите няма никакво подобрение, затова се интересувам дали се слага успешно хиалурон там и какъв е ефекта.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 25th April 2010, 13:03
VERTU VERTU не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

аз слагах около очите и челото ботокс ,а хиалурон- филъри на назолабиалните ,навсякъде има ефект,но следващият път ще сложа само на очите може би...челото не е толкова трагично или ще сложа само между веждите.
Доволна съм много
Отговори с цитат
  #143  
Стар 9th May 2010, 14:08
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Момичета, някоя от вас пробвала ли е хиалуронова киселина на таблетки?
Случайно знаете ли от каква възраст нататък могат да се приемат? В сайта на health aid има такива таблетки за 21 лв. и пише 'за деца над 12 години', което ме навежда на мисълта че може да се приемат на всякаква възраст. А и се препоръчват и за проблеми със ставите, така че не мисля че могат да ми навредят.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 10th May 2010, 15:43
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Аз пих таблетки Хиа вита, много се подобрява лицето - кожата като цяло, но става доста бавно, резултат настъпи при мен след 1 месец, а ги пих 3 месеца. Сега ще почивам 3 месеца, ще видя колко време ще трае резултата.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 11th May 2010, 13:37
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

1 месец много? ;д Напълно задоволително според мен.
А за Хиавита мненията са толкова различни, че просто не бих рискувала да дам толкова пари за нещо със съмнителен ефект. Затова реших да пробвам с таблетките на Health Aid, 20 лева на близката аптека, надявам се да имат ефект.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 11th May 2010, 14:05
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Хиавита струват 24 лева, за тях гарантирам, че са добри, другите не знам какви са. Много видове предлагат, важно е каква е големината на молекулата доколкото знам.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 11th May 2010, 18:37
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Пф, останала съм с впечатлението че е около 60 лв. Тя била евтина, може и да пробвам след като си свърша тези.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 12th May 2010, 12:15
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata
Хиавита струват 24 лева, за тях гарантирам, че са добри, другите не знам какви са. Много видове предлагат, важно е каква е големината на молекулата доколкото знам.
Четох из други форуми, че някои момичета са напълнели след употреба на Хиа Вита. При теб има ли такова нещо?!
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #149  
Стар 14th May 2010, 10:53
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Не съм забелязала да съм напълняла. Аз пия обаче и Фемимодел, не знам дали от това не напълнях. Да ви се похваля - след около година пиене съм свалила корема и паласките. Сега се чудя дали да не пия коензим Q10.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 21st May 2010, 01:36
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Дали има някой скорошен (от месец-два) който да си е слагал филър и да е доволен от постигнатото. Освен при д-р Денкова и Тачева има ли доволни от други спецове в областта на дерматологията. Интересува ме поставянето на филъри около очите и незолабиалните гънки?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:17.