IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th June 2009, 10:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Извинявам се Гуен, погрешно съм тълкувала. Надявам се разбираш защо съм толкова докачлива пък и това чакане да заздравеят тъканите ме убива,ти намерили решение за твоя проблем.
Няма нищо, не се сърдя за такива дребни недоразумения, разбира се По-лошото е, че ти видимо страдаш и никой не знае какво точно да те посъветва да направиш. Ти отиде ли в клиниката...? Потърси ли отговор?
За моя проблем - може би съм намерила решение, но не искам да говоря преди да стане реалност, защото вече не искам да говоря празни приказки..
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th June 2009, 10:36
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Не в клиниката не съм ходила, но ходих при други лекари на консултация трябва да изчакам до септември.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th June 2009, 10:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Не в клиниката не съм ходила, но ходих при други лекари на консултация трябва да изчакам до септември.
Мислиш да се подложиш на друга операция ли...? Това с лицето... не е шега работа...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 10th June 2009, 11:10
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Ама кой решава това ,лекаря ли те оценява , или ти можеш да кажеш ,че искаш да ти е опънато в слепоочието.
И пак, нали се реже опънатата , излишна кожа.
Браулифтът е опъване (лифт) на веждите и не съм чувала да се прави вна разл. от слепоочията място. Ако веждите се опънат откъм челото - говорим за forehead лифнитг, т.е. на челото, което е съвсем друга работа. Браулифтът е доста по-щадящ, защото опъването на кожа а есамо във външния горен участък на д окото и е само няколко шев-чета (при челния са повече и опъването е по-драстично).
При мен след браулифта се опъна изцяло гневната бръчка над носа между веждите и няколко гънки над веждите. Като цяло обаче бръчките в горната половина на челото останаха. Тях ги опънах впоследствие с ботокс.
Понеже Ирра писа,че има и шевове на челото и от там се заблудих.
Погледнах в сайта на Стоянов има цена само на браулифт, но на скицата е дадено челен лифт и лифт на веждите .Да разбирам ли, че цената е за двете процедури и ако правиш само браулифт е по малко от обявената цена? Или пък той винаги прави и двете процедури както и Ирра е напрвила и чело и вежди.
За forehead не разбирам кое е в сайта му. Моля те, обясни ми.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th June 2009, 11:14
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

И излишната кожа нали се реже , или само се опъва и фиксира ? Простете невежеството ми
Отговори с цитат
  #66  
Стар 10th June 2009, 11:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Понеже Ирра писа,че има и шевове на челото и от там се заблудих.
Погледнах в сайта на Стоянов има цена само на браулифт, но на скицата е дадено челен лифт и лифт на веждите .Да разбирам ли, че цената е за двете процедури и ако правиш само браулифт е по малко от обявената цена?
Ами не мога да отговоря на този въпрос, тъй като не съм запозната с челния лифтинг и цената му. На браулифта знам, че е около 1300-1400 евро. Иначе на въпроса дали се реже кожата - мисля, че се изрязва около шевовете, но основният ефект идва от разрушаването на мускулатурата, която причинява това отпускане на кожата - мускулчетата се прекъсват и обездвижват, кожата се опъва. Това е основната част. Сега видях, че браулифтът се смята всъщност за вид челен лифтинг. Ето виж една анимацийка, която добре онагледява процедурата:
http://www.plasticsurgery.org/Patien...head_Lift.html
Отговори с цитат
  #67  
Стар 10th June 2009, 18:25
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Понеже Ирра писа,че има и шевове на челото и от там се заблудих.
Погледнах в сайта на Стоянов има цена само на браулифт, но на скицата е дадено челен лифт и лифт на веждите .Да разбирам ли, че цената е за двете процедури и ако правиш само браулифт е по малко от обявената цена?
Ами не мога да отговоря на този въпрос, тъй като не съм запозната с челния лифтинг и цената му. На браулифта знам, че е около 1300-1400 евро. Иначе на въпроса дали се реже кожата - мисля, че се изрязва около шевовете, но основният ефект идва от разрушаването на мускулатурата, която причинява това отпускане на кожата - мускулчетата се прекъсват и обездвижват, кожата се опъва. Това е основната част. Сега видях, че браулифтът се смята всъщност за вид челен лифтинг. Ето виж една анимацийка, която добре онагледява процедурата:
http://www.plasticsurgery.org/Patien...head_Lift.html
Цената на браулифтинг с фиксация- 2500 Е -така пише.
Ама само браулифт или и челен лифт, след като на скицата са дадени 2-те пр. челен и брау.
Ако е само брау е мн. скъпо.
Това,че не се реже излишната кожа, не ми се вижда подходящо, ето и Ирра , не е очарована от чийклифта. Може би се прави на по млади лица , за освежаване само, а не като поопъване на излишната кожа.
Не знам,съвсем се обърках. Да не се окаже класическия лифт ,за най добрия вариант и решаване на проблемите. Ама , с наще пластици който нямат опит , поради ниското финансово състояние на жените, нуждаещи се от такъв (за жалост).
Моля включете се и други с мнение- Мена , Диастема , Бенджи, Бюти ,къде сте?
Да , не си даваме парите "нахалос" , да изберем, точно това което ни е необходимо . Защото след нас (живот и здраве ) идвате Вие -по младите.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 11th June 2009, 06:34
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Опъването на челото е ЕТАП от браулифта и то задължителен.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 11th June 2009, 10:55
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Опъването на челото е ЕТАП от браулифта и то задължителен.
Благодаря,ами , нали Гуен си е правила само "опъване" на веждите с разрези в слепоочието, а не и на челото .
Изкажи мнение по повод това, че не се реже кожа ,дали ще има ефект на поопъване на лицето, или само освежаващ ефект.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 11th June 2009, 13:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Опъването на челото е ЕТАП от браулифта и то задължителен.
Благодаря,ами , нали Гуен си е правила само "опъване" на веждите с разрези в слепоочието, а не и на челото .
Да, при мен е само повдигане на вежди над слепоочието. За това какво ми е правено по лицето поне съм сигурна
Изкажи мнение по повод това, че не се реже кожа ,дали ще има ефект на поопъване на лицето, или само освежаващ ефект. [/quote]
Кой е казал,че не се реже...? Около самите шевове се изрязва, доколкото аз знам. Пък сега.... явно при други доктори - други методики...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.