IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 19th October 2009, 09:21
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote="gwendoline" - плосто като се махнаха бричовете и малко се понапълни талията [/quote]

Лошо...., мислих си когато стигна да правя липофилинг на лицето , да ми махнат бричовете и от там да ползват мазнината за липото. Но щом ще напълнея в талията май няма да ги пипам, защото съм свикнала цял живот със структората си, научила съм се да се обличам така,че да подчертавам хубавото във фигурата и да прикривам недостатъците. Пък и брича не е голям ( за някой, дори е признак на женственост), ама, ми се иска да нося мн. тесни панталони.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 19th October 2009, 09:37
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

И да попитам, ама няма да ми се смеете При липо на бричове, вирнатото дупе да не "кльофне" - да не падне , един вид бричовете да не му служат за "подпори"- "диреци" като поддръжка .
И след махането на "подпорите" то да висне. Че, ако е така, тогава вече, ще си ги отглеждам, даже.
Отговори с цитат
  #313  
Стар 19th October 2009, 10:09
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
и като понапълнеят макар и леко бидрата - макар и слаба, структурата на "трупче" не ми мърда
Щом, ти при твоята височина и кг.( за другото, да не говорим ) , говориш за "трупче", то, аз със своята височина, не ми мърда структората на "тапирче"
Отговори с цитат
  #314  
Стар 19th October 2009, 10:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

[quote=ina79d]
Цитирай:
Първоначално написано от "gwendoline" - плосто като се махнаха бричовете и малко се понапълни талията [/quote

Лошо...., мислих си когато стигна да правя липофилинг на лицето , да ми махнат бричовете и от там да ползват мазнината за липото. :
Инка, мазнината от бричовете не е подходяща за липофилинг, така че се съмнявам някой хирург да се навие да ти сложи от нея
Отговори с цитат
  #315  
Стар 19th October 2009, 10:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И да попитам, ама няма да ми се смеете При липо на бричове, вирнатото дупе да не "кльофне" - да не падне , :
Бъди сигурна в това. За съжаление - правиш едно, разваляш друго.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 19th October 2009, 10:39
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote=gwendoline]
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от "gwendoline" - плосто като се махнаха бричовете и малко се понапълни талията [/quote

Лошо...., мислих си когато стигна да правя липофилинг на лицето , да ми махнат бричовете и от там да ползват мазнината за липото. :
Инка, мазнината от бричовете не е подходяща за липофилинг, така че се съмнявам някой хирург да се навие да ти сложи от нея
,че ме .
Отговори с цитат
  #317  
Стар 19th October 2009, 10:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да допълня само - най-подходяща за липофилинги на лицето е мазнината от вътр. горна част на бедрата и около пъпчето. С останалата мазнина от бричове, колена, бедра може да се попълва дупе
Отговори с цитат
  #318  
Стар 19th October 2009, 10:43
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И да попитам, ама няма да ми се смеете При липо на бричове, вирнатото дупе да не "кльофне" - да не падне , :
Бъди сигурна в това. За съжаление - правиш едно, разваляш друго.

Е, значи ще си ги търпя, не си давам, дупето и талията за едни бричове.
Отговори с цитат
  #319  
Стар 21st October 2009, 14:10
rene88 rene88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

zdraveite mili momicheta!snoshti cqla vecher chetoh foruma.. Iskam mnogo da si napravq liposukciq,zaradi brichovete nai-veche.,koito sa mi nasledstveni.. na 20 god sym ...i osobeno v moq svqt e dosta depresirashto.. omryzna mi vsqka vecher kato se pribiram i da placha... iskam nai-veche da popravq...brich,taliq i vytreshnata chast na kolenata...kakto im se kazva vyzglavnichki,za da ne izglejdat krivi krakata mi .. ta ..misylta mi beshe..da mi preporychate nqkakyv d-r,zashtoto izobshto ne sym naqsno..i ako moje da e nqkoi ,koito vzema vyzmojno nai-malko,poneje v momenta...ne sym mnogo dobre finansovo.. chuh ,che d-r Disanski ot gabrovo vzema evtino? nqkakvi koordinati?sait? i vyobshte ima li efekt pri nego.BLAGODARQ VI PREDVARITELNO ZA OTDELENOTO VREME..celuvki
Отговори с цитат
  #320  
Стар 21st October 2009, 17:19
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И да попитам, ама няма да ми се смеете При липо на бричове, вирнатото дупе да не "кльофне" - да не падне , :
Бъди сигурна в това. За съжаление - правиш едно, разваляш друго.
и аз си мислех , че бричовете поддържат дупето , Gwendoline , знаеше моето мнение допреди да се навия и аз , но верно ли се разваля гъзето или зависи от каква височина се гледа ? Че ако е така , да си продавам клина . До каква възраст може да се прави липо на бричове и вътр.част на бедро ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.