IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 6th October 2009, 11:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Аз съм виждала резултат от блефаропластика на долните клепачи 13 г. след процедурата. Жената сега е на 60 г., но изглежда много по-млада. Явно когато е направено майсторски, резултатът е дълготраен.
А, знаеш ли кой е д-ра?
Правена е в "Пирогов" и ми се върти името Антова или Антонова, но не съм сигурна.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 10th October 2009, 19:49
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Абсурдно е да се слага ботокс на 21 години...безмислено е. Аз започнах да си слагам на 27 защото имах силно развита мускулатура на челото и от 14 годищна имах дълбока гневна бръчка.

За 4 слагания на ботокс до сега, изпитах два от възможните странични ефекти. При едно от поставянията, веждите ми оклюмаха и този ефект трая една година, ако не и повече и беше адски грозно. Дерматоложката беше супер съвестна но просто не го беше порставила правилно защото явно е поставила ботокс и в мускула, който повдига веждите и така те просто си седяха паднали. Смених дерматоложката с пл. хирург. Така при предпоследното поставяне, клепача ми падна, и беше адски неприятно. Не само, че не беше естетично, но и виждах размазано и поне месец си ходех така. Сега при последното поставяне хирургът ми постави ботокса по нависко така, че да намали шансовете клепача пак да падне. Сложихме и на пачия крак...ефектът е поразителен.
Отговори с цитат
  #213  
Стар 10th October 2009, 22:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilovemycat
При едно от поставянията, веждите ми оклюмаха и този ефект трая една година, ако не и повече и беше адски грозно.
Защото не си отишла веднага обратно при дерматоложката Проблемът ти се решава в рамките на няколко часа. Алкохолът неутрализира действието на ботокса и може да се "поправи" от дерматоложката ти за минутка, вместо да си ходиш така цяла година....
Отговори с цитат
  #214  
Стар 10th October 2009, 23:30
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

за съжаление падналите вежди не ги забелязах веднага. дори помня, че около един месец ходих с невероятно изпънато чело...чак след време като се погледнах на едни снимки не можах да повярвам. изражението ми беше адски променено без да можех да кажа точно на какво се дължи (в сравнение с падналия клепач, при който нещата са ясни още на 5ия, 6ия ден). Както казах, дерматоложката беша супер мила жена, но още се учеше да слага ботокс, и явно тези тънкости тогава не са й били ясни. Затова не се върнах при нея. Почаках напълно да отмине ботокс ефекта, да ми се върне извивката на веждите (което взе доста време), и да почна на чисто така да се каже. Дори направих доста голяма пауза от почти 2 год.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 19th October 2009, 11:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ботоксирах се Ъгейн Само дето ми седи нЕкъв рог от едната страна на челото вече четири часа и не иска да спадне, почвам да си мисля да не е нещо от мъжо....
Отговори с цитат
  #216  
Стар 19th October 2009, 12:01
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ботоксирах се Ъгейн Само дето ми седи нЕкъв рог от едната страна на челото вече четири часа и не иска да спадне, почвам да си мисля да не е нещо от мъжо....
Отговори с цитат
  #217  
Стар 19th October 2009, 12:02
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ботоксирах се Ъгейн Само дето ми седи нЕкъв рог от едната страна на челото вече четири часа и не иска да спадне, почвам да си мисля да не е нещо от мъжо....
Kво, кво..... разказвай де, а не само да хвърляш бомбата.
Отговори с цитат
  #218  
Стар 19th October 2009, 12:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Няма за разказване.... сложих на челото, седем месеца и малко след първото поставяне (не зная това добре ли е или зле; някой ако знае - да коментира, плийс) Мисля, че първият път го дават с по-малка издръжливост, та се надявам да се е позадържал Заложих на "ориджинал", този път
Отговори с цитат
  #219  
Стар 19th October 2009, 12:16
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Това е нормален период за поставяне втори път. Може и след 5 месеца да се постави не е проблем, не трябва да имаш притеснения в тази насока. А втория път, трябва да държи от 2 до 4 месеца повече.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #220  
Стар 19th October 2009, 12:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Това е нормален период за поставяне втори път. Може и след 5 месеца да се постави не е проблем, не трябва да имаш притеснения в тази насока. А втория път, трябва да държи от 2 до 4 месеца повече.
Значи правилно съм чувала. Благодаря
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.