IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th October 2009, 11:36
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Moмичета,
дайте адрес в Сф. на добра педикюристка обработваща петите с ножче ,че моята замина за Испания. И, от тогава обикалям по салоните, но ми ги правят само с пила- петите и не съм доволна.Искам с ножче да изрязват мъртвата тъкан.
Не винаги е необходима да се ползват кюрета /ножчета/ Ако няма прекомерно уплътняване наистина се ползва само пила. /това е козметичен педикюр/ Щом не ти правят кюрета, значи нямаш нужда , за което може само да се радваш!
Dа права си, но аз искам с ножчето(кюре се казва -значи),но те не работели с него . Когато ми правеха с ножчето,въпреки, че нямам видимо нужда, много излишна кожа падаше. И се чувствах все едно съм свалила 2 кг., една такава лекота, ще "хвръкнеш" от удоволствие. И определено издържа повече до следващия път.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th October 2009, 14:25
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

На мен пък моята педикюристка ми е забранила изрично да давам да ми режат кожата с кюре, ако ходя другаде на педикюр. Както Шедоу каза, радвай се, че нямаш нужда, а недей да търсиш умишлено да ти ги режат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Педикюр
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:17.