IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 27th October 2009, 11:55
princesss princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

В темата за представянето всеки е написал възрастта си , от която съдя, че трябва да има зрели кометари !!!! ПРемисляйте прочетеното преди да нападате! Точно, защото явно тук могат да се публикуват мнения всякакви отбелязах, че съ разочаровна! И ставам все повече!Злобата е много грозна да знаете от тук нататък коментари пишете каквито искате-аз не искам да се натоварвам със злоба
Отговори с цитат
  #382  
Стар 27th October 2009, 19:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Кво пък толкоз лошо нещо се каза!? Принцеске, ако толкова си се засегнала от някой коментар за дрешките струва ми се, че твърде лично приемаш доктора... Остава и ти да му правиш послания всяка година...

Ми може ли жени да не си споделят това-онова!? Нееее. А дрехите са важни - ако ходи по потник и къси гащи-хавайки пак ли ще кажеш, че е без значение.. Нали по тях посрещат

Споделяни са лични впечатления извън операционните дела и за други лекари. А на твоят лекар не знам дали му пука за подобен род коментари. Трябва да се доказва чрез друго..... Ако пък е елегантен можем ли да се спести - нееее.
И защо си помисли, че има злоба!? Може да е насмешка или просто добър вкус. Не всяко нехаресване е злоба.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 27th October 2009, 23:14
princesss princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Върни се назад и виж коментара(злобничък е). Точно, защото по дрехите посрещат мисля, че даже говори хубаво за него, че човекът има стил Естествено, че жени могат да си споделят това-онова точно това е идеята на форума...Въпроса е да се споделят някакви все пак съществени и полезни неща ( което не включва нечии обувки) Не съм се засегнала, а ми направиха лошо впечатление някакви неща, и си изказвам мнението а реакциите само показват, че явно съм права Какво е това защитаване, какво е това чудо... Не съм казала, че няма никакви полезни коментари-има...и точно на техен фон коментирането на нечия кола изглежда не на ниво
Отговори с цитат
  #384  
Стар 28th October 2009, 08:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Гвендолин ти го каза много добре-това не е медицински форум,и всеки може да си пише каквото намери за добре ОК
Айде вече ТОЧКА ,щото като гледам и ти освен да злобееш друго така и не каза
Отговори с цитат
  #385  
Стар 28th October 2009, 08:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

princesss, пък твоята реакция само показва, че наистина си доста по-млада (малка) от доста от съфорумките. Какво толкова е казано, даже не ми се и поглежда да чета. Питай, каквото те интересува и стига коментирала какво било писано 'нам колко страници назад.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 28th October 2009, 10:04
princesss princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Ама точката е сложена отдавна бе жени! Успокойте се малко! МНението ми е такова и имам право да си го изкажа дишайте дълбоко, стига сте реагирали все едно на всяка поотделно съм казала...Да по-малка съм и пак се държа по-зряло...спрете с тия коментари вече, няма да си променя мнението, не разбирам какво толкова има да се обсъжда!!! А въпросите съм си ги задала то някой тр да гледа малко по-далече от носа си обаче...
Отговори с цитат
  #387  
Стар 28th October 2009, 10:50
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesss
Ама точката е сложена отдавна бе жени! Успокойте се малко! МНението ми е такова и имам право да си го изкажа дишайте дълбоко, стига сте реагирали все едно на всяка поотделно съм казала...Да по-малка съм и пак се държа по-зряло...спрете с тия коментари вече, няма да си променя мнението, не разбирам какво толкова има да се обсъжда!!! А въпросите съм си ги задала то някой тр да гледа малко по-далече от носа си обаче...
Ама че си нахална
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #388  
Стар 28th October 2009, 11:15
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от "gwendolin
така и може полезно да оползотвори времето си и да разпусне... Форум мнения всякакви
Отговори с цитат
  #389  
Стар 28th October 2009, 11:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от "gwendolin
така и може полезно да оползотвори времето си и да разпусне... Форум мнения всякакви
Не ги научи тези цитати, еййййййй
Отговори с цитат
  #390  
Стар 29th October 2009, 01:36
princesss princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от princesss
Ама точката е сложена отдавна бе жени! Успокойте се малко! МНението ми е такова и имам право да си го изкажа дишайте дълбоко, стига сте реагирали все едно на всяка поотделно съм казала...Да по-малка съм и пак се държа по-зряло...спрете с тия коментари вече, няма да си променя мнението, не разбирам какво толкова има да се обсъжда!!! А въпросите съм си ги задала то някой тр да гледа малко по-далече от носа си обаче...
Ама че си нахална
Айде сега и да се възпитаваме ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.