IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd July 2009, 17:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Големият кубик - изкусителна перспектива или тежко "бре

Пускам тази тема за всички привърженички на големите кубици, защото виждам, че не са малко... Нека тези, с по-малки импланти не се чувстват дискриминирани по този начин - просто при тях проблемите след операция са по-малко, а при тези с по-големите - мозъкът е по-малко, вероятно - т.к. възможните рискове са доста.
В този ред на мисли днес подмених имплантите с нови най-сетне (тези, които са запознати с капризите и перипетиите ми знаят откога чакам тази "поправка". Страшно съм благодарна на две мацки, с които станахме приятелки оттук, впоследствие и в живота - Оливера и Детелина, които ми протегнаха ръка и благодарение на тях + преотстъпване на преференцията за безплатна подмяна от едната от тях, нещата станаха реални и възможни. Безкрайно съм им благодарна и живот и здраве ще се опитам да се реванширам по някакъв начин!
Иначе имплантите са анатомични, Аптекс.
Кубиците са 600сс.
Пауза....ако сте се съвзели от шока да продължавам...
Майсторът е същия. Слава богу анестезиологът, на който страшно държа - е същия и той!
Веднага излиза въпроса - ама как така, ама защо след като не харесваше това, че при предишните си се изхвърлила като кубик, реши да ги замениш с..... по-големи..?
Защото джобовете ми са направени за 500 сс кръгли и за да ги покрия добре - трябва да мина на по-широка основа на анатом. имплант, за да се намали риска от ротация; пък и капсулата ми трябва да е добре изпълнена, тоест +, за да не се завърти пък в нея импланта...
Та така...хвърлих бомбата
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd July 2009, 17:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Големият кубик - изкусителна перспектива или тежко "

[quote="gwendoline"]Пускам тази тема за всички привърженички на големите кубици, защото виждам, че не са малко... Нека тези, с по-малки импланти не се чувстват дискриминирани по този начин - просто при тях проблемите след операция са по-малко, а при тези с по-големите - мозъкът е по-малко, вероятно - т.к. възможните рискове са доста.
В този ред на мисли днес подмених имплантите с нови най-сетне (тези, които са запознати с капризите и перипетиите ми знаят откога чакам тази "поправка". Страшно съм благодарна на две мацки, с които станахме приятелки оттук, впоследствие и в живота - Оливера и Детелина, които ми протегнаха ръка и благодарение на тях + преотстъпване на преференцията за безплатна подмяна от едната от тях, нещата станаха реални и възможни. Безкрайно съм им благодарна и живот и здраве ще се опитам да се реванширам по някакъв начин!
Иначе имплантите са анатомични, Аптекс.





ааааааааааааааааааааааааа а,искам и аз.-Радвам се много за теб-да са ти най-най честити,никога да нямаш проблеми с тях и да ги пъчиш с голяма гордост!
Това беше адска бомба,мацка с тва телце и тия цици светът ще се изправи в 3 световна-wowowwwwwwwwwwwwww
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd July 2009, 17:42
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Гуен честито!Дано това са гърдите които си си представяла и винаги си искала Само хубави емоции да ти носят
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd July 2009, 17:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Гвен,четитооооооооооооооо о
С много здраве да си носиш ,безпроблемно възстановяване и дано най накрая си удоволетворена и щастлива то това което си направила..
Радвам се от сърце за теб
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd July 2009, 17:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Големият кубик - изкусителна перспектива или тежко "

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
с тва телце и тия цици светът ще се изправи в 3 световна-wowowwwwwwwwwwwwww
Всъщност ако някой си мисли, че това е огроооомната цица - заблуждава се
Аз съм висока жена (176 см) и този обем ми е супер пропорционален
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd July 2009, 17:49
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Гвен,четитооооооооооооооо о
С много здраве да си ги носиш ,безпроблемно възстановяване и дано най накрая си удоволетворена и щастлива то това което си направила..
Радвам се от сърце за теб
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd July 2009, 17:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Марисабел, Томи, Данито... благодаря от сърце!!! Както и на всички, които ме подкрепяха и на тези, които се израдваха истински!
Ето доказателство, че не е кой знае колко биг цица
http://media.snimka.bg/3726/013707947.jpg
http://media.snimka.bg/3726/013707949.jpg
http://media.snimka.bg/3726/013707948.jpg
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd July 2009, 17:59
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

gwendoline, честито

Пожелавам ти да си ги носиш със здраве и толкова много да ти паснат и толкова много да си нарцистично настроена към тях и толкова много да си ги харесваш, че да не помисляш повече за подмяна

От сърце се надявам да е това, което си искала

Поздравявам те и все така да ни помагаш със съвети и гледни точки.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd July 2009, 18:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ГВЕН, ИСКРЕННИ ПОЗДРАВИ НАИСТИНА!!! БОМБАТА Я ОЧАКВАХМЕ, НО НЕ ТОЛКОВА СКОРО!! ЗА РИСКОВЕТЕ ОТ КУБИЦИТЕ НЯМА ДА ГОВОРИМ, ЗАЩОТО ТИ СИ ГИ ЗНАЕШ И ПРЕДПОЛАГАМ СИ ОБМИСЛИЛА ХИЛЯДОКРАТНО!! НАЙ-ИСКРЕННО СЕ НАДЯВАМ ДА СИ ПРОМЕНИЛА ВИЗИЯТА СИ В ЖЕЛАНАТА ОТ ТЕБ ПОСОКА И ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ НАКРАЯ И ТИ УДОВОЛЕТВОРЕНА!!!!

ЦЕЛУВКИ И ПРЕГРЪДКИ
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd July 2009, 18:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

С колко см увеличи основата ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големияткубикизкусителнаперспективаилитежкоquotбре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:43.