IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th April 2011, 12:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u Виж мнението
О-о-о има, усмихвай се и носи по-оскъдни дрехи. В момента в който загубиш бройката, ще си се и научила да флиртуваш.

С две думи - тренировки, тренировки. (две думи)
Ето! Еми първосигнални сте! За усмихването разбирам, но са оскъдните дрехи? Нали уж мъжете се интересували повече от тези жени, които оставяли материал за въобръжението?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th April 2011, 12:33
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Няма такова нещо, като мъжете, това е една до-о-оста голяма група от хора, така че не прави грешката да обобщаваш и да слагаш всички под общ знаменател.

По другите ти въпроси имам отговор, искаш ли да го чуеш?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th April 2011, 12:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u Виж мнението
Няма такова нещо, като мъжете, това е една до-о-оста голяма група от хора, така че не прави грешката да обобщаваш и да слагаш всички под общ знаменател.

По другите ти въпроси имам отговор, искаш ли да го чуеш?
Разбира се.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th April 2011, 12:50
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
...оскъдните дрехи?
Искаш да можеш да флиртуваш, искаш да се научиш да го правиш. Както всяко нещо, за да се научи, ти трябва практика, трябва ти трупане на опит. В тоя ред на мисли, колкото повече комуникация с момчета, толкова по-добре за трупането на тоя опит, който ти трябва. От там пък, ако си провокативна с обличането си, е много вероятно да привлечеш повече момчета, с които ще "флиртувате".

Мисля, че логиката стана ясна, друг е въпроса какви са желанията, възгледите ти и т.н.

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
...уж мъжете се интересували повече от тези жени, които оставяли материал за въобръжението?
Всякакви мъже има, опознай ни...
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th April 2011, 12:57
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Защо това те притеснява ? аз като харесам някой , ама просто загубя ума и дума по него правя същото , ха не ти ли пречат ръцете )) На мен много )) Старая се да не го гледам защото полуусмивката на лицето ми говори толкова много , че направо е ужасно това. И нали се сещаш че точно в такъв момент въпросният човек тръгва към теб и кошмара започва , не съм и никога не съм била дървена , но и моят час на Пинокио настъпва . Човека придобива изцяло погрешна представа за мен.
Но ако просто ми се е сторил симпатичен и искам да привлека внимание , става много лесно , най важното е погледа , когато усетиш с периферното си зрение че те гледа просто неволно го засичай с твоя поглед и нещата се получават лесно.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th April 2011, 14:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Неллс, аз винаги съм била много отворена и никога не съм имала пртеснения да покажа чуствата си. За мен лично е не по- малко гадно от това да не ги показвам- мъжете са... как да кажа- когато им покажеш симпатии, 9 от 10 го приемат като покана за секс, дори и да не дадеш никакъв сексуален намек, дори и да имаш просто предвид, че ти приятно да си говорите. Е да, ама аз не искам да си лягам с 9 от 10.... и обикновено нерядко, след като съм показала желанието си за по- голяма близост, дълбоко съжалявам....
Според мен нищо не ти е сбъркано, просто не си срещнала подходящия. Бъди себе си и не се насилвай да бъдеш нещо, което не ти идва отвътре.
Ако един мъж е свестен и не търси поредното забавление, много повече ще оцени един смислен интелигентен разговор (а това го можеш), отколкото едното голо флиртуване
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th April 2011, 17:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u Виж мнението
ако си провокативна с обличането си, е много вероятно да привлечеш повече момчета, с които ще "флиртувате".

Мисля, че логиката стана ясна, друг е въпроса какви са желанията, възгледите ти и т.н.
Ок, ясна е логиката ти, да. Но ти, като мъж, не поставяш ли провокативно облечените жени в опреледелена категория? Честно? Защото аз като съм облечена по-провакативно ми се лепят само определена категория мъже, които се опитвам всячески да избягвам. И преди да ме контрираш тук, че това е само трупане на опит, ще вмъкна, че опит с мъже, които се впечатляват предимно от шармантен външен вид, имам доста. За съжаление съм си губила и времето с такива.. Да - пак опряхме до категоризиране, но аз споделям личен опит. Разбира се, че има изключения, но в момента говоря за правилото.
Моят проблем, не е че не привличам мъже за флирт, а че не мога да флиртувам с мъжете, които ме привличат. С такива, които не ме привличат е лесно, защото не ми пука. За това си мисля, че колкото и да "тренирам" върху всичко мъжко, що мърда, когато опре до някой младеж, който харесвам, трагикомедията ще се повтори.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th April 2011, 17:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Далия, радвам се, че не съм сама. Не само ръцете ми пречат, ами и краката, главата, косата.. ако мога да се разпадна на кванти и да изчезна би било най-добре.. На мен мнооогоооо рядко ми се случва да харесам някой - веднъж на 3 години примерно, и наистина е събитие в живота ми. Обикновено момчето НИКОГА не разбира за чувствата ми, а аз се хващам с някой, който е бил по-нахален от него и почвам да се самонавивам, че го харесвам.. :/ И сега съм в такава ситуация и ми е ясен изхода..

Апо, и аз все това се успокоявам, ама мъжете оценяват стойностния разговор, ако си способен да говориш.. Бях толкова влюбена в последното си гадже, че съм убедена, че ме смята за тъпа - с мъка обелвах и дума, докато бяхме заедно. Общуването ни се свеждаше само до физическото измерение. Вднъж вечеряхме с приятели, някой се обясняваше къде иска да жевее, че било много красиво.. Аз подхвърлих "Няма смисъл да се местиш, защото красотата е първото нещо, което човек спира да вижда". Погледнах към приятеля ми, той се беше загледал в нищото и аз знаех, какво ме очаква. След 2 дни скъса с мен..
И мъжете били комплексни същества..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th April 2011, 19:41
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Искаш да кажеш,че ти си от девойките,които търсят "принца" ли? Не искам да прозвучава грубо,разбира се...
Не разбирам дали,като ти хареса някой мъж си с нагласа за сериозни отношения ,още без дори да сте говорили... или ??

Аз пък съм такъв човек,че ако съм някъде, и си набележа някой мъж..който изпъква като черна овчица в стадо .... въобще не мога да го скрия,напротив,действам по всякакъв начин , така , че нещата да се развият в моя полза....маниери...погледи...и винаги се получава това,което искам.... вдигаме наздравица.... заговаряме се.... тогава преценям що за човек е той..и решавам как да протекат нещата.... в някои случаи..нещата свършват в леглото.....в други свършват до входната ми врата...а в трети просто свършват .... на мястото където сме се видяли... зависи....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th April 2011, 20:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Мацки,кви принцове кви приказки-НЯМА ТАКИВА НЕЩА.Промиването на мозъците за принца са ми били ясни още в детски години..така им се смеех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Флирт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.