IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th February 2012, 12:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Гланц за коса?

Ползвали ли сте? Аз за първи път го чувам, а и в салон никога не са ми предлагали. А звучи много примамливо:

http://zlatnaribka.com/glanc-za-kosa...-219-1784.html
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th February 2012, 08:50
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ползвали ли сте? Аз за първи път го чувам, а и в салон никога не са ми предлагали. А звучи много примамливо:

http://zlatnaribka.com/glanc-za-kosa...-219-1784.html
Беше хит през пролет/лято 2010.
Няма кой знае какъв ефект, честно казано. Добре е ако се сложи след море примерно.
По-скоро бих избрала Ботокс за коса.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th February 2012, 11:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Aз го правих този Ботокс преди 2 дни като бях на фризьор, има ефект наистина. Ползвала съм маската преди време, много е странна. Направо се топи върху косата и не оставя този лека мазен филм, който я прави лесна за разресване. Не ми хареса особено. Но ампулата е ок.
Питах за този гланц, казаха ми, че е от серията на мата, който ми слагат, само ето няма цвят. Общо взето нищо революционно.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2012, 19:48
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Нелс, много голяма фенка съм по принцип на Лореал, но точно с този продукт мисля, че са се поизложили. Ефекта е никакъв, не само на този гланц, но и на всички останали. Когато попитах фризьорката дали има ефект, тя ми каза, че няма доволни, ама аз не повярвах- истина е.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гланцзакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:25.