IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th June 2011, 07:34
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране Кавитация

Не намерих другаде писано за това. Дори да има сигурно е разпръснато из темите, та за това пускам тема.

Някоя от вас подлагала ли се е на кавитация? Има ли ефект? След колко време? Постигнатото постоянно ли е или трябва пак и пак?

Аз започнах с процедурите. Купих си пакет за 9 бр. До сега са минали само четири. Помагам си с масаж и антицелулитен крем. В началото имаше ефект, но сега "замръзнах" е една позиция. Това ли беше?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th June 2011, 23:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Искам да се разпиша в тази тема, тъй като ме интересува живо. Имам проблемно място, което не се повлиява от фитнес и диети, а не ми се подлага на липосукция. Но до колкото знам, кавитацията е безкръвна липосукция.

Гуен беше писала във форума, че е пробвала, тя беше доволна. Потърси мнението й, или я питай на лични.
А, да - и ъпдейтвай как върви!

П.С. Къде я правиш и колко ти излезе?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th June 2011, 19:35
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Уффф, толкова писах и се изтри.
Не е като бзкръвна липосукция. На друг принцип е, но се постига това, което аз искам. Правя само една зона /корем, надкоремна част и паласки/. До сега минах 4 процедури от общо 9 в пакетна цена.
Разбива се съдържанието на мастните клетки като токсините и мазнината се изхвърлят от организма по естествен път.
До сега съм намалила обиколката само с 8 см., но пък и годинките ми не са малко.
В Angel Face - имат офиси на доста места в София.
Но не се минавай като мен. Направо си поискай пакетна цена. Те те убеждават да пробваш първо, но първата процедура се плаща изцяло. А за по-малко от 9 не си заслужава.
Който ще пробва да разпита първо.
Успех!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd July 2011, 08:12
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да споделя, че щом при мен, възрастната жена, има ефект - при млад организъм ще е много по-добре.
Намалих обикалката с 10 см., което не е много, но аз не съм и очаквала чудеса.
Окончателният резултат ще го споделя когато всичките ми процедури свършат - да се види какво-що съм го свършила.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd July 2011, 19:00
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Каква е горе-долу цената за 9 процедури ? Успех Мишле , 10 см не са хич малко .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd July 2011, 19:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Днес порових малко тук там и попаднах на следното мнение от друг форум.

"Голямо четене изчетох в нета за тази Кавитация...даже клипче гледах - нагледно с парче бекон от прасе Тогава започнаха и притесненията ми - в края на клипчето се вижда как парчето е в ЛЕКО запечено състояние, направо си побеля месото да ви кажа... И започнах да търся из нета инфо за тази процедура.
Оказва се че има два вида Кавитация - полезна и вредна за тъканите. Полезната се прави от уред с честота на вълните 2.7 MHz (Висока честота, неконцентрирани вълни), а вредната (която може да причини некроза на тъканите в дълбочина) е с честота 40-60 KHz (ниска честота, с концентрирани вълни).
И четейки коментарите на предишни сделки за Кавитация, ми се изправиха косите. Много хора пишеха, че се отказват от ваучерите си и ги продават (просто защото са потърсили в последствие повече инфо!!!)
Уредите по малките козметички студиа из страната боравят точно с китайски машинки купени за по $5-6000 от Китай, които работят точно на 40 KHz
Една машина на 2.7 MHZ струвала от порядъка на до 300 000 евро и съответно цената за една процедурита е около 200-300 евро в Европа.

Много хубаво звучи и е много изкушаващо да свалиш за 30 мин. 2 см. обиколка на бедро, но както винаги не всичко хубаво е добро...

Постоянно хората питаха в коментарите на колко херца работи машината за Кавитация и не получаваха отговор!
В едното студио ("Магнифико") дори бяха писали, че това било "Търговска тайна"

Сигурно работата е 50/50 дали ще получиш некроза или отслабване, но при такова съотношение на мен не ми се ще да се пробвам."


Мауз, ти интересувала ли си се на каква честота работи машинката, с която ти правят процедурите? Може и само да нашашквам положението излишно, но реших че е по-добре да постна това вместо да си трайкам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd July 2011, 23:40
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Добре е , че го постна Лили Анче , всяка информация е важна .
Надявам се , че Мауз е на правилната машинка .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th July 2011, 09:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дано всичко при Мауз да е наред! Много инвазивно ми се струва да сваляш по 2 см. на процедура да му се невиди... това без да съм специалист направо си е стрес за организма!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th July 2011, 18:36
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да, вярно е! Има два апарата. Аз съм на по-новия и по-мощния. Конкретно не съм питала колко килохерца е, но обещавам да попитм и да ви кажа.
И процудурите не са по 30 минути, както се пише, а по 8 от едната страна и толкова от другата = 16 минути. По мое желание ги направихме две по 9 минути и след това усетих лека болка и парене. Вторият път пак бях на две по 9 мин., но нямах оплаквания.
Сприятелих се с момичето, което ги прави. Не е чула или разбрала за негативи.
Постовете малко ме уплашиха защото две месеца преди това ме оперираха от некротичен флегмон.
До сега минах 7 процедури, като се върна от почивка още две. Ще разпитам още на 8-ми защото ще ходя за друго.
За парите: аз си платих първата и после купих пакет за 8 с 15% намаление. Една е = на 40 лв. - можете да си го сметнете.
Благодаря ви за постовете и мненията.
Ще докладвам за всяко научено нещо.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th July 2011, 20:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Сега, да ви кажа аз какво научих днес. Направих "индустриален шпионаж" в Angel Face. Опитах да се свържа със студиото в Лозенец, но никой не ми го вдигна, за това звъннах в другия център в София-Редута. И така по същество:

Девойката ми каза, че апаратът, с който те работят е на 1 MHz. На 2,7 MHz работели апарати ултразвук само в болниците (дали това е така може би ще трябва да се поинтересуваме още малко). Ако имам време утре ще се обадя да попитам и на други места
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кавитация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.