IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 9th June 2010, 14:37
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране Относно Viscoderm

Radikali,благодаря за инфото Аз от около месец се ровя по темата и открих няколко фирми,но все още се колебая от кои да си взема.Но в сайта на Viscoderm не откривам мг на хиалуроновата киселина и мг на другите съставки.Radikali,ако на съдържанието във viscoderm пише-би ли дала инфо?Живо се интересувам от темата.Благодаря предварително Открих 4,5 фирми-повечето освен хиалуронова киселина съдържат колаген, витамин Е, Q 10 и прочие.Сега нямам време,(че детето иска да излизаме)а и не искам да прозвучи като реклама.Довечера ще ви напиша фирмите,съставките и мг вътре и ако някой има впечатление от продуктите ще се радвам да ми отговори.Засега във форумите откривам мнения единствено за хиавита и хиаантиейдж.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th June 2010, 15:09
Radikali Radikali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Maminka здравей!Ще се постарая да ти бъда максимално полезна с информацията за вискодерм перли.Съдържанието на хиалуронова киселина е 20 mg, Q 10-10 mg.Давам ти база за сравнение-при хиавитата хиалуроновата киселина е 6 mg.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th June 2010, 19:27
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Много ти благодаря Radikali Специално за капсулите,които аз открих в едните има 20 мг,в другите съответно 33,5 мг, 28,7 мг и най-високата концентрация,която намерих е 55 мг.Ако някой иска да му пиша фирмите,състава,мг,броя на капсулите в опаковка и цената-да ми пише.Ако желаете сайтове,които намерих за хапчета с хиалуронова киселина-пишете.Не ги пиша,защото в един друг форум ме обвиниха,че съм дистрибутор или техен представител,аз просто исках да споделя намереното в нета,защото ми отне страшно много време,усилия и нерви и исках да го спестя на момичетата.А и не виждам как може да съм представител на 4 различни фирми?Както и да е.Лично аз се спрях на тези от 55мг и в най-скоро време ще си ги поръчам,а за майка ми ще взема тези от 28,7 мг,защото помагат и за ставите.Още веднъж благодаря Radikali
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th June 2010, 14:33
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Днес бях в аптеката и реших да попитам за цената на Хиавита.Момичето ми каза,че сега имат някаква промоция две опаковки плюс една подарък,което ще рече 3 опаковки на 52лв.Е изкуших се и си взех-нищо,че милиграмите на хиалуроновата киселина са малко.Ще пиша дали е имало някакъв ефект след като приключа курса,а и на мен задължително ми трябва нещо такова,защото сега ще съм 3 месеца нон стоп на слънце (от сутрин до вечер)
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th June 2010, 15:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminka
3 месеца нон стоп на слънце (от сутрин до вечер)
http://healthway.wellnet.me/nature_tan.php

това реши всички мои грижиМного съм щастлива и доволна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th June 2010, 18:04
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Хммм,Marisabela,това от продуктите на Вижън ли е?И каква му е цената?Не го бях срещала,но мисля да го пробвам,защото съм доволна от техните продукти.Благодаря мила ще ми свърши чудесна работа.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th June 2010, 19:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminka
Хммм,Marisabela,това от продуктите на Вижън ли е?И каква му е цената?Не го бях срещала,но мисля да го пробвам,защото съм доволна от техните продукти.Благодаря мила ще ми свърши чудесна работа.
Пекох,сега не съм се пекла от доста време...все още имам бронзов тен!И най-важното кожата е уникална и защитата е адски силна.Против рак,стареене,и тн.Пак е на Вижън.Мизирмата е ужасна,обаче с повече вода се понася
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th June 2010, 19:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

цената мисля е 36лв само
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th June 2010, 20:12
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Мерси мила,задължително ще го пробвам.Ако имаш други впечатления за подобен продукт пиши
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th June 2010, 23:15
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Във сайта е 56 лв,ти от къде се снабдяваш за 36лв?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хиалуроновакиселина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:15.