IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16th March 2009, 22:05
nice nice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране Пишкате ли навън при крайна необходимост?

Здравейте,

Преди няколко дни ми се случи една доста конфузна ситуация. Прибирах се към къщи и по пътя страшно ми се допишка. Стана така, че вече се бях отдалечила от центъра, където евентуално можех да намеря решение в някое кафене или обществено веце. А усещах, че просто няма да издържа до вкъщи. Така не ми се беше пишкало от дете. И накрая срам не срам, поогледах се, заоъзртах се и бегом до една кола, клекнах и спасих положението. Нямах просто друг избор, напикавах се две не виждах. Хубаво, че не беше по светло. Сега обаче, все ми се върти в главата, ами ако ме беше видял някой познат?...
На някой случвало ли му се е подобна ситуация? Или може би повечето ще кажат, че биха стискали до последно.
За мъжете знам, че това е нормално и не го вземат толкова навътре, ама за нас жените е сякаш по-друго и по-интимно (или поне така се възприема от хората).

)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th March 2009, 22:18
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Тази вечер ще порасъждавам доста, за дасе поставя в ситуацията, си направя изводи и тогава ще постна...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th March 2009, 22:30
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране Re: Пишкате ли навън при крайна необходимост?

Цитирай:
Първоначално написано от nice
Здравейте,

Преди няколко дни ми се случи една доста конфузна ситуация. Прибирах се към къщи и по пътя страшно ми се допишка. Стана така, че вече се бях отдалечила от центъра, където евентуално можех да намеря решение в някое кафене или обществено веце. А усещах, че просто няма да издържа до вкъщи. Така не ми се беше пишкало от дете. И накрая срам не срам, поогледах се, заоъзртах се и бегом до една кола, клекнах и спасих положението. Нямах просто друг избор, напикавах се две не виждах. Хубаво, че не беше по светло. Сега обаче, все ми се върти в главата, ами ако ме беше видял някой познат?...
На някой случвало ли му се е подобна ситуация? Или може би повечето ще кажат, че биха стискали до последно.
За мъжете знам, че това е нормално и не го вземат толкова навътре, ама за нас жените е сякаш по-друго и по-интимно (или поне така се възприема от хората).

)
Защо си клякала? Не знаеш ли, че може и така: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11099447
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2009, 22:34
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

Да,има такива накрайици или нещо подобно
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th March 2009, 22:37
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

При крайна необходимост по-добре да се пишка навън, отколкото вътре.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th March 2009, 22:45
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

миналия ден излизаме на обяд с колегите (работя до парка "Заимов", където е доста уживено) и пред входа на офиса на около 5 метра пишкаше жена видяхме я как се изправи вдигна си гащите... нямам думи а наоколо не е като да няма тоалетни, тя дори не си беше потърсила и скришно място
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2009, 00:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не съм жена, но тъй като мъжете и жените имат приблизително еднаква необходимост от пишкане, ще си позволя да дам коментар:

Може да се случва на всеки. На абсолютно всеки, от тези които се базикат с темата, може да им се случи същото. Рядко наистина, но може да се случи.

И Чоколадка много правилно е казала - когато това се случи, надали някой ще иска да се напишка.

Пък и какво толкова - нали не е станало в метрото или автобуса например. Така че - майната му, нищо кой знае какво не е станало.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th March 2009, 07:19
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ПОследният ми кошмарен спомен е в колата, в задръстване на околовръстното, от двете страни колони с коли, не помръдваме, а аз ще умра... Добрах се до аптеката на светофара на Горнобански, нататък по околовръстното пак колони, не помръдват. Срам, не срам се помолих на аптекарката, но вече със сълзи в очите и дъртата скочубра ми посочи бензиностанцията в обратната посока на околовръстното, до която също колоните с коли не помръдваха.
Не знам как издържах до къщи, но през целия път ревах ... да и се върне тъпкано дано, ама да се напикае на публично място!!!
Хубаво се оглеждах за по-закътано местенце, но беше пълно с хора в края на работния ден...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th March 2009, 07:33
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Не е чак такава трагедия човек да се изпикае на открито. Голяма работа ! Стига да си намери по - скришно място.

И аз имам едно изживяване, подобно на това на aniK, ужасно беше Само като си спомня - бяха може би най - дълго влачещите се два часа в живота ми
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2009, 08:55
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

СЛучвало се е и аз съм човек
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пишкателинавънприкрайнанеобходимост
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.