IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th May 2007, 22:36
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не мисля, че Пимпин се държи детски, нито пък че наистина има смисъл от емигрантски форум.

А и лично на мен ми се струва малко тъпо да обсъждате създаването на нов форум във вече разработен форум.

Това е като да идеш на фризьор и да кажеш на фризьорката "Ще си отварям собствен салон, точно срещу твоя, хайде да ми помогнеш и да питаш клиентите си дали няма да искат да идват в моя салон".

Аз поне така го виждам, но съм от хората, които държат на лоялността.

Успех с начинанието.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th May 2007, 22:47
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

е вие пък. Поляхте ентусиазма на Емпрес със студена вода. Ако момичето иска съвет от вас е не,защото иска да "отвлече" потребителите на тялото, ами защото ви чувства близка.
Както и да е, Емпрес, ако смяташ, че имаш време и желание да се занимаваш, ще имаш последователи.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th May 2007, 22:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

че кво лошо, ако е форум с раздели за повечето държави да речем, и живеещите в съответната държава да си уговарят срещи, да си споделят там за магазини, храни, и темподобни неща, дето нас не ни касаят...в тоя смисъл не виждам "заплаха" за потребителите на тялото, аз примерно не бих писала в такъв форум, щото няма да ми е интересно.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th May 2007, 23:03
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране Re: Предложение за мацките в чужбина!

Цитирай:
Първоначално написано от EMPRESS
форум за българките в чужбина - женски форум, където да обсъждаме естествено красота, козметика, дрехи, душевни терзания и т.н.
Аз не виждам каква ще е разликата между евентуален такъв форум и който и да е друг женски форум
__________________
...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th May 2007, 23:08
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране Re: Предложение за мацките в чужбина!

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от EMPRESS
форум за българките в чужбина - женски форум, където да обсъждаме естествено красота, козметика, дрехи, душевни терзания и т.н.
Аз не виждам каква ще е разликата между евентуален такъв форум и който и да е друг женски форум
точно това исках да кажа, но се въздържах до сега...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th May 2007, 23:24
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
че кво лошо, ако е форум с раздели за повечето държави да речем, и живеещите в съответната държава да си уговарят срещи, да си споделят там за магазини, храни, и темподобни неща, дето нас не ни касаят...в тоя смисъл не виждам "заплаха" за потребителите на тялото, аз примерно не бих писала в такъв форум, щото няма да ми е интересно.
Ето, че някой ме разбира.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th May 2007, 23:30
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Майро, Апоклистика и още поне 20 човека оттук не са в България, а като гледам не им пречи да си пишат.

Каквото и да ти говорят, знай, че винаги става дума за пари.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th May 2007, 23:30
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

само да не ме баннат за тва разбирателство
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th May 2007, 00:14
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Каквото и да ти говорят, знай, че винаги става дума за пари.

Не схващам Пари от абсолютно никой не искам, пък и не вярвам някой да ми иска на мен

И наистина се държите странно.Не съм казвала, че трябва някой да им пречи да пишат в тялото, и няма да ги карам да се заклеват да не пишат тук, ако пишат и в другия форум И също така основната тематика им е различна. Общо взето казах за идеята, щото мислех, че на някои хора ще им е полезно.Не се опитвам да деля никой или квото и да е там, повечето сме възрастни хора все пак...Изобщо не съм очаквала подобна реакция Но както и да е, повече няма да повдигам въпроса, ако искате - трийте темата

П.П.И тва за конкурецията също ми е малко странно, все пак са форуми Малко хора познавам , които пишат само в по един
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th May 2007, 08:33
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Добре де, що не вземете компромисно решение...
Пимпин, да направи един раздел за българите в чужбина или EMPRESS да си направи няколко теми за "чужденците" и гУтоУ...

Щото не ми се вярва да запълните цял форум с необсъждани тук теми...
То май, единствената тема в която ние от България не моЕм да се включим е за носталгията, иначе за красотните теми, к`во значение има от кой край на света пишем...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предложениезамацкитечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:16.