IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th July 2006, 23:12
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Diasdemma -" Това не е неправилно "
А защо го правят ? Наистина на кръгли подмускулно визията е еднотипна на анатомични подмускулно . Презастраховат ли се ?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st July 2006, 00:24
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Ужас!Правих си пластика на носа.Отношението във Валем беше ужасно ,всеки път когато ходех на консултация беше различен хирург.Изследванията бяха скъпи и цената се покачи от разговора по телефона до последната среща с около 100 Е,всеки път ми взимаха пари за консултация.Накрая попаднах на въпросния доктор Динев ,който такава пластика ми направи ,че ми се наложи втора операция-цената беше 620 Е.Носът ми за 1 год така и не спадна изобщо,беше като ударен ,от едната страна беше топчест и твърд.Базата ми беше очевидно крива .Този лекар така и не се заинтересува от състоянието ми ,ако имало нещо да отида във Валем .Аз дори им благодарих -нищо не ми отговориха-как съм добре ли съм.Никакви контролни прегледи.В последствие се оказа ,че имам събрани мастни възли ,че за да постигна формата която желая е трябвало да се направи друго проникване ,че след като ми е одрязъл гърбицата е оставил дупка на нейно място и след като са ми махнали масната тъкан е хлътнал и е трябвало да реагират на място ,че от едната страна ми е скасил в повечко хрущяла и затова базата ми е била крива и се е наложило да ми присаждат и хрущял...
Няма да споменавам името на пластичния си хирург ,за да не го злепоставя по някакъв начин ,но ако можех да го осъдя щях да го напрвя. От тази намеса нямаше никакъв смисъл,на другия хирург платих много по малко и получих професионално обслужване-изледванията ми бяха безплатни и платих еднократно за консултациите.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st July 2006, 01:24
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

При такъв тип корекции - след усложнения , направени от техни колеги някои лекари наистина са много внимателни и човечни . А ние се чувстваме неудобно да ги споменем . За съжаление така получават известност лекарите с по-отракани пациенти . А според мен и за мен добрия хирург е този , при който няма да имам следоперативни усложнения и по-натътъшни проблеми . Но докога ? Т.е всичко е хипотетично .
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st July 2006, 06:14
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Здравей Азуми.много съжалявам,че си преживяла този кошмар и си преминала през всичко това.добре е че сега нещата са се оправили.наистина не редно лекар,който сгреши да не си поправи после грешката,а още по лошо е да не желае това.всеки прави грешки-никой не е застрахован,дори и хирурзите.но човешкото отношение и внимание в такива случаи са изключително важни.аз мисля/разбира се ти си знаеш най-добре/,че имената на тези лекари трябва да се знаят.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st July 2006, 07:43
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Благодаря ви момичета ,сега всичко е наред имам страхотен нос ,който изглежда естествено,всъщност това за мен също е важно ,да не изглежда изкуствено допълнение.Мсиля също ,че добрия професионалист би поправил грешката си ,но явно той не може ,щом е допуснал такъва грубости.Имам една позната ,която се оказа ,че също си е правила пластика във Валем 2 пъти и не изглежда добре .На мнение съм ,че добрия професионалист би постигнал оптимален резултат от една намеса.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st July 2006, 08:27
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Съжалявам, Azumi, за неприятните ти изживявания! Добре, че всичко вече е наред!
Не можах много да разбера - Динев те е оперирал и тази операция е била неуспешна, а той не е искал да те види повече? Или става въпрос за друг лекар?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st July 2006, 09:07
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

Azumi съжалявам че си минала през такива неприятности, но можеш ли да обясниш по-точно какво не е било наред с носа ти след операцията направена от д-р динев? защото аз ще се оперирам при него съвсем скоро и от много дълго време проучвам дали е добър лекар - ти си първата от която чувам негативно мнение...аз също ще се оперирам във валем и съм на мнение,че екипа е достатъчно сериозен и отговорен.за това можеш ли,моля те, да обясниш какво точно не е било нареб с носа на тази твоя позната? освен това, мисля че ще направиш услуга на всички ако кажеш кой ти е оправил нослето
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st July 2006, 15:53
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Ужас!Правих си пластика на носа.Отношението във Вита беше ужасно ,всеки път когато ходех на консултация беше различен хирург.Изследванията бяха скъпи и цената се покачи от разговора по телефона до последната среща с около 100 Е,всеки път ми взимаха пари за консултация.Накрая попаднах на въпросния доктор Динев ,който такава пластика ми направи ,че ми се наложи втора операция-цената беше 620 Е.Носът ми за 1 год така и не спадна изобщо,беше като ударен ,от едната страна беше топчест и твърд.Базата ми беше очевидно крива .Този лекар така и не се заинтересува от състоянието ми ,ако имало нещо да отида във Вита .Аз дори им благодарих -нищо не ми отговориха-как съм добре ли съм.Никакви контролни прегледи.В последствие се оказа ,че имам събрани мастни възли ,че за да постигна формата която желая е трябвало да се направи друго проникване ,че след като ми е одрязъл гърбицата е оставил дупка на нейно място и след като са ми махнали масната тъкан е хлътнал и е трябвало да реагират на място ,че от едната страна ми е скасил в повечко хрущяла и затова базата ми е била крива и се е наложило да ми присаждат и хрущял...
Няма да споменавам името на пластичния си хирург ,за да не го злепоставя по някакъв начин ,но ако можех да го осъдя щях да го напрвя. От тази намеса нямаше никакъв смисъл,на другия хирург платих много по малко и получих професионално обслужване-изледванията ми бяха безплатни и платих еднократно за консултациите.
Малко нищо не разбрах от написаното, но ако наистина Динев те е скопосал, което не е изключено за никой хирург, защо аджеба не му държа сметка и не го притеснява. Той поне е такъв един отзивчив. Аз специално направо го побърквах човека докато не мина 1 г. от операцията ми. Та така де, независимо колко го хвалим даден хирург, всеки от собствената си камбанария го прави. Затова, като не си доволна , действай. Много се съмнявам да е бил груб и да те е отпратил.
Цитирай:
Няма да споменавам името на пластичния си хирург ,за да не го злепоставя по някакъв начин ,но ако можех да го осъдя щях да го напрвя.
Ей това изречение не го разбрах, ами че ти направо си го спомена
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st July 2006, 19:49
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз ли нещо не разбрах...? Вита и Валем една и съща клиника ли са ? Азуми в първото си изречение пише за Валем, а когато Чуждата я цитира вече е Вита. Извинете за въпроса ама не съм много наясно ...все още.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st July 2006, 19:59
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

вита е софийската клиника в която оперира динев, а валем-варненската. това което азуми каза, беше че тя се е оперирала във вита, а нейна приятелка във валем.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.