IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th September 2007, 14:46
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране Неприятна миризма при приятеля ми :(

Моля ви, не се смейте на темата, която пускам

Проблемът е следният: пенисът на приятеля ми мирише неприятно, казано направо - на урина Винаги когато се виждаме, приятелят ми ухае на чисто, къпал се е, косата му е чиста, кожата му мирише хубаво, въобще всичко е ОК, докато не започне любовната игра, събличаме се и усещам миризма на урина

Това наистина ми разваля всяко желание за секс Според мен след като ходи по малка нужда, пенисът му си мирише на урина Аз също ходя до тоалетна като всеки нормален човек, но при мен няма никаква доловима миризма. Скоро си прави изследвания и всичко му беше наред, т.е. миризмата не се дължи на венерически болести.

Моля ви дайте ми съвет как да реша този проблем. Не съм споменавала и дума, че мирише Как ТАКТИЧНО, БЕЗ ДА ГО ОБИДЯ, да го помоля да се измие преди секс? Или може би нещо друго се сещате? Или направо да му кажа, но ще е много грубо?

Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th September 2007, 15:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здравей Flora! Моя съвет е преди да почнете да се гушкате,да му предложиш най-тактично да се изкъпете заедно. Така ще избегнеш този неприятен момент със миризмата.Аз напр. прди да си лягаме напомням на мъжа ми,ако е забравил,че трябва да си измие зъбите и да се напарфюмира.Иначе въобще да не идва при мен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2007, 15:21
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Бабри, работата е там, че точно преди да се видим, той се е къпал и ще му се стори глупаво да го карам да се къпе през 2 часа

А да се къпем заедно, той живее с техните, и не е много удобно, пък и нали се е къпал съвсем скоро и не знам....

Абе чудя се, не усеща ли, че мирише? Вярно, че има синузит, ама чак пък да не усеща нищо....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2007, 15:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Добре,тогава, сподели с него,че ти е неприятна тази миризма и го помоли да се измие.Няма нищо лошо в това.Мен ми се струва,че това е някаква инфекция обаче.И трябва да се изследва.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th September 2007, 15:45
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Не е инфекция, защото преди 2 седмици си прави изследвания на урина, сперма и микробиологичен анализ. Всичко беше в норма.

Може би ще трябва да карам направо и да му кажа.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th September 2007, 16:36
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Само едно уточнение....Има разлика между мит и ИЗмит хуй.....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th September 2007, 17:51
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Само едно уточнение....Има разлика между мит и ИЗмит хуй.....
Ще ми е по-полезно да ми дадеш някакъв съвет. Ти на мое място какво би направил. Ако гаджето ти мирише кофти и иска да й правиш френска любов?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th September 2007, 18:11
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

трябва да си директна, трябва да говориш. всичко да е точно и ясно. ако с приятеля ти се обичате достатъчно, смятам че няма теми, на които не можете да разговаряте. и навярно не е малко дете, че да се сърди за такива глупости.
а той по какъв повод реши да си прави изследвания?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th September 2007, 18:20
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
трябва да си директна, трябва да говориш. всичко да е точно и ясно. ако с приятеля ти се обичате достатъчно, смятам че няма теми, на които не можете да разговаряте. и навярно не е малко дете, че да се сърди за такива глупости.
а той по какъв повод реши да си прави изследвания?
Ами понякога има проблем с ерекцията Сигурно в момента мислите, че ходя с някакъв хахо, но иначе си е ОК.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2007, 18:42
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Аз лично не мисля,че ходиш с някакъв хахо....
Пие ли някакви лекарства твоя приятел,дават ли му хормони сега и тая миризма от кога е налице??
Може да е необходимо само малко триене и подходящ интимен гел,може и да трябва лечение...
Аз бих казал за проблема.....а вече лекари ,дал господ..бих се обърнал към уролог най-напред ,а след това андролог...?
успех
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неприятнамиризмаприприятелями
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.