IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th September 2007, 14:07
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Поздравления, че си си намерила такъв интелигентен партньор. моят не е такъв. дали защото е много по-голям от мен, но някак почти всичко, което му кажа, не го взима на сериозно. и поняго се отплесва с много съвети, докато му кажа: татеееееееееее, айде стига вече..... добре че, поне не е мърличко, че жената доста неща може да преглътне, да премълчи или да си затвори очите, но хигиената е нещо, което няма как да подминеш... с лека ръка..
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th September 2007, 14:21
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Права си,Nataly take, и аз винага съм харесвала мъже,които държат на личната си хигиена и добрия външен вид.Може да е готин,ама ако ми се появи с риза току-що извадена от пералнята и нелъснати обувки,а, това направо ме отблъсква.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th September 2007, 14:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Натали, нито от възрастта зависи, нито от годините, прекарани заедно. И аз не съм малко години с моя, той също е доста по- голям от мен. Всичко зависи от това що за хора сте двамата и как ще поставите нещата в началото на връзката- първите 2-3 години най- много. Защото тогава градите основите- след това само надграждате- ако за тези първи години не сте си изяснили някои въпроси, след това наистина няма как да стане- само се задълбават нещата. Затова продължавам да твърдя, че директния разговор и най- добрия вариант, независимо дали са заедно от скоро. Ако младежа държи на девойката, няма да се цупи, а ще й благодари за откровенността и ще седнат да обсъдят заедно как да решат проблема. Ако пък се обиди, аз лично бих се замислила- това би означавало, че от тук нататък винаги трябва да внимавам какво му казвам, което за мен никва връзка не е.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th September 2007, 14:33
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Права си, Апоклистика. аз просто написах това, което е при мен. но ти разсъждаваш така, както си мисля и аз. просто явно първите 2-3 години не сме изградили правилната основа. и за други неща в нашите взаимоотношения съм разбрала това.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th September 2007, 15:09
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Ходим от година, държим един на друг, той е доста широкоскроен и не се сърди лесно. Така че мога да му го кажа, единствено не искам да го засегна.

Бтв той често ми казва, че съм много претенциозна. И наистина малко съм - напр. преди френска любов ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го моля да се измие, преди секс държа ръцете да са му чисти, да запали свещ /на лампа не обичам/, да си оправя стоята, да не пуши в нея като съм му на гости или в колата си като сме двамата. Страхувам се да не възприеме молбата ми да се мие преди секс като поредната ми претенция
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th September 2007, 15:18
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora
Бтв той често ми казва, че съм много претенциозна. И наистина малко съм - напр. преди френска любов ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го моля да се измие, преди секс държа ръцете да са му чисти,
Това НЕ са претенции ....

Flora ти си най ясно с взаимоотношенията ви. Ако се притесняваш опитай 1во с варианта " Казват ти дъще сещай се снахо" ( все пак беше предложено от мъж ) Иначе съм съгласна напълно с Апо , че трябва да можеш да говориш открито с партньора си. Но при факта че той има проблеми в сексуално естество е доста деликатна ситуация.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th September 2007, 15:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Флора, това наистина не са претенции- това са все нормални неща.
Не знам какво да кажа, просто има хора, които не търпят критика, дори и когато не са прави и явно гаджето ти е един от тях.
Другото, което ми идва на ума е да подхванеш един по- далечен разговор на тема кой какво не харесва в другия и какво го притеснява (с уговорката, че си казвате всичко директно и открито, без никой да се сърди)- така в този разговор хем ще му дадеш възможност да каже, ако на него нещо не му харесва (за да не мисли, че само ти имаш безкрайни претенции), хем ти ще му обясниш спокойно, че това, което искаш от него не са просто претенции, а нормални неща, хем ще можеш и така между другото да повдигнеш темата за миризмите.
И не на последно място, ще се упражните в това да слушате другия наистина, което е много важно в една връзка
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th September 2007, 16:02
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

подкрепям предложението на apoklistika! звучи ми като най-доброто решение на проблема до тук...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th September 2007, 16:13
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Само едно уточнение....Има разлика между мит и ИЗмит хуй.....
Ще ми е по-полезно да ми дадеш някакъв съвет. Ти на мое място какво би направил. Ако гаджето ти мирише кофти и иска да й правиш френска любов?
Ще го зарежа категорично и моментално.
Няма как по тактичен начин,както и да му кажеш за.." достойнството му"ще го обидиш и засегнеш яко а и щом казваш при все че се мие и мерише пак ,има хора които са си с такава миризма и може би този мъж е явно от тези ,а и самата ти задаваш въпроса..Абе чудя се не усеща ли че мирише?...Ми не усеща.. а и нечистоплътен няма как да се мие пък да мирише ..а дали се къпе редовно или може би само когато се среща с теб Незнам честно как си го изтърпяла и то цяла година..,и дали изобщо си заслужава да правиш компромиси точно с това нещо,не ти завиждам и за каква любов става въпрос изобщо,И ти как го обичаш при все че ти е неприятно да си легнеш с него
От теб самата зависи всичко.Каквото и да решиш ,Успех.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th September 2007, 16:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мале мале, разби ме
Ами ако все пак е показател за здравословен проблем, а не въпрос на не/чистоплътност? Ти би ли зарязала, ако гаджето ти има здравословен проблем? И как би се усещала, ако теб те зарежат заради това, че си се разболяла от нещо и вследствие от това имаш специфична миризма на една определена част от тялото Да не правим такива повърхностни изказвания, момичето явно е преценило, че не иска да го зарязва заради това и търси друг начин да разреши проблема.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неприятнамиризмаприприятелями
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:03.