IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th September 2007, 16:46
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
но явно е че тя не иска това
Силата е в нейни ръце...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15th September 2007, 21:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #63  
Стар 16th September 2007, 17:38
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Абе много смело предлагате, ама даречем на мен ако ми каже някоя жена "Върви се измий" ама ако ще и по-най нежно-безболезнения начин да го направи, ще полудея и последствията няма да са лицеприятни...
Съвсем не се бъзикам, т'ва е егати тъпотията...

Факт: тоя мирише
Решения:
-свикваш с миризмата;
-късаш;

За к'во ще хабиш нерви да оправяш нещата, гелчета и т.н. от т'ва нещо нищо хубаво няма излезе.

Тука 100 човека идея ти дават, ама те не са в това положение и много са силни на приказки...
е, хайде сега!!! каво толкова има в това, ако преди да ти ло лапне някоя жена, те помоли да се измиеш?! все пак в устата си го слага! какво има толкова да се засяга - това, че наистина му липсват хигиенни навици си негов проблем
за това да го помоли преди да си е събул гащите, за да не излезе, че слага под въпрос личната му хигиена. и да не му позволява да й прави френска любов преди тя самата да се измие - така ще му покаже, че не е срамно преди това да се измиеш, а е съвсем нормално и наяма от какво да се засяга!
.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 16th September 2007, 18:52
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Искам да споделя нещо хубаво - снощи преди секс, приятелят ми отида да се измие :P Точно преди няколко дни, аз пак с недомлъвки му казвах, че искам да се мие, защото така ще ми е по-приятно, ама наистина с недомлъвки го казах, спирах се някак си, за да не го обидя. И снощи без да го моля или да му напомням, той отиде да се измие :P Явно е разбрал намеците ми Нямаше никаква миризма :P

Мого се радвам и дано му стане навик :P
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th September 2007, 20:44
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

а, дано! само да не е било случайност...
или пък може да е попаднал на тази тема във форума и да се е замислил!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #66  
Стар 16th September 2007, 23:53
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora
Урологът каза, че изследванията са добри, и проблемът с ерекцията е на психологическа основа и му предписа антидепресанти, но приятелят ми не си ги е купил, защото иска да чуе и друго мнение.
Урологът от поликниниката ли го намерихте?
Ако да, нищо чудно да му предпише антидепресанти! На повечето лекари не им се занимава с друго лечение и така е най-лесно - пий хапчета и т'ва е... А казаха ли му след като се пият антидепресанти какви могат да са последствията? И обясниха ли му КОГА и на пациенти с КАКВИ проблеми се предписват?! Добре, че не си ги е купил веднага, а има желание да получи повече информация за евентуално лечение!
Ако приятелят ти има психологически проблеми и е отворен за консултация с психотерапевт, и има желание да реши проблемите си, пиши ми на лични, мога да ти дам съвет.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th September 2007, 07:42
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

mo_mo това, че някое момиче продължава да е с човек, който както ти казваш няма хигиенни навици, какво говори за нея?

petyaaaa, успех в самарянството...
Отговори с цитат
  #68  
Стар 17th September 2007, 09:56
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Lady1357,не си само ти .Аз съм имала подобен случай,преди доста години ,даже неговото може би беше и здравословен проблем(не се смейте само)миришеха му краката.С какво ли не се мажеше ,нищо не помагаше нито пудри ,дезодоранти нито мазила ,за 4..5 часа и пак същото ..,накрая чак ми беше станало неудобно от наште ,от приятелите ..,чак кучето усещаше и бягаше много се бях изнервила и го зарязах ,а държа да подчертая че държах на него,но като се появи за мен този проблем защото него познавах първоначално ,ако знаете само колко бързо го разобичах...
Алфа,незнаеш само колко си прав.,

Цитирай:
Първоначално написано от alfa

Факт: тоя мирише
Решения:
-свикваш с миризмата;
-късаш

Тука 100 човека идея ти дават, ама те не са в това положение и много са силни на приказки...
или се примиряваш или късаш..,
ма незнам само кой би се примирил с такъв проблем ,освен ако не си подходящия за него човек..
_________________________
Виждаме нещата не според това какви са те,а според това какви сме ние.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 17th September 2007, 14:24
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #70  
Стар 17th September 2007, 14:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз имам един познат,на който ужасно много му миришат краката и като ходи някъде на гости или не се събува или ако е при близки хора,отива да се измие.Иначе около него не се стои.Явно това си е до човека,защото той и много се поти и пак мирише.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неприятнамиризмаприприятелями
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:52.