IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th September 2007, 18:43
MonaLisa MonaLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 5
По подразбиране Доктор за мъже?

извинявам се за глупавия въпрос, но какъв лекар трябва да прегледа гаджето ми за полови болести?уролог ли? или друг специалист? и ако някой може да препоръча добър такъв в софия ще съм много задължена.просто на мен ми откриха някои неща и искам и той да се прегледа,за да се лекуваме заедно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th September 2007, 11:09
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

.....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th September 2007, 15:28
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране Re: Доктор за мъже?

Цитирай:
Първоначално написано от MonaLisa
извинявам се за глупавия въпрос, но какъв лекар трябва да прегледа гаджето ми за полови болести?уролог ли? или друг специалист? и ако някой може да препоръча добър такъв в софия ще съм много задължена.просто на мен ми откриха някои неща и искам и той да се прегледа,за да се лекуваме заедно.
Уролог.

Гаджето ми ходеше при двама уролози. Единият е в Он Клиник, другият в някакво друга клиника. Втората я намери случайно, поразрови се ид нета. 1вата е известна, има много реклами, и е верига в много страни. Но той не остана доволен от Он Клиник. Но той имаше проблеми с ерекцията, при вас явно е друго.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st September 2007, 09:39
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Уролог или дерматолог, зависи какъв е проблема, дали е външен по кожата или вътрешен в самите полови органи, ако е комбиниран първо да отиде на уролог и после, ако има нужда той, ще го препрати на дерматолог.Пишеш "да се лекуваме заедно", в такъв случай сподели това на твоят гинеколог и той ще ти даде съвет какво да предприемете с приятеля ти, може и добър уролог да ти препоръча.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Докторзамъже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:07.