IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th July 2008, 09:48
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Сайтове като get.bg са едни битаци. Това, че купуваш от този или онзи сайт не е гаранция за нищо. В тези сайтове продават различни търговци. В гет.бг може да продава самия Джорджо Армани /ако иска/, може да продава и Манго от Филиповци /ако има кво да продава/.

А тези, които си мислят, че ще си купят оригинален парфюм на "достъпна цена" са едни наивници. Не виждате ли мургавите братя с раничките, които вървят по улиците и продават парфюми? Погледнете в някоя от тези чантички и ще видите какво има. С целуфани, с кутии - всичко. И ги дават по 30 лв. Крадени били.

От гет.бг щях да поръчвам телефон. Не ми го доставиха в офиса, а понеже ми трябваше спешно апарата отидох да си го взема сам. Кутията беше от друг модел, по нея имаше нещо като следи от размазани на стената комари. Телефонът беше с нов панел, но под панела се виждаше прах, което за мен означава само едно: телефонът е бил отварян.

И не на последно място: жена, която пести от парфюми е като мъж, който пести от презервативи. Идете в магазина и си вземете парфюм оттам. Може да излезне 30-40 лв. повече, но ще ви се върнат. Аз в ЦУМ гледах, че Акуа ди Джо са ги пуснали в опаковки от по 200 млиграма и ми излиза на американски цени.
188 лв. май беше. 94 лв. за 100 милилитра. Това са 72 долара. Че той толкова струва на Ню Йоркското "Джей Еф Кей"! По-евтино от това няма.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th July 2008, 14:21
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

След едноседмично ползване на Нина Ричи, закупен от проклетия дир.бг, съм напълно убедена, че е ФАЛШИВ, може би сносно менте, но ФАЛШИВ!!! Трайността му е под всякаква критика! Не си купувайте от там! Цената ясно си показва, че не са оригинални, къде ми беше акълът не знам
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th July 2008, 15:09
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Според мен пък може да попаднеш на фалшаци във всеки един от магазините за парфюми. И това,че плащаш супер суми за парфюми- не значи,че са оригинални!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th July 2008, 15:36
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Според мен пък може да попаднеш на фалшаци във всеки един от магазините за парфюми. И това,че плащаш супер суми за парфюми- не значи,че са оригинални!
Така е ,но поне разчиташ че като е квалитетен магазин и стоката е такава
А дали е така
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th July 2008, 15:50
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Според мен пък може да попаднеш на фалшаци във всеки един от магазините за парфюми. И това,че плащаш супер суми за парфюми- не значи,че са оригинални!
в кварталните магазинчета и по базарчетата - да.

Но ти ако плащаш по 120 лв. на квадрат наем в некой търговски център, едва ли ще си позволиш риска да продаваш ментета там. Не че нещо, ама просто не си на сметка да го правиш.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th July 2008, 17:47
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

моят парфюм пристигна (тестер е) разлика в аромата не долавям, не знам дали е менте... според мен е достатъчно траен и много ми харесва
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th July 2008, 13:05
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

само да ви кажа, че никоя от фирмите няма да се занимава да прави 2 вида от всеки аромат, за да зарибява- в смисъл тестерите да са по трайни е абсурд! взимала съм си обаче от интернет магазин miss sixty(тестер) и не беше толкова траен колкото този който си взех от германия...не знам явно мн зависи
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th September 2008, 23:38
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Аз съм си поръчвала от parfumi-market.com и parfumi.bg нещо такова беше и съм доволна. Парфюмите са трайни и си отговарят на аромата, а и на цената, не са странно ефтини-нормални цени. Аз си поръчах тестери, бяха си в транспортната опаковка и са си досущ като оригинала(имах си шишенца за сравнение , нали съм си скептик).
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th February 2009, 14:08
djcoolera djcoolera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране Ами честно казано аз ги харесвам

Момичета, аз наскоро намерих нов магазин за парфюми http://parfiumsbutik.com/ , където цените на парфюми там са ниски. Не зная как става тоя номер, но са наистина евтини, даже си поръчах един за един приятел, че имаше рожден ден и пристигна (Armani Code), и по интересното е че наистина е оригинален парфюм. Подарих му го, а той каза че не е трябвало да се харча чак толкова много
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th February 2009, 22:35
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Хех... Алюр 100мл за 32лв.....
Едва ли е менте, а?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОригиналнилисапарфюмитеотБГсайтовезаонлайнпродажби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.