IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st May 2011, 19:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не,нямам интерес да се запознавам с друга козметика,аз си ползвам една и съща вече втора година


Миш,Боби Браун-ПРЕДОВОЛНА СЪМ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st May 2011, 19:38
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sea74 Виж мнението
jean d`arcel е професионална,а не медицинска козметика,доста е популярна в чужбина,а и всеки има право на собствено мнение- аз лично съм много доволна, че мога да продължа да ползвам продуктите от спа процедурите и у дома...
Ето ти сайта им

http://www.beautyworld-institut.de/x...cel-cosmetique
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st May 2011, 22:51
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Не,нямам интерес да се запознавам с друга козметика,аз си ползвам една и съща вече втора година


Миш,Боби Браун-ПРЕДОВОЛНА СЪМ
Разглеждам им сайта,какви палитри за опушен грим имат..... и не само...ти какво използваш на ВВ в момента?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 22nd May 2011, 07:44
sea74 sea74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

YOB,благодаря,но те имат и сайт на български http://www.jeandarcel.bg/ аз съм доволна,но исках да чуя мнение и от страната производител,с каква слава е марката в Германия...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 22nd May 2011, 21:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Разглеждам им сайта,какви палитри за опушен грим имат..... и не само...ти какво използваш на ВВ в момента?
Фон-дьо-тен и пудра в едноИмат уникални палитри за грим,видях ги на място
Утре пак ще разгледам и може да си купя нещо,но аз се гримирам винаги по един начин и сенки не ползвам почти никога
Имам и си стоят така.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 22nd May 2011, 23:35
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Фон-дьо-тен и пудра в едноИмат уникални палитри за грим,видях ги на място
Утре пак ще разгледам и може да си купя нещо,но аз се гримирам винаги по един начин и сенки не ползвам почти никога
Имам и си стоят така.
И на мен сенките ми стоят без да ги ползвам,просто не мога да се възприема,но можеби и не умея да ги нанасям-което е по-вероятноНе успявам да преливам добре цветовете....и затова само спирала и понякога -молив
Отговори с цитат
  #57  
Стар 23rd May 2011, 01:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
И на мен сенките ми стоят без да ги ползвам,просто не мога да се възприема,но можеби и не умея да ги нанасям-което е по-вероятноНе успявам да преливам добре цветовете....и затова само спирала и понякога -молив
A просто не харесвам прекалено силния грим с преливащи цветове и тн.както си му е реда.
Най-много ей така да сложа някоя по-семпла сенка,иначе карам само с очна линия и черен молив

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...0_500498_n.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23rd May 2011, 12:33
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
A просто не харесвам прекалено силния грим с преливащи цветове и тн.както си му е реда.
Най-много ей така да сложа някоя по-семпла сенка,иначе карам само с очна линия и черен молив

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...0_500498_n.jpg
Много си готина и имаш перфектна кожа-напълно достатъчен ти е този гримСтрахотна си!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 24th May 2011, 09:58
*moonlight* *moonlight* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 10
По подразбиране

За различните козметични продукти имам различни предпочитания.
Но най-често ползвани и любими са ми Clarins,Estee Lauder,MAC,La roche posay и донякъде Avene и Clinique
Отговори с цитат
  #60  
Стар 24th May 2011, 13:05
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране а, в грешка си нещо

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Това е някаква медицинска козметика,не съм йм фен изобщо.А и немската козметика не е висок клас!
Ами има някои възражения:
1. Медицинска козметика не е нито една от споменатите в този сайт, но масово се наричат медицински, което не е вярно. За да е медицинска една козметика, тя трябва да се изписва с рецепта от медицинско лице. Всички останали са просто козметики които се продават в аптеки и се наричат медицински за да се харчат.
2. Точно тая дето я обсъждате изобщо не е медицинска, но има линия, която е за след лазер, лифтинг и такива. Има продукти за бързо възтановяване на кожата, които ми заличиха белезите след имплантирането на гърдите...
3. А това че немската козметика не е висок клас е наистина майтап, немското производство е известно в цял свят със своята прецизност и козметиката не прави изключение
пп. Аз съм редовна в един салон от където съм си купувала страшно много продукти на тази маркаи е убиец, доста "висок клас" ако съдя по цените.....
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предпочинаникозметичнифирми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.