IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th January 2015, 17:18
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Получили са се страхотно, аз търся точно същия резултат и се притеснявах, че няма да ми се получи с анатомичните, защото някои ми изглеждаха много продълговати а аз харесвам по кръгли, но твоите са станали супер.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th January 2015, 17:24
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

На мен ми каза, че с 375 сс ще ми се получи едно доста пълно С така, че да се надяваме, че ще станат горе долу същите стискай палци И още веднъж благодаря за снимчиците
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th January 2015, 17:27
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Да, благодарна съм на Стоянов за професионализма . Аз също харесвам кръгли, но при мен той беше категоричен, че съм за анатомични. Най-хубавото е, че се чувствам добре в тялото си, защото преди доста се комплексирах. Стискам палци всичко да мине добре и да си доволна от резултата
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th January 2015, 17:36
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Да и на мен ми писна да се комплексирам като мине покрай мене някоя нормална камо ли по-надарена девойка...супер тъпо е. Да не говорим, че лятото от любим сезон ми стана най-омразния заради заради празното горнище , нооо да се надяваме, Стоянов ще оправи нещата
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th January 2015, 19:01
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Ако има други момичета с анатомични доволни от Стоянов( и недоволни де)пишете и пращайте снимки, моля
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th January 2015, 09:37
SleepingBeauty SleepingBeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
Пратих ти . Аз съм 170 см, 50 кг. Той ми препоръча 325 сс. Аз исках повече и се съгласихме на 410 сс, защото аз исках преливаща чашка С. Иначе съм съвсем доволна от размера, мисля, че идеално пасват на тялото ми и повече щяха да са ми прекалено по моите разбирания .
Катерина, може ли да ми пратиш снимки, моля те. Вече се обърках с тези кубици. При консултацията си с Др. Стоянов, той ми препоръча 335сс, или 370сс МХ профил. анатомични, Natrelle. Аз съм висока 174см, 59кг, имам чашка В, непълна, но си е В и много малко ми се струват тези кубици. Не искам след 5 години пак да се подлагам на операция да си ги сменям. Доктор Стоянов ме увери, че освен от естетична гледна точка ако в даден момент преценя, че искам да ги сменя, реално няма причина поради която да се сменят. Производителят давал доживотна гаранция.
Много ще съм ти благодарна, ако ми пратиш снимки. Моят мейл е milena_stk@hotmail.com
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th January 2015, 09:45
SleepingBeauty SleepingBeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Момичета, а да ви питам, защо са необходими всички тези рентгенови снимки - сърце, бял дроб - все пак това си е голяма доза облъчване.Кръвните разбирам и ги приемам. Ехографията на млечните жлези също. Избягвам като цяло всякакви образни диагностики, ако не са наистина необходими. Даже мразя да летя в самолет заради радиацията и обикновено предпочитам с кола. Просто не искам профилактично да се облъчвам. Може би аз съм хипохондричка ама наистина според вас защо е нужно. Др. Стоянов не успях да го питам, понеже всички изследвания ги прочетох вкъщи, но и днес на втората консултация ще го питам дали не може без тях.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th January 2015, 09:51
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Здравей, SleepingBeauty. Пратих ти снимки. Не знам какво да ти кажа за кубиците, тъй като аз бях чашка А,бях почти нулев старт. Все пак ти си чашка В, а и не знам какви са ти очакванията, как искаш да изглеждаш и колко голям бюст да имаш. Все пак 335 сс ми се струват малко при твоя ръст.
Другото което е...може да прочетеш в сайта на Natrelle пише "Breast implants are not lifetime devices", така, че това с доживотната гаранция...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th January 2015, 10:06
SleepingBeauty SleepingBeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Много ти благодаря за снимките. Мога да кажа, че имаш един съвършен според мен бюст. Много ми харесва - пищен, но ненатрапчив. Искам да ги пипна чак хихи спокойно, не съм от о-в Lesbos ама са много готини, много да им се радваш.
Обаче сега съм вече сигурна, че искам повече - поне 400сс.

Това е друга тема, ама сега се замислих и за друго - понеже работя с доста хора в офис и се чудя как ще ме възприемат колегите, като се появя един хубав ден с нов бюст. Да не вземат да ми се подиграват и да ми говорят зад гърба, защото ще се забележи със сигурност.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th January 2015, 10:26
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

И аз си ги харесвам, заслугата е на Стоянов . Само разстоянието ми се искаше да е по-малко, но пък то зависи от анатомията.
Иначе за колегите в офиса как ще те възприемат не мога да споделя опит, тъй като имам още два месеца майчинство, но за няколкото пъти в които ходих до офиса, никой не забеляза или поне не са ме питали... Като се затопли ще се видят резултатите и съответно реакциите, но не виждам повод за подигравка. За мен ако човек не харесва нещо в себе си и се комплексира, какво по-хубаво от това да го коригира
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изследвания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:13.