IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 13th February 2015, 18:35
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
Question

Lady million, изписаха ме на следващия ден след операцията. Махнаха ми дренажите, дадоха ми паспортите на имплантите, заедно с епикризата и ме изписаха. Стоянов ли ти избра профила? Защо се съмняваш в неговата преценка? Сподели с него притеснението си и съм сигурна, че ще вземете правилното решение. Аз му се доверих напълно за формата и профила на имплантите и не съжалявам
Отговори с цитат
  #82  
Стар 13th February 2015, 19:28
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Минах кръвните днес и имам занижен брой гранулоцити....някой да има идея какво означава това?
Отговори с цитат
  #83  
Стар 13th February 2015, 19:41
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Направих грешката да проверя в google и ми се изправи косата...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 14th February 2015, 10:06
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
Lady million, изписаха ме на следващия ден след операцията. Махнаха ми дренажите, дадоха ми паспортите на имплантите, заедно с епикризата и ме изписаха. Стоянов ли ти избра профила? Защо се съмняваш в неговата преценка? Сподели с него притеснението си и съм сигурна, че ще вземете правилното решение. Аз му се доверих напълно за формата и профила на имплантите и не съжалявам
Кате,
Стоянов ми избра профила, но като бях на консултация не уточних какво искам и оттам и съмненията. Така или иначе ще са или 315FX или 290MX?
Исках да те питам как се чувстваш след толкова време. Чета, че се усещат имплантите при определени движения. Така ли е?
Само по гръб ли спиш. Хваща ме страх вече....
Отговори с цитат
  #85  
Стар 14th February 2015, 10:37
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Lady million, минаха почти 4 месеца от моята операция. Спя си настрани, и често се събуждам почти по корем, вече ги чувствам като мои. Чувствам се супер, тъкмо си оправям багажа и заминаваме на топло на почивка, и за пръв път няма да ми е кофти да се събличам на плажа по бански, мога да обличам каквото ми хареса без да се съобразявам дали е с деколте или не, за мен това е най-хубавото нещо, което съм направила за себе си. Така, че стискам палци всичко да мине добре и не се притеснявай - много е хубаво като се събудиш с гърди ))
Отговори с цитат
  #86  
Стар 14th February 2015, 10:41
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
Lady million, минаха почти 4 месеца от моята операция. Спя си настрани, и често се събуждам почти по корем, вече ги чувствам като мои. Чувствам се супер, тъкмо си оправям багажа и заминаваме на топло на почивка, и за пръв път няма да ми е кофти да се събличам на плажа по бански, мога да обличам каквото ми хареса без да се съобразявам дали е с деколте или не, за мен това е най-хубавото нещо, което съм направила за себе си. Така, че стискам палци всичко да мине добре и не се притеснявай - много е хубаво като се събудиш с гърди ))
Благодаря ти!
Ще ти пиша като стане може и на имейла (ако нямаш против) да не разводнявам темата с моите въпроси!
Приятна почивка!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 14th February 2015, 10:56
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря! Успех и пиши после как е минало ))
Отговори с цитат
  #88  
Стар 14th February 2015, 12:18
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Еххх, Кате завидях ти чак (благородно) Да си изкараш супер с новите придобивки и да пуснеш някоя снимка по банЦки (и да пазиш белезите от слънцето) !
Отговори с цитат
  #89  
Стар 14th February 2015, 12:54
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря ти, Ellie. Ще се попека и за вас )) стискам ви палци да минат бързо и безболезнено операциите и резултатът да е точно това, за което сте мечтали
Отговори с цитат
  #90  
Стар 14th February 2015, 19:12
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Ели това от кое изследване е? И мойте трябва да са готови,но не съм ги гледала. Иизлязоха ми 70 лв. вс изследвания
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изследвания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.