IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 7th June 2015, 12:35
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране estetika

Zdr i niy moje da vi pomognem v istanbul moje da pitate ako imate viprosi
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28th June 2015, 12:57
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, и аз сериозно се замислям за операция в скоро време. Почти с нулев старт съм. Бихте ли ми изпратили снимки на sheflera@abv.bg. Предварително ви благодаря!!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 15th July 2015, 11:45
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

ai6erasimova, ти идиотка ли си, кога ще спреш с тази безумна реклама ???????
Отговори с цитат
  #74  
Стар 16th July 2015, 10:18
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Разбира се, че е най-добре да има консултация и с трети специалист!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 30th August 2015, 12:04
Ника Ника не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета,помагайте.Преди 4мес.и аз реших да се тунинговам.Ходих на консултация при Н.Георгиев не беше много подробен в интерес на истината, сложи ми сутиен с подплънки и каза, че нося на кубици ( 174см.63кг.80-85 подгръдна ) в крайна сметка се спряхме на 400к. Ментор кръгли.Прибирайки се вкъщи мъж ми каза да не бързам и да поровя в темата.Така попаднах на вас и ви следя редовно ☺.Месец след това се срещнах и с Тепавичарова , измери ме няколко пъти , каза, че имам птоза и вариантите са 2 , големи импланти или импланти с обиране ( като при втория вариант ще е през ареолата, което може би ме отказа от него)След 2седм.ми предстои консултация и при Стоянов.Забравих да спомена, че доцентката се въздържа да говори в кубици докато не се върна със сутиен и евентуално капаро. Исках да се свържа на лични с момичета оперирани от Стоянов и Тепавичарова най-вече да видя резултати, на Н.Георгиев съм виждала два чифта сиси и са хубави. Знам,че Лиску е при доцентката.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 30th October 2015, 05:30
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
По подразбиране

A za jivko kynev neshto day kajete?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 23rd February 2016, 20:04
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

как си избрахте хирург? не знам откъде да започна...има прекалено много информация във форума? може ли някой д ами каже кои са топ 4 реномирани хирурзи в София. За Н. Георгиев разбрах, кои са другите 3ма най-популярни??
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th February 2016, 09:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Въоръжи се с търпение и чети! Ще добиеш представа за всички хирурзи и евентуално ще избереш сама при кои от тях да отидеш на консултация. Става въпрос за операция, а не за кило домати.

Успех!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 21st May 2016, 19:58
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Аз се оперирах при д-р Живко Кънев. Въпреки че още не сме махнали конците и както момичетата подробно са обяснили в темите и продължават да ми обясняват всеки ден, сисите още се оформят. Чисто визуално към момента резултатът е точно, каквото исках. Имат естествен вид, формата на моите гърди "лисичи муцунки" се запази. Половинът не е в Бг в момента и още не ги е видял, но за сметка на това майка ми, която е страшно критична и нищо не ми прощава ги одобри.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Накогодаседоверя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.