IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 14th October 2016, 15:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
Ина, ти на кое от всичките спа неща, спа процедури си привърженик?
О, на мен не трябва да ми задаваш такива въпроси. Едва ли мога да се нарека любител на спа процедурите. Аз съм в басеина и за малко можеш да ме намериш в сауната. (Не стоя много там, заради спукани капилярчета по прасците - то си е подобно да имаш разширени вени) Мен ми харесва възможността да се насладя на вода през студеното време, когато не може да се ходи на море. А и обичам смяната на топло и студено - стане ти студено - бум в топлия басеин; загрееш са много - айде, обиколко около басеина по бански.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 19th October 2016, 14:34
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от thai Виж мнението
Масажът определено е нещо, без което аз вече не мога.. Направо съм се пристрастила. Ходя вече почти всяка седмица.. Пробвала съм сигурно всички видове масажи антицелулитния само не мога да кажа, че ме размаза..по-скоро ми беше дискомфортно. Последно ходих на тайландски масаж в един спа център в Лозенец. Не бях очаквала да ми допадне чак толкова.
Аз пък ходих отново на масаж с вулканични камъни. Адски ми харесва усещането как топличко се приплъзват, докато навън е стуууд.
Тайландският ти какво точно представляваше?


ina.ina и аз обичам много комбинацията сауна-басейн-сауна... После поне седмица ти е леко на тялото
Отговори с цитат
  #93  
Стар 21st October 2016, 07:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
Аз пък ходих отново на масаж с вулканични камъни. Адски ми харесва усещането как топличко се приплъзват, докато навън е стуууд.
Тайландският ти какво точно представляваше?


ina.ina и аз обичам много комбинацията сауна-басейн-сауна... После поне седмица ти е леко на тялото
Мда, чакам си сега велинградското ходене около изборите.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 25th October 2016, 10:27
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Охооу, добре звучи, ina.ina . Хубави планове! И аз обичам тамошните комплекси, ама рядко имам възможност. Все трябва да се организира пътуване.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 25th October 2016, 17:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ние не сме далече, та идеално ни идва. Пожелавам ви и по-скорошно разпускане от моето. (Честно казано чакам го с нетърпение, нещо ми е криво тези дни ... )
Отговори с цитат
  #96  
Стар 31st October 2016, 11:54
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Ако даваха почивни дни около изборите и аз сигурно щях да се възползвам да ида някъде. Или поне Деня на народните будители да беше национален празник, не неприсъствен само за учениците. Хубавото е поне, че и тук в София, ако решим, можем да намерим място с добър спа център.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 31st October 2016, 12:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Нормално в големите градове се перат най-много пари, то в България не съм чул да има един фалирал хотел.

http://www.sportal.bg/news.php?no_mo...=631687&page=0
Отговори с цитат
  #98  
Стар 1st November 2016, 11:44
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Ехаа, пуфпаф, лукс отвсякъде! Обичам да си позволявам от време на време такъв тип място Ама като целта е релакс, не знам такова огромно, където могат да са много хора едновременно, дали се постига отпускащата атмосфера, която се търси? На мен това ми хареса в спато на Сенс, че има тази арт-интимна атмосфера https://web.facebook.com/SenseSpaSof...type=3&theater .
А този от твоя линк къде се намира, някой ходили ли е вече?
Отговори с цитат
  #99  
Стар 10th November 2016, 16:49
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

И двете места изглеждат прекрасно. Но мисля, че спато на Сенсе повече се доближава до идеалната атмосфера, за която Пуфпаф мечтае в предните постове
Отговори с цитат
  #100  
Стар 10th November 2016, 17:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://www.estespa.bg/апартамент-onyx/

Е тва е много яко, самостоятелно СПА в което да може да се усамотят двамата и да си гукак в джакузито, а и разни други работи , но и цените са си вип. Но за някоя изненада като подарък за любимата може човек да задели тези пари. Но ще трябва да е поне за 3 часа.

Но като се замисли човек, за 500лв. може да отидат двама души в 5 звезден СПА хотел за една нощувка със всички екстри, а дори и за две може да стигнат, та от тази гледна точка не е много оферта.

Аз зимата си правя домашно СПА, в една кофа си сипвам топла вода, максимално топла заедно с морска сол и разбърквам. Топкам си краката и ми е мнооого хубаво, така правя като усетя, че се разболявам или ми истинат краката. Яд ме е, че нямам вана, щях често да се кисна и да си разтварям разни полезни неща във водата, като магнезий примерно, който е адски важен за организма.

Даже ако имах вана шях да си сложа един телевизор на среща и да си гледам нещо докато се кисна. Има едни тангенторни вани, ама са бая скъпи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.