IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th March 2009, 14:27
soulfly soulfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 4
По подразбиране Моля помогнете :/

Здравейте всички! Аз съм момче и съм на 15 години и имам сериозен проблем с потенето под мишниците. Знам че има много такива теми, но повечето са от момичета и моя случай е малко по-различен. Та от другите теми научих за Одорекс http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2 . Искам да попитам той дали е подходящ и за момчета и ще ми усигори ли ефекта който търся :/ Като цяло тялото ми е нормално със малко мазнини около корема върху което работя вмомента (като гърди и ръце по-скоро отиват към атлетични). И също така, понеже ходя на фитнес 5 дни в седмицата (без събота и неделя) също посещавам и парна баня 1-2 пъти, това ще спре ли ефекта на дезоторанта (по-приницип е логично, но не съм запознат и да попитам ) Ако имате други идеи споделяйте, но да знаете, че сигурно 90% от дезоторантите и стиковете на пазара съм опитал и нищо не ми помага Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th March 2009, 14:32
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Единственото нещо, което би ти помогнало е Одорекса, правилно си се спрял на него. Възможно е наистина да ги ползваш малко по-често, отколкото е дадено в указанията с оглед физическата ти активност, но не е за притеснение това. Аз съм по същия начин с прекомерно изпотяване и го ползвам. Прави си периодично почивки, за да избегнеш свикването с препарата. Например лятото, когато така или иначе се потиш яко (нека да излизат токсините) и да речем се пръскаш само когато се налага стриктно от облеклото
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th March 2009, 14:43
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Пробвай и рол-он-а на Виши. Аз съм по-доволна от него, отколкото от Одорекс. Така изглежда мъжкият. Мъжът ми е много доволен от него.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th March 2009, 14:46
soulfly soulfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Мерси за съветите, ще си ги купя и 2те А да питам понеже сега се поразчетох из нета и намерих 1-2 статии - http://www.health.bg/lang_bg/topics.php?id=20 и тука както са го описали си е бая сериозно. Има ли смисъл да ходя на лекар или само вкраен случай ако не ми действат и 2те?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th March 2009, 14:47
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ако е като мен с много обилно потене не знам дали ще му помогне ролката, но пък може да ги комбинира. Ползвала съм и ролката и крема против изпотяване на Виши, но на мен не ми помагаха Много неприятно.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th March 2009, 14:50
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ти най-добре си знаеш състоянието и можеш да прецениш дали е извън рамките на нормалното.
Мой съвет е, ако имаш някакви притеснения, да ги отхвърлиш/потвърдиш възможно най-скоро, като се консултираш с лекар. Така или ще се успокоиш по-рано или навреме ще се заемеш с лечение на проблема, ако е необходимо.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th March 2009, 19:49
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

На мен вече не ми действа Одорекса Незнам какво да правя, много силен сърбеж получавам от него
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th March 2009, 20:36
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Това е гадното, че организма свиква и не действа в един момент Аз затова си правя големи почивки и се пръскам по необходимост... Ама верно много гадно сърби, но го изтрайвам
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th March 2009, 17:37
soulfly soulfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Така примерно преди около година когато започнах да забелязвам по натрапчиво потене си купих един сух дезоторант на Dove и ми беше супер, но от прекалено често използване спря да ми действа :/ затова ще го давам по леко с одорекса сега тия дни като го взема
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd April 2009, 14:59
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Хм, и на мен спря да ми действа одорекса. Вишито изобщо няма ефет при мен. какво ще правя пак като дойдат жегите...не знам.. сериозно се замислям вече за ботокс, пък силно ме разубецдават, защото щяло да избие другаде потенето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моляпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.