IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th August 2006, 23:47
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране Кой изневерява повече?

Според вас , кои изневеряват повече на половинките си? Мъжете или жените? Кой от двата пола е с по-слаби ангели ? Кога изневерява една жена или мъж ? Въобще има ли някаква разлика според вас или всички сме един дол дренки ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th August 2006, 23:50
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

зависи от човека, не от пола. изневеряват като си омръзнат след 5-10-20... години. а жените и когато им писне от еднообразието, като не им повтарят колко са хубави, а някой друг вземе че го направи...общо взето като не се чустват така желани вкъщи. тъй си мисля аз
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th August 2006, 23:59
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Зависи от самите хора.Но определено смятам,че мъжете са по-склонни да изневеряват,като повечето го смятат за нещо напълно нормално.Наскоро спорих по този въпрос с един приятел и му казах,че според мен в основата на всяка изневяра е нуждата от разнообразие,но това не е оправдание да се стигне до там.В крайна сметка ако искаш разнообразие и си в момента обвързан,то трябва да се търси в самата връзка,а не нейде там по пътищата Божи....та тогава моят приятел ме обвини в прекален идеализъм Всеки е прав сам за себе си.,всеки си има глава на раменет,но въпросът е колко ще се използва тази глава,а не някоя друга на едно друго място.......
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th August 2006, 00:12
marlene marlene не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 89
По подразбиране

Ми зависи кой какво разбира под изневяра. Мъжете като кривнат стигат по често до секса, но пък жените са също големи флиртаджийки и обичат да са ухажвани от много мъже. И понякои път отиват твърде далече. Според мен жените са по склонни да изневерят, макар че го правят по рядко. Това със сигурност се дължи на факта че сме много суетни и, дори да не си го признаваме, искаме възможно най голям брой мъже да ни харесват.
__________________
Libert
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th August 2006, 11:35
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Абе зависело от тва, зависело от онова...изневеряваш, ако имаш нужда да го направиш и ако партньора ти не те задоволява - емоционално, сексуално или каквото там си решите.
Тука вече не играе пола.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th August 2006, 14:55
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

не е задължително причината за изневярата да е липсата на нещо,тя може да е резултат от прекалено големия избор...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th August 2006, 15:04
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

A кой е казал,че пък задължително трябва да има причина,за да се регистрира изневяра?Аз например познавам мъж,на когото нищо не му липсва-има си деца,пари в изобилие,приятели,здраве и една мацка за жена,която където и да мине събира погледите и излъчва само секс.......Но човекът си има любовница от близо 5 месеца и май не му е първата,нито пък ще бъде последната
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th August 2006, 15:15
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

колкото и хубава жена да има,тя не е единствената,има и други хубави жени..защо да не бъде и с тях след като има тази възможност?много мъже действат по този начин
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th August 2006, 15:47
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th August 2006, 16:02
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Същото в и при жените...но не в такъв процент ,както при мъжете.
А всички готини мацки на тоя свят имат до себе си мъже,на които им е писнало да ги чукат!
Тва го каза тоя от аватара ми! 8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койизневеряваповече
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:16.