IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 22nd January 2014, 17:43
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, и аз съм с дата за операция в началото на март, при др.Стоянов. малко ме е страх, но нали съм се решила вече. Доктора каза обаче, че малко го притеснява едната ми жлеза, която е доста твърда на едно място, та исках да попитам някой има ли добър мамолог, при който да се прегледам
Отговори с цитат
  #1352  
Стар 22nd January 2014, 17:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Добър мамолго тук във форума се коментира Нина Дилова.
Отговори с цитат
  #1353  
Стар 22nd January 2014, 18:45
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря Шоки, ще потърся координати.
Отговори с цитат
  #1354  
Стар 22nd January 2014, 18:47
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lara Croft Виж мнението
Здравейте, и аз съм с дата за операция в началото на март, при др.Стоянов. малко ме е страх, но нали съм се решила вече. Доктора каза обаче, че малко го притеснява едната ми жлеза, която е доста твърда на едно място, та исках да попитам някой има ли добър мамолог, при който да се прегледам
Еха, много се радвам, че не съм само аз, която ще направи тази стъпка сега. Повечето момичета, който пишат тук вече са минали по този път.
Lara Croft, стана ми интересно това, че едната ти жлеза е по- твърда. На моята консултация доктора почти не е докосвал гърдите ми, като изключим че измери разтоянието с метърче. Как го установи? Почвам да си мисля, че малко е петупал моя преглед. Има ли нещо очевидно, начина по който изглеждат, което го е накарало да опипа гърдите ти? Стана малко объркано, дано да си разбрала, какво искам да кажа.
Отговори с цитат
  #1355  
Стар 22nd January 2014, 18:54
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз ги направих всичките в Перник. В една клиника почти всичко, само спина и сифилиса беше в друга клиника на отсрешния тротоар . Без лекарско направление всичко ми излезе 200 лв.
Шоки, благодаря за отговора.
Отговори с цитат
  #1356  
Стар 22nd January 2014, 18:54
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Да, разбрах те. При мен едната гърда е по-голяма, а другата по-малка и той със стискане и метърче измери количеството тъкан, която имам за да прецени колко е разликата между гърдите, за да сметне разликата в кубиците на имплантите.
Тогава усети в единия край, че е по-твърдо, но аз и преди съм си го усещала...дано да не е сериозно
Отговори с цитат
  #1357  
Стар 22nd January 2014, 19:04
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Lara Croft I Kuma Lisa за кога са ви насрочени операциите, ако не е тайна? Моята е за 4 март, но търся вариант да я сменя с малко по-късна - в интервала 10-19 март.
Отговори с цитат
  #1358  
Стар 22nd January 2014, 19:09
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Кума Лиса, извинявай, сега видях че си ми писала на ЛИЧНИ.
Отговори с цитат
  #1359  
Стар 22nd January 2014, 19:19
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Обади им се и попитай, кога е следващата свободна дата. С удовелствие бих я сменила с тоята,нямам търпение всичко да мине по- бързо, но точно тогава трябва да съм в цикъл, а Стоянов ме предупреди да си избера дата, която не съвпада с цикъла.
Отговори с цитат
  #1360  
Стар 22nd January 2014, 21:42
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Говорила съм с момичетата от Есте Клиник да ме имат предвид с друга дата (имам и резервна за 24.03), но и тя ми е малко съмнителна, защото цикълът ми в последно време е все по-трудно предвидим (оказа се, че все още имам остатъчни количества кърма и респ. - високи нива на пролактин и това ми бърка цикъла). В този смисъл колкото по-далеч фиксираме датата за операцията, толкова по-трудно мога да преценя кога ще имам гости...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.