IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 24th March 2013, 16:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За облекчаване можеш да сложиш мокра кърпа.... малко е гадничко в тоя студ, но облекчава усещането за напрежение.

Колкото до по-бързото спадане на отоците мисля, че няма смисъл да се тъпчете с каквото и да било. Така или иначе трябват няколко месеца, преди гърдите да придобият вид годен за гледане. (малко са случаите, в които имат задоволителен вид няколко дни след операцията)
Отговори с цитат
  #252  
Стар 25th March 2013, 16:47
Аватара на Jeki
Jeki Jeki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте Момичета! От 2 години следя форума и ето, че дойде и моя ред да започна да пиша тук, тъй като ще слагам и аз импланти (най-накрая)! Сведох лекарите до двама - д-р Стоянов и д-р Енчев, но тук идва и голямата дилема кой от двамата да избера. В началото твърдо бях решена, че д-р Стоянов е Лекаря, на който ще се доверя, но при първата ми консултация с него останах леко разочарована (тя беше април 2012). Почти нищо не ми обясни, а направо ми каза какви импланти би ми поставил - 345 TSF McGhan. Бях чувала, че той предпочита да слага повече кръгли тъй като са по лесни за поставяне и няма почти шанс да се сбърка при наместването, както би се случило при анатомичните. Моя близка ми препоръча горещо Енчев и направих консултация и при него. Той беше категоричен, че съм за анатомични 335 FF McGhan. Той пък ме разочарова, че не ми направи никакви измервания ами директно ме погледна и каза какво ще ми сложи. И тъй като самата аз все още не съм наясно какво да избера - дали кръгли или анатомични реших да направя отново консултация със Стоянов като го попитам дали не е по-добре да поставим анатомични. Той препоръча 335 MF. Притеснявам се, че при анатомичните след време може да има леко отпускане надолу. Енчев ми даде добра ценова оферта, но не знам до колко би поставил добре анатомични. Ще съм много благодарна на всяка една от вас ако изкаже мнение и препоръка за двамата лекари.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 25th March 2013, 17:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Jeki аз съм точно в двете крайности относно мнението ми за посочените от теб доктори. Твърдо против Енчев и 100% ЗА Стоянов. Оперирана съм при Стоянов и съм абсолютно доволна. Обясних му каква визия искам да постигна и той ме разбра прекрасно. Относно това дали предпочита да слага кръгли - не мисля. На мен ми каза че гръдния ми кош позволява и двата вида, аз да си избера. Аз предпочетох кръгли нисък профил, защото видях такива преди това и реших че това са моите гърди. Той вече сам избра модела на имплантите и размера и получих точно това което исках. Има много точно око.

Последно редактирано от Шоки : 25th March 2013 на 17:56
Отговори с цитат
  #254  
Стар 25th March 2013, 18:02
Аватара на Jeki
Jeki Jeki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Аз се учудих, че в началото беше категоричен за кръгли (Стоянов) и после смени посоката за анатомични след като му казах какво са ми препоръчали. Самата аз в началото бях твърдо за анатомични, но колкото повече снимки на жени с кръгли разглеждам, започвам да се разколебавам. С много малки гърди съм и се притеснявам, че ако сложа анатомични ареолите и зърната ми ще стоят по-надолу тъй като самата ми форма са по издути отгоре и липсва обемна част отдолу.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 25th March 2013, 20:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeki Виж мнението
Почти нищо не ми обясни, а направо ми каза какви импланти би ми поставил - 345 TSF McGhan. Бях чувала, че той предпочита да слага повече кръгли тъй като са по лесни за поставяне и няма почти шанс да се сбърка при наместването, както би се случило при анатомичните. .
Не мога да повярвам, че става въпрос за същия Стоянов, за който аз си мисля.
Стоянов, който е моя избор, не предпочита кръгли. Може би е един от хирурзите, който ще ти прдложи кръгли, само ако анатомията ти не позволява анатомични или ако ти самата настояваш много...
Поне аз с такова впечатление останах.
И определено не е хирург, който предпочита предимно лесни начини. Защото моя случай беше доста сложен, но човека се справи брилянтно!

Неудобно ми е когато изразявам крайно мнение за хирург, особено, от който съм доволна. Защото не мога да гарантирам за чужд резултат.
Обаче не мога да си спестя това мнение, защото и по двете точки за Стоянов не съм съгласна.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 25th March 2013, 20:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeki Виж мнението
С много малки гърди съм и се притеснявам, че ако сложа анатомични ареолите и зърната ми ще стоят по-надолу тъй като самата ми форма са по издути отгоре и липсва обемна част отдолу.
Това, което описваш, би се случило ако слижиш кръгли.
Анатомичните натежават в долната част и оптически зърната се "вирват" нагоре.

Освен това, ако си много слаба , има опсаност да се описва доста контрасно горния полюс на кръглия имплант.

Интересно ми е защо Стоянов ти е препоръчал кръгли, той винаги има резон. Ако ходиш пак, питай го! И сподели тук, на мен ми е интересно!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #257  
Стар 25th March 2013, 21:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кръглите импланти въобще може да нямат изразен горен полюс и може да стоят много естествено. Всичко зависи от профила. Стоянов може би е избрал кръгли заради самата ти структура и това, което търсиш като визия-незнам. Самата аз преди бях твърдо против кръглите и ЗА анатомичните, защото бях убедена че кръглите стоят като топки. Но съм се лъгала много. Нагледах се на всякакви гърди. Исках възможно най-естествено стоящ бюст. И го получих с кръгли импланти.Пояснявам, че нямах никакви гърди преди операцията, абсолютна дъска. и по принцип съм слаба.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 25th March 2013, 21:59
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Аз също мога да кажа, че Стоянов НЕ предпочита да слага кръгли и НЕ предпочита лесния начин. Все още нямам импланти, но от консултацията с него и няколкото имейла, мога да се съглася напълно с Нелката. Даже се чудех как да стигна до консенсус с него за кръглите, мислех, че ще откаже категорично да ми сложи такива.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 26th March 2013, 00:03
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

На мен ми харесва работата и на двамата. Не мога да изкажа мнение по въпроса, но който и да избереш, дано получиш това, което искаш.
И не се подвеждай, че по-високата цена, ще ти гарантира това, което искаш. Обясни им какво искаш и от там насетне слушай сърцето си.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 26th March 2013 на 00:05
Отговори с цитат
  #260  
Стар 26th March 2013, 09:22
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Съгласна съм с Нелката!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:29.