IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 31st March 2013, 10:27
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Нелка, кога ще качиш пак бг версията на песничката. Моля тееееее
Страхотна е просто ! От няколко дни умирам от яд, че не я намирам никъде, а толкова ми харесва! Моля те кажи как да се добера до нея.

babyface79, намери ли тел на Стоянов ? Ако не си, пиши на лични, да ти го дам...
Отговори с цитат
  #322  
Стар 31st March 2013, 11:25
babyface79 babyface79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Симонка, намерих го и се чух с него снощи. Каза, че се случва, възпаление на срязани при операцията вени е. Нищо страшно, отминава само след няколко седмици. Каза ми все пак, ако искам да отида да ме види за мое успокоение. Точно синдрома на Мондор е, както предположи Хера. Ми... явно пълно щастие няма, все някое проблемче трябва да изскочи... Дано да премине по-бързо, че е грозно и опъва неприятно.
Отговори с цитат
  #323  
Стар 31st March 2013, 11:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Нелка, кога ще качиш пак бг версията на песничката. Моля тееееее
Страхотна е просто ! От няколко дни умирам от яд, че не я намирам никъде, а толкова ми харесва! Моля те кажи как да се добера до нея.
.
Симонка, официално няма да я качваме. Но някой я е качил в Ютюб неофициално, ако ти се занимава - там е.
Радвам се, че ти харесва!

Бейбифейс, много неприятно, за пръв път го чувам това! Важното е, че минава и не е опасно! Бързо възстановяване!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #324  
Стар 31st March 2013, 21:44
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Бейбифейс, мисля че и аз имам няколко мънички под дясната гърда, тя ми е тази с повечето отоци. Утре ставам на 14 дни.Като те прочетох и се огледах и опипах хубаво и определено ги напипвам от дясно. Виждат се като се поизпъна леко, иначе така в спокойно състояние не се забелязват. Определено се притесних, сега и това да мисля. Ще го наблюдавам няколко дни и ако се увеличат ще звънна на Стоянов. Но ако не беше написала за това , нямаше и да забележа.Твоите виждат ли се в спокойно състояние ?
Дано да минава по-бързо това нещо и да не става по-голямо от това, което е сега,че както хич не мога да се панирам.....

Иначе в петък ми махнаха конците. Изобщо не болеше, почти нищо не се усещаше. Стана много бързо. Отоците поспадат, имам сигурно и към корема, защото го усещам подут. Гърдите определено започват вече да имат вид .

Нелка, песента ти е чудесна, много зареждаща, а ти си страхотна мацка! Искрено ти пожелавам успех и дано всичко лошо е зад гърба ти!

Последно редактирано от Villi777 : 31st March 2013 на 21:47
Отговори с цитат
  #325  
Стар 1st April 2013, 08:57
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Симонка, официално няма да я качваме. Но някой я е качил в Ютюб неофициално, ако ти се занимава - там е.
Нелка,не мога да открия бг версията,а така ми се иска да я пусна на малчоТой ти е голям фен!!!
Отговори с цитат
  #326  
Стар 1st April 2013, 09:42
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Нелка и аз не я намирам.

И на мен днес ми махнаха конците. Изобщо не боля, даже и подръпване не усетих.
Смяхме се с доктора, че като махна конците и ме беше страх да се изправя
викам му да ми сложи някакви лепенки, че да не си събирам циците по пода в кабинета Пък той, не, та не ! )))))
Отговори с цитат
  #327  
Стар 1st April 2013, 11:59
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз си конвертирах БГ версията на клипа на Нелката в МР3, още когато излезе, ако тя няма против, мога да ви я пратя да я чуете?

Симонка, и аз 3 пъти питах доктора, дали с издърпването на конеца, имплантите няма да се изстрелят навън.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 1st April 2013 на 12:21
Отговори с цитат
  #328  
Стар 1st April 2013, 12:18
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

искам БГ версията на клипа на Нелката в МР3
Отговори с цитат
  #329  
Стар 1st April 2013, 13:08
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

И аз, и аз! Снощи се счупих да я търся в ютуб, ама тц! Нелка, хайде само за нас
Отговори с цитат
  #330  
Стар 1st April 2013, 20:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, наистина ме трогнахте!
Изядоха ме с парцалите върлите фвнове на Deep Zone, че правили чалга в мое лице...

А текста на бг версията наистина е на един от текстописците в поп-фолка. Но няма ли в бг поп музиката по-брутални неща? Изпаднах в шок, за това я махнах.

За вас специално:
http://www.youtube.com/watch?v=v7gVqD2N_u0

Някой ако я иска на mp3 да ми пише на лични!

Обичам ви! :*
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.