IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th September 2006, 12:32
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Льофи, къде е темата ВЪПРОСИ ВСЯКАКВИ....? Тъкмо ми дойде наум един "никакъв" въпрос и сега к`во..?
Темата бе изтрира поради - всички знаете защо. Нямах време да трия 2 страници с мнения едно по едно.

Създайте същата тема на ново и питайте пак въпроси всякакви.
  #12  
Стар 13th September 2006, 12:37
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Аз мнения за удоволствие не трия. Трият се само мнения, които:

-се отклоняват от темата (макар да не смогвам да почиствам всичко, все пак прекалено големите отклонения).

-които са на латиница

-които могат да обидят някого или да създадат конфликт

-които са очевидна реклама (това важи най-вече за новите и непознати потребители)

-които препоръчват вредни за здравето експерименти (тъй като не съм лекар е малко трудно да се определи със сигурност кои са точно тези неща, но все пак има такива, които са повече от ясни)
На кое точно условие от тези отговаряше, че я изтри....?
Ми ти критика не търпиш, комплименти не приемаш..... остави ни да си те клюкарим....
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #13  
Стар 13th September 2006, 12:40
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Вие си ме обсъждайте, но имам правото да преценя дали да показвам снимките си. Ако исках - щях да ги покажа. След като не съм ги публикувал, значи не искам да се гледат.

Цитирай:
-които могат да обидят някого или да създадат конфликт
Конфликт е силно казано, но е нарушено личното ми пространство. Имам право на privacy.
  #14  
Стар 13th September 2006, 12:53
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Вие си ме обсъждайте, но имам правото да преценя дали да показвам снимките си. Ако исках - щях да ги покажа. След като не съм ги публикувал, значи не искам да се гледат.
Да, ама аз ти разгледах и другите албуми, и тъкмо щях да им свирна и те да гледат.... и ти ме секна...
Ми то така и така тая тема е за тебе, аз да кажа:
Девойки, на другите снимки видях, че Льофи има голямо чувство за хумор и можел да се усмихва.... А аз си го представях като един вечно намусен чичка....
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #15  
Стар 13th September 2006, 13:50
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз го разбирам човека, наистина ако видя на мъжа ми снимки из нета и цяла банда мацки да го обсъждат.. Ще стане боя Май наистина прекалихме. Но пък беше добро начало на деня
  #16  
Стар 13th September 2006, 13:59
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Аз го разбирам човека, наистина ако видя на мъжа ми снимки из нета и цяла банда мацки да го обсъждат.. Ще стане боя
Не знам,момичета,какво сте коментирали за liophy и по какъв начин :P ,но....само искам да кажа едно на нашия администратор:"С изтриването на една или пет теми,никога няма да можеш да поправиш женското любопитство "
  #17  
Стар 13th September 2006, 14:09
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Вие си ме обсъждайте, но имам правото да преценя дали да показвам снимките си. Ако исках - щях да ги покажа. След като не съм ги публикувал, значи не искам да се гледат.

Цитирай:
-които могат да обидят някого или да създадат конфликт
Конфликт е силно казано, но е нарушено личното ми пространство. Имам право на privacy.
Еми тогава се сърди на тоя дето ги публикува,а не на нас.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
  #18  
Стар 13th September 2006, 14:13
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Някъде да съм казал нещо лошо за вас? Милена 077 повдигна въпроса, аз просто и отговарям.
  #19  
Стар 13th September 2006, 14:39
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

liophy,имаш право на privacy, но защо тогава беше пуснал снимките в нета даже без парола? Така и съвсем случайно може да се натъкне човек на тях. Сега гледам са с парола-това е по-добро решение: хем са качени в нета, хем който искаш ги вижда.
  #20  
Стар 13th September 2006, 14:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това че са качени в нета все още нищо не значи. Ако си държа в къщи ценности и не съм си заключил вратата значи ли това, че можеш да влезеш в къщи и да ги вземеш? Онези снимки си стояха там без парола 1 година и във форума не стана на въпрос. Качил съм ги за да ги показвам на който преценя. Не са с парола, но не са на homepage на yahoo.com nali...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:55.