IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 11th July 2010, 20:06
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Ще ми отговори ли някой защо се предпочитат капковидни, анатомични, разни такива пред кръглите? От какво зависи? Или се водите по акъла на доктора?
Отговори с цитат
  #582  
Стар 12th July 2010, 07:05
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Защото придават по-естествена форма на бюста. При много слаби жени без никакъв собствен бюст кръгли импланти биха стояли като две топки. И какво всъщност не им харесваш на анатомичните?
Отговори с цитат
  #583  
Стар 12th July 2010, 12:10
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Защото придават по-естествена форма на бюста. При много слаби жени без никакъв собствен бюст кръгли импланти биха стояли като две топки. И какво всъщност не им харесваш на анатомичните?
Моите са малки и кръглички. Удължената форма на анатомичните няма да ми хареса. Ще ме променят по начин, който ще ме депресира. Сигурно ще свикна, но не съм сигурна, че резултатът ще ме удовлетвори.
Отговори с цитат
  #584  
Стар 12th July 2010, 12:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин
Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Защото придават по-естествена форма на бюста. При много слаби жени без никакъв собствен бюст кръгли импланти биха стояли като две топки. И какво всъщност не им харесваш на анатомичните?
Моите са малки и кръглички. Удължената форма на анатомичните няма да ми хареса. Ще ме променят по начин, който ще ме депресира. Сигурно ще свикна, но не съм сигурна, че резултатът ще ме удовлетвори.

хахаххаахахааха,ти да не мислиш,че анатомичните са дълги като чорапи.Моите стоят като кръгли,което супер дразнещо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #585  
Стар 12th July 2010, 13:11
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Преди операцията и аз имах дилема - кръгли или анатомични...
Ако сега трябва да решавам , съм твърдо ЗА вторите
Когато жената е слаба , с почти липсваща собствена жлеза , кръглите импланти стоят като два портокала...Няма го плавния преход , който се получава с анатомичните
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #586  
Стар 12th July 2010, 13:18
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
хахаххаахахааха,ти да не мислиш,че анатомичните са дълги като чорапи.Моите стоят като кръгли,което супер дразнещо
Да бе, да. Ама за кренвиршите ти вярвам
Нали съм те виждала на снимки. Супер си откъдето и да погледна
Отговори с цитат
  #587  
Стар 12th July 2010, 14:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Когато жената е слаба , с почти липсваща собствена жлеза , кръглите импланти стоят като два портокала...Няма го плавния преход , който се получава с анатомичните

точно,плавният преход е много важен да изглеждат като цици,а не като 2 плода!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #588  
Стар 12th July 2010, 14:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
хахаххаахахааха,ти да не мислиш,че анатомичните са дълги като чорапи.Моите стоят като кръгли,което супер дразнещо
Да бе, да. Ама за кренвиршите ти вярвам
Нали съм те виждала на снимки. Супер си откъдето и да погледна

Е как,под всеква критика са.нямам търпение да ги коригирам.Много е дразнещо да са толквоа нагоре с толкова яко изразен горен полюс-направо отсечен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #589  
Стар 24th February 2011, 14:19
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

не мога да избера размер.. ужасно... вчера ходих на консултация и дока ми каза да направя следното нещо. да си купя сутиен чашка Д, да премеря ориз в мерителна каничка за милилитри и да го сипя в пликче, след това пликчето в сутиена и да преценя кой размер ми харесва. каза че може да ми сложи каквото ми хареса от 200 до 400cc. в къщи всичко е в ориз вече от толкова мерене, но не мога да преценя... първоначално исках 350, но с тях ставам препълнена чашка Д и изглеждат ужасно големи. но не ми се иска да се подлагам на операция само заради 200cc. моите размери са - подгръдна 72, гръдна 86, височина 164, 49кг. чудя се дали е обективен този метод с ориза?
Отговори с цитат
  #590  
Стар 24th February 2011, 15:56
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

А доктора обясни ли ти ,че с този експеримент ти изобщо не добиваш визия на под мускулно поставени импл? Доста в голяма заблуда ще си ако избереш импл. със торбички с ориз Той не те ли посъветва......Ти как се виждаш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.