IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th March 2011, 12:16
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране Щурите ви преживявания?

Кои са най-щурите ви преживявания досега?

А какво още (щуро) искате, замисляте или просто си мечтаете да извършите?

Като под щуро рабирам всичко, което вдига адреналина, замайва главата, кара ви след това сам да се чудите на акъла с който сте го направили, ей такива работи - дивашки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th March 2011, 12:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Прекрасна тема :P
Замислям скачане с бънджи,скачане с парашут,...ех да можех да летя.Винаги съм мечтала и сънувала за това

От какво ти скача адреналина на теб?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2011, 12:50
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Мога да пиша до утре.... в тази тема,за мое щастие....

Имала съм много щури и ненормални преживявания...
Сещам се сега , за скачането с бънджи,за малко да умра от страх.... сещам се също и като се пуснах на една много стръмна ски писта в Пампорово,със ски,на които се качвам за първи път...размазах се,ясно е..размазах и две мъжлета пред мен...едно дете блъснах....абе луда работа...

Другото щуро нещо е,когато ми се обадиха от едно телевизионно предаване ,че печеля телефон, как карах с джипа да го взема
На светофара е пълно с коли, и чакаме..и чакаме...и изведнъж незнам какво ми скимна,завих на дясно и се качих на бордюра..от там минах пред всички коли..без да забележа,че патрулката е срещу мен
Голям смях беше.....

Друго щуро преживяване..е когато си тръгнахме от Банско миналия ден...бях още махмурлия като шофирах..обаче се бехме натъпкали 6 мацки в джипа..и ни спират полицаите...и ми казват, да излезна от колата,да духам...и една приятелка изцепва от някой виц репликата:

-Господин полицай...не може ли първо малко да се поцелувате и поопипате,след това да ви духа????

Още милиони щури преживявания имам...даваха ме веднъж по новините по ББТ , защото в Била в Благоевград съборих рафта с козметиката и за малко да отида в болница..всичко падна върху мен.... Като се сетя за друго пак ще се включа...
Темата е чудесна. Адмирации за автора!!!!!!!!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th March 2011, 13:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ТАНЕВА,АХАХАХАХААА

ТОВА ЗА КОЗМЕТИЧНИЯТ РАФТ МИ ХАРЕСА НАЙ-МНОГО...АХАХАХА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th March 2011, 15:13
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

*Миналото лято скачах с бънджи, исках и с парашут, но след скока на Витиня, нещо ентусиазма ми за летене се охлади, а иначе насън летя доста често и май ще си остане само насън :P

*Бях на 17, когато нещо ме прихвана (мен често ме прихваща ), метнах една раница на гърба и айдеее на Мусала, за 3 дена, съвсем сама, а дори не знаех как да стигна до там, но оцелях

*Преди десетина години, в стемежа си да си откъсна една къпина в гората, се свлякох в урва, около 10 метра дълбока, пълна с трънаци и коприва, бях по къси гащи. После цяла седмица ходих като крастава жаба, ако някой го е жарила коприва, ще разбере за какво говоря.

*А веднъж на Витоша (аз много ходя по планини и май затова повечето случки са ми оттам), люта зима, яко ме беше стегнала шапката, тръгнах сама към Черни връх, но реших да кривна от пътеката, исках да съм сама и........ се загубих. Тогава си помислих, че там ще си и остана, а на пролет ще ме открият и ще сложат от онея плочи на някое дърво "Тук .........", сещате се. Е, след няколко часова борба със зимната стихия, премръзнала и изтощена, пиех чай на Черни връх, колкото да събера сили и да полетя надолу. Взех го набегом за около час, до Драгалевци. Тогава наистина почти летях, вече не се сещам, каква тлака се беше събрала в душата ми, но като се прибрах, бях пречистена и успокоена, и много уморена естествено

За това се сещам в момента, а иначе си мечтая един ден да нарамя раницата и да обиколя света, но не за десетина или двайсет дена, а за години, пет, десет, колкото е необходимо, като идеята ми е да се заседявам по няколко месеца....или години там, където ми хареса, и така......може и да го направя някой ден, кой знае
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th March 2011, 16:47
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Мога да пиша до утре.... в тази тема,за мое щастие....

Имала съм много щури и ненормални преживявания...
Сещам се сега , за скачането с бънджи,за малко да умра от страх.... сещам се също и като се пуснах на една много стръмна ски писта в Пампорово,със ски,на които се качвам за първи път...размазах се,ясно е..размазах и две мъжлета пред мен...едно дете блъснах....абе луда работа...

Другото щуро нещо е,когато ми се обадиха от едно телевизионно предаване ,че печеля телефон, как карах с джипа да го взема
На светофара е пълно с коли, и чакаме..и чакаме...и изведнъж незнам какво ми скимна,завих на дясно и се качих на бордюра..от там минах пред всички коли..без да забележа,че патрулката е срещу мен
Голям смях беше.....

Друго щуро преживяване..е когато си тръгнахме от Банско миналия ден...бях още махмурлия като шофирах..обаче се бехме натъпкали 6 мацки в джипа..и ни спират полицаите...и ми казват, да излезна от колата,да духам...и една приятелка изцепва от някой виц репликата:

-Господин полицай...не може ли първо малко да се поцелувате и поопипате,след това да ви духа????

Още милиони щури преживявания имам...даваха ме веднъж по новините по ББТ , защото в Била в Благоевград съборих рафта с козметиката и за малко да отида в болница..всичко падна върху мен.... Като се сетя за друго пак ще се включа...
Темата е чудесна. Адмирации за автора!!!!!!!!

Очаквам с голям интерес продължението....
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th March 2011, 17:18
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

моите са тукаhttp://www.youtube.com/results?searc...benidorm&aq=1s
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th March 2011, 17:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caroline-Caro

Очаквам с голям интерес продължението....
И АЗ,И АЗ :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th March 2011, 20:38
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
*Преди десетина години, в стемежа си да си откъсна една къпина в гората, се свлякох в урва, около 10 метра дълбока, пълна с трънаци и коприва, бях по къси гащи. После цяла седмица ходих като крастава жаба, ако някой го е жарила коприва, ще разбере за какво говоря.
Оо да прекрасно те разбирам
Така бях паднала от една прогнила стълба (не издържаха стъпалата и се получи една такава верижна реакция, кат в анимационните филмчета), а долу беше 1 метър коприва... иначе тва винаги се случва кат си с къси панталонки
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th March 2011, 20:50
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Тва с панталонките си е ситуационна мърфология
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щуритевипреживявания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:01.