IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th May 2009, 01:03
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibetyyy
Релната действителност - управляват турчин,испанец руснак!Единствената алтернатива,с която ще се промени нещо е ГЕРБ + “Синята коалиция„!
Добре,добре,от малка се насочваш правилно вече,евала мойто момиче !!! Синята коалиция,само това мога да кажа аз,не случайно печелим сред гласовете на студентите в България,интелигентните хора са с нас,но винаги има турци,цигани,ченгета,пенси нери комунисти и твърд червен електорат,които да бутат напред корупцията.
__________________
To be a true player you have to know how to play !!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th May 2009, 01:38
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Doky
[интелигентните хора са с нас,но винаги има турци,цигани,ченгета,пенси нери комунисти и твърд червен електорат,които да бутат напред корупцията.
и ... тези, останалите, какви са? ... неинтелигентни и малоумни ... можеби ... и ако допуснем, че е така, то поради какви причини управляват ВАС - ИНТЕЛИГЕНТНИТЕ??? А??? Можеш ли да обясниш???
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th May 2009, 09:16
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Doky
Цитирай:
Първоначално написано от bibetyyy
Релната действителност - управляват турчин,испанец руснак!Единствената алтернатива,с която ще се промени нещо е ГЕРБ + “Синята коалиция„!
Добре,добре,от малка се насочваш правилно вече,евала мойто момиче !!! Синята коалиция,само това мога да кажа аз,не случайно печелим сред гласовете на студентите в България,интелигентните хора са с нас,но винаги има турци,цигани,ченгета,пенси нери комунисти и твърд червен електорат,които да бутат напред корупцията.
Само Левски ОЛЕ, ОЛЕ, ОЛЕ

А сега по темата. Крайно време е да си организираме собствена партия. Ще я наречем Тялото. Мотото ни ще бъде: ВСЯКА ЖЕНА СЪС СИЛИКОН. Тъй като аз предложих, аз ще бъда и водач.

п.п. В ГЕРБ + “Синята коалиция" има ли евреи?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th May 2009, 09:37
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

ще гласувам за НДСВ на изборите,а за изборите на ЕВРО ДЕПОТАТ ще гласувам за Миглена Кунева и съответно за НДСВ в която тя е член
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th May 2009, 09:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Браво, НДСВ изобщо няма да влязат в парламента и гласът ти ще бъде похабен И след като ще гласуваш, поне научи името на избраницата си - МЕглена Кунева се казва и направи куп глупости за България

Не виждам и какви гласове има синята коалиция, след като тя също няма да влезе в парламента Не виждам и логика партия/коалиция с електорат от 150 000 души да управлява 7 милиона, някой вижда ли Няма как да управлява нито НДСВ, нито каквато и да е "Синя коалиция" , независимо дали са в управляваща коалиция или не С техните минимални проценти, кой ще им даде да управляват? ГЕРБ? БСП? Или ГЕРБ, или "Коалиция за България" ще са на чело на следващия парламент, останалото са подробности, незначими, повечето от настоящите партии там няма как да влязат.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th May 2009, 10:00
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Дали да не емигрираме след тази катастрофална прогноза ... а?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th May 2009, 10:06
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Браво, НДСВ изобщо няма да влязат в парламента и гласът ти ще бъде похабен И след като ще гласуваш, поне научи името на избраницата си - МЕглена Кунева се казва и направи куп глупости за България

Не виждам и какви гласове има синята коалиция, след като тя също няма да влезе в парламента Не виждам и логика партия/коалиция с електорат от 150 000 души да управлява 7 милиона, някой вижда ли Няма как да управлява нито НДСВ, нито каквато и да е "Синя коалиция" , независимо дали са в управляваща коалиция или не С техните минимални проценти, кой ще им даде да управляват? ГЕРБ? БСП? Или ГЕРБ, или "Коалиция за България" ще са на чело на следващия парламент, останалото са подробности, незначими, повечето от настоящите партии там няма как да влязат.
Добре много знаеш ти за кого ще гласуваш
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th May 2009, 10:09
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

igtigt, защо да е катастрофална И като емигрираш, какво ще се случи, ще стане по-добро място за живеене тук ли?

jolifille, аз само коментирам, нищо не мога да знам, а вотът, доколкото знам, е таен
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th May 2009, 10:14
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Не, дори и не мисля да емигрирам, само дето не ми харесва и аматьори да правят опити да ме управляват ...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th May 2009, 10:14
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Ivanin много ме е яд като винаги знаеш какво да кажеш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОЛИТИКА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:13.