IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2011, 13:35
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране ОТНОВО МИ ИЗНЕВЕРЯВАТ

Здравейте,възползвам се от форума и анонимността тук,за да споделя с вас моят проблем-за много можеби банален,но....за мен си е проблем,и си остава нерешим.

Имам 23 годишен брак,две големи деца,успешен семеен бизнес,всичко от което се нуждае едно семейство.Не казвам средно статистическо,защото сме от тези които могат да си позволяват голяма част от лукса в живота.Пак казвам-радваме се на доста успешен семеен бизнес.
Преди години съпругът ми изневери с по-млада от мен служителка във фирмата ни...бях на крачка от развода,но не го направих.Той ме разубеди и ме уверяваше в несериозността на тази авантюра(всъщност беше 2 годишна връзка).
Сега нещата се повтарят,ситуацията е същата.Имам силна интуиция,но имам и достатъчно доказателства за нова изневяра-пак със служителка(13-14год. по-млада от мен).Градът,в който живеем не е огромен,и подобни истории лесно излизат наяве.Мога да се убедя окончателно в това,но нямам сили да го направя.Излишно е да ви казвам,че съпругът ми отрича.Много е хитър и умее да заблуждава,когато ножът опре до кокала.Сексуалната тръпка между нас я няма.Когато правим секс,усещам че от негова страна е изпълнение на задължение.Знам,че страстта му е другата жена- пак казвам тя е с 14 години по-млада от мен.Знам също така,че отношенията им не са от вчера ,а от около 4 години...
В едно съм сигурна-той не желае да се разделяме,заради всичко,което сме постигнали заедно ,вкл. и в материално отношение.Така ситуацията го устройва.....Аз незнам какво да направя.И да я отстраня от работа,няма гаранция че ще спрат да се срещат.....напротив

Последно редактирано от nikolina0402 : 10th June 2011 на 18:52
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th June 2011, 14:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Знаеш какво иска или не иска той, а ти какво искаш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th June 2011, 14:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Време е и ти да се огледаш за по-свежи парчета
Провокирай го, предизвикай ревността му.
В крайна сметка пък може и да се разделите. Децата явно са големи и са си поели по пътя.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th June 2011, 14:24
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Знаеш какво иска или не иска той, а ти какво искаш?
Знам,че бизнесът и финансовото благополучие за него е от изключителна важност,не би искал да делим това,което притежаваме в момента.....а аз не бих искала да има паралелни връзки и да се чука с други,но реалността е друга-сексуалната изневяра е налице.За емоционална-не ми се мисли,но ми се струва,че нещата между него и другата са сериозни.При това тя е влюбена в него.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th June 2011, 14:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Да, но паралелните връзки са на лице. Т.е. моят въпрос беше... при така създалата се ситуация ти какво искаш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th June 2011, 14:44
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

абе оставяй го да си прави квото си иска, ама и ти прави това което искаш. Бъди сигурна че това няма да е задълго, колкото и да е влюбена и тя един ден ще осъзнае че той няма да се раздели с теб и ще го остави. Той така или иначе ще се върне при теб. Хич и не се трови!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th June 2011, 15:02
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Да, но паралелните връзки са на лице. Т.е. моят въпрос беше... при така създалата се ситуация ти какво искаш.
Да си го върна и да усещам,че ме иска и ме желае.....това го няма и е причина за бурни сцени на ревност при мен.Освен това,той изобщо не е този страстен мъж,който беше.Усещам,че не го възбуждам,което е най-тревожното в случая.Пак казвам-страстта му е на друго място.
А за възрастта си изглежда много добре,поддържа се,има стегнато тяло,не е някой плешивец-и като сме заедно,особено в компанията на другата,въпросната,прехвър чат искри между тях.Той се изчервява....после започват едни разпити от моя страна,а всичко е толкова очевадно....
Не искам унижението ми да стигне дотам,че да им пращам човек и да ми документира срещите им.

П.С.Да не забравя-мацката преди една година се тунингова и съм абсолютно убедена,че моят й го е подарил.Сега точи лиги,и не само той де,по нея- определено визията й стана много по-предизвикателна отпреди и я ревнува.А ревността му какво може да ви говори,освен че е хлътнал!!

Последно редактирано от nikolina0402 : 10th June 2011 на 15:12
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th June 2011, 15:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Извинявай за въпроса, но как изглеждаш ти?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th June 2011, 15:15
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Извинявай за въпроса, но как изглеждаш ти?
Ами да ти кажа,имам си самочувствие,определено не ми дават годините в лицето.Нямам нейното тяло,но пък съм раждала.Доста по-едра съм от нея.Но пак казвам-нямам комплекси.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th June 2011, 15:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нямах предвид килограми. Една добре поддържаща се жена, дори и малко по-едра би могла да е много секси.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОТНОВОМИИЗНЕВЕРЯВАТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.