IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 28th March 2013, 00:53
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка а ти освен че си хубава си и добро момиче толкова са те наранили тези наште велики хирурзи всеки от тях е експериментирал не само с носа ти ами и с психиката ти. Аз не мога да разбера като не можеш да свършиш дадена работа как имаш наглоста да обещаеш че ще я свършиш или пробваш ако стане ако не стане следващия път сякаш не става въпрос за хора направо съм изумена.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 28th March 2013, 05:05
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от warde Виж мнението
По повод поста с тампоните. Не искам да бъда тълкувана погрешно. Споделих част от историята ми ( имаше и още, но от куртоазия мълча) заради безсилието си по онова време да накарам някой от отговорните да се погрижи за мен. Аз не успях да изискам да ми се обърне вниманието, което мисля, че заслужавах. Надявах се на поне едно: "Добре ли си?" от него, но не го получих и сега виня себе си.. ..Аз не съм месо, а след операцията се чувствах така и аз трябваше да реагирам много по-бурно. Надявам историята ми да мотивира тези, които ще се оперират за в бъдеще да съберат сили и да са по-взискателни към Джамбазов. Той е забравил, че пациентите са най-важните. Това ми е целта. ИЗИСКВАЙТЕ внимание, защото си плащате, защото това е негово ЗАДЪЛЖЕНИЕ и защото по това, което чета в последно време на всички опериращи се гледа само като поредния брой и сума, а не трябва да е така. Историята е за пример, че дори и нещо такова да се случи, той сам няма да се сети да го направи. Само вие имате силата да промените това.
Напълно съм съгласен с теб, но преди този човек имаше такава агитка , че ако кажеш истината щяха да ти издерат очите - той колко съвестен и отговорен бил , и че едва ли не ние проявяваме каприз ако искаме внимание преди или след операцията. А е истина , че хората се хвърлят на операционната маса без дори той да е вникнал какво се иска от него . Преди операцията трябва много внимателно той да се опита да разбере , какво иска пациента и да бъде честен и да му каже дали може да се справи. Работата му е посредствена , това мисля че всички го разбраха , грижа за пациента минимална, да не кажа никаква. Както един друг ринопластик го оцени, алчен и човек който не се обучава и развива...

Последно редактирано от keery : 29th March 2013 на 19:58
Отговори с цитат
  #173  
Стар 29th March 2013, 12:42
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от warde Виж мнението
По повод поста с тампоните. Не искам да бъда тълкувана погрешно. Споделих част от историята ми ( имаше и още, но от куртоазия мълча) заради безсилието си по онова време да накарам някой от отговорните да се погрижи за мен. Аз не успях да изискам да ми се обърне вниманието, което мисля, че заслужавах. Надявах се на поне едно: "Добре ли си?" от него, но не го получих и сега виня себе си.. ..Аз не съм месо, а след операцията се чувствах така и аз трябваше да реагирам много по-бурно. Надявам историята ми да мотивира тези, които ще се оперират за в бъдеще да съберат сили и да са по-взискателни към Джамбазов. Той е забравил, че пациентите са най-важните. Това ми е целта. ИЗИСКВАЙТЕ внимание, защото си плащате, защото това е негово ЗАДЪЛЖЕНИЕ и защото по това, което чета в последно време на всички опериращи се гледа само като поредния брой и сума, а не трябва да е така. Историята е за пример, че дори и нещо такова да се случи, той сам няма да се сети да го направи. Само вие имате силата да промените това.
Много добре направи, че сподели, аз лично бях решила този път да не зангажирам никой да виси там с мен, на явно трябва да си има човек наоколо, аз след операцията бях в несвяст поне 20 часа, ако стане някакъв проблем няма и да мога да регирам да натисна бутона.
Аз изискването на внимание мисля, че трудно ще стане, ако видят някаква по-стимулираща лична облага в това, мен ми се намръщи преди операцията, после в операционната и дума не обели, видях го чак на втората консултация, вече със следоперативните проблеми, пак има няма 3 мин. и толкова.
Много се надвам този път да успея да го накарам да ме разбере за какво съм там, а и да не ме оперира пак в 12 нощес, след 18 часов работен ден.....но за сега си оставам с надеждата и с доста "обеци на ухото".
Аз за това питах дали някой новоопериран чете форума, предполагам, че на база увеличилия се брой на недоволни и неуспешни, ще си променят начина на действие....
Отговори с цитат
  #174  
Стар 1st April 2013, 22:59
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

единственото инфо което мога да дам за момента е че се обаждах на 25 и те ми казаха че не е имало нужда се обаждам бил съм в списъка и ,че те са щяли да ми звъннат .Това явно е списъка с онези 160 души които си чакаме от мин година за консултациите си ;' след тва ще просължа да давам подробности докато стигна до операция !!
Отговори с цитат
  #175  
Стар 3rd April 2013, 15:33
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране операция

Nenna,твоята операция е утре,нали?Ще чакаме отзиви!Ще стискам палци този път всичко да е наред!
Отговори с цитат
  #176  
Стар 4th April 2013, 15:19
Soni13 Soni13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

И аз бях във въпросния списък някъде 80-та,но минах миналата седмица на преглед и операциите ги планува за юли-септември.През времето в което чакахме(моя час беше в 12,но като отидох не бяха минали още хората които са с часове от 9) имаше хора от Лондон,Шумен,Лом...и докато си чакахме телефона на "любезната" секретарка не спря да звъни и доколкото чух списъка е стихнал до 234-ти!Честито
Отговори с цитат
  #177  
Стар 4th April 2013, 19:05
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Много готина песен
Отговори с цитат
  #178  
Стар 4th April 2013, 19:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Много готина песен
Радвам се, че ти харесва!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 4th April 2013, 19:12
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте,
операията мина, вече съм в къщи. Този път видях професора няколко пъти след операцията, останах с впечатление, че е била по-трудна от първата.
Видях си и носа без никакви лепенки - постарал се е да махне всичко, което коментирахме, че е излишно, за сега си ми изглежда големичък, но е на 3 дни пресен, ще давам инфо следващата седмица как са нещата, че сега като се прибрах в къщи нещо ме хвана голяма депресия като се гледам с тия подутини......
Отговори с цитат
  #180  
Стар 4th April 2013, 19:16
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Здравейте,
операията мина, вече съм в къщи. Този път видях професора няколко пъти след операцията, останах с впечатление, че е била по-трудна от първата.
Видях си и носа без никакви лепенки - постарал се е да махне всичко, което коментирахме, че е излишно, за сега си ми изглежда големичък, но е на 3 дни пресен, ще давам инфо следващата седмица как са нещата, че сега като се прибрах в къщи нещо ме хвана голяма депресия като се гледам с тия подутини......
Nenna, доколкото разбрах, това ти е втора операция при Джамбазов, първата пак е била при него. Ако е възможно да споделиш какви пари ти струваше втората.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:17.